The Ordinarу + DECIEM (Тема № 7)

  • 50 680
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 129
Знаете ли дали Ниацинамид може да се ползва заедно в една рутина с витамин С, че чета противоречиви мнения?
Имам приложението за режим и единствено позволява Niacinamide да се ползва в една рутина с Ascorbyl Glucoside Solution 12% или Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% in Vitamin F.

# 61
  • Мнения: 771
Знаете ли дали Ниацинамид може да се ползва заедно в една рутина с витамин С, че чета противоречиви мнения?
Имам приложението за режим и единствено позволява Niacinamide да се ползва в една рутина с Ascorbyl Glucoside Solution 12% или Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% in Vitamin F.
Кое е това приложение?

# 62
  • Мнения: 129
Знаете ли дали Ниацинамид може да се ползва заедно в една рутина с витамин С, че чета противоречиви мнения?
Имам приложението за режим и единствено позволява Niacinamide да се ползва в една рутина с Ascorbyl Glucoside Solution 12% или Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% in Vitamin F.
Кое е това приложение?
Казва се Skincare

# 63
  • Мнения: 865
Здравейте,
Buffet ми е на привършване. Заслужава ли си да взема варианта с медни пептиди и на двойна цена или да си продължа с досегашния?
З
Аз харесвам медния Buffet, въпреки че всъщност го ползвам като заместител на ретинолите през лятото (вечер), а обикновения си ползвам всеки ден в сутришната рутина. Единствения минус му е, че не се “понася” с повечето други продукти.
Кое от двете има по-силен ефект върху бръчки? А като цяло?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 814
Ресвератрола може ли да се слага около очи и шия?

# 65
  • Мнения: 2 428
Ресвератрола може ли да се слага около очи и шия?
Да.
Аз го ползвам и ми се отразява много добре.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте,
Buffet ми е на привършване. Заслужава ли си да взема варианта с медни пептиди и на двойна цена или да си продължа с досегашния?
З
Аз харесвам медния Buffet, въпреки че всъщност го ползвам като заместител на ретинолите през лятото (вечер), а обикновения си ползвам всеки ден в сутришната рутина. Единствения минус му е, че не се “понася” с повечето други продукти.
Кое от двете има по-силен ефект върху бръчки? А като цяло?

При мен чистия Buffet има по-видимо действие при бръчки, особено около очите. В този с медни пептиди липсва матриксил, която е една от активните анти-ейдж съставки в чистия. Купих с медените пептиди и отделно матриксил, но определено от чистия Buffet съм по-доволна. Четох много оплаквания, че от него се засилва окосмяването по лицето, и аз забелязвам нещо такова...

# 67
  • Мнения: 865
Скрит текст:
Здравейте,
Buffet ми е на привършване. Заслужава ли си да взема варианта с медни пептиди и на двойна цена или да си продължа с досегашния?
З
Аз харесвам медния Buffet, въпреки че всъщност го ползвам като заместител на ретинолите през лятото (вечер), а обикновения си ползвам всеки ден в сутришната рутина. Единствения минус му е, че не се “понася” с повечето други продукти.
Кое от двете има по-силен ефект върху бръчки? А като цяло?

При мен чистия Buffet има по-видимо действие при бръчки, особено около очите. В този с медни пептиди липсва матриксил, която е една от активните анти-ейдж съставки в чистия. Купих с медените пептиди и отделно матриксил, но определено от чистия Buffet съм по-доволна. Четох много оплаквания, че от него се засилва окосмяването по лицето, и аз забелязвам нещо такова...
А ефекта за бръчките задържа ли се или само ги изпълва докато си намазан с него? И след колко време започва да действа?
Щом има такъв страничен ефект, аз ако го взема бих го ползвала само под очите където не расте мъх. Освен, ако и там не пораства от Бъфета.

# 68
  • Мнения: 10 982
Аз нямам окосмяване от Buffet. Надявах се да ми сгъсти веждите, но не би Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 008
Предстои ми първа поръчка на TO. Кое да избера първо - Hyaluronic Acid+B5 или Matrixyl 10%+HA.

Нямам проблемна кожа, бръчките ми са малки все още, но е хубаво да взема превантивна грижа от сега нали ?
Имам още хидратиращи кремчета
Иначе ми предписаха ето този режим

Cleanse    SubQ Eyes    
“Buffet”
Hyaluronic Acid 2% + B5    
Amino Acids + B5    
Natural Moisturizing Factors + HA     
Sun Protection  

 

PM

Cleanse    SubQ Eyes    “Buffet”    
Matrixyl 10% + HA    
Amino Acids + B5    
Borage Seed Oil     
Natural Moisturizing Factors + HA

Суха кожа без пъпки или белези (освен 1-2 около цикъла), леко загубила свежест.

# 70
  • Мнения: 557
Скрит текст:
Предстои ми първа поръчка на TO. Кое да избера първо - Hyaluronic Acid+B5 или Matrixyl 10%+HA.

Нямам проблемна кожа, бръчките ми са малки все още, но е хубаво да взема превантивна грижа от сега нали ?
Имам още хидратиращи кремчета
Иначе ми предписаха ето този режим

Cleanse    SubQ Eyes    
“Buffet”
Hyaluronic Acid 2% + B5    
Amino Acids + B5    
Natural Moisturizing Factors + HA     
Sun Protection  
Аз бих заложила на Matrixyl 10%+HA, също има хиалуронова киселина, но има и антиейдж ефект. За превенция и подхранване на кожата е супер. Освен това те са ти дали и друга хидратация в режима Amino Acids + B5, така че Hyaluronic Acid 2% + B5 е излишна. Даже и Бъфета е малко излишен, пак се припокрива с Матриксила.

 

PM

Cleanse    SubQ Eyes    “Buffet”    
Matrixyl 10% + HA    
Amino Acids + B5    
Borage Seed Oil     
Natural Moisturizing Factors + HA

Суха кожа без пъпки или белези (освен 1-2 около цикъла), леко загубила свежест.
[/quote]

# 71
  • Мнения: 2 000
За затворени комедони с малки бели връхчета (не гнойни), Гликолова киселина ли се препоръчва?

След като почнах да ползвам повече козметика изведнъж ми се появиха доста такива по бузите и линията на челюстта, мисля, че е от кремовете. Чудя се с какво да ги "отворя" и разкарам...

# 72
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
Взех си кремовете на eucerin антипигмент, но имам и гликолова киселина на ordinary. Дали може да се използват заедно?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 814
Взех си кремовете на eucerin антипигмент, но имам и гликолова киселина на ordinary. Дали може да се използват заедно?
Не може да се ползва само с директни киселини и пептиди според таблицата на ТО

# 74
  • Мнения: 148
Бях Ви споделила, че от Дъглас ме информираха, че очакват зареждане на ТО в края на миналата седмица, което явно не се случи. Пратих им отново запитване: сега пък нямали информация. Започнах да мисля, че за доставка ползват услугите на пощенски гълъб.... и то с контузия..... Съжалявам, ако съм Ви подвела.

Общи условия

Активация на акаунт