The Ordinarу + DECIEM (Тема № 7)

  • 50 873
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 79
Бях Ви споделила, че от Дъглас ме информираха, че очакват зареждане на ТО в края на миналата седмица, което явно не се случи. Пратих им отново запитване: сега пък нямали информация. Започнах да мисля, че за доставка ползват услугите на пощенски гълъб.... и то с контузия..... Съжалявам, ако съм Ви подвела.

Аз също им писах и ми отговориха, че очакват доставка, но не знаят точно кога ще пристигне. Моя приятелка пък питала в един от магазините им и и казали към средата на месеца..
И аз не знам вече Grinning

# 76
  • Мнения: 131
Някой имал ли е проблем с Caffeine. Ползвала съм две опаковки, поръчвани от сайта на Deciem (бяха с черна капачка). Последната опаковка я поръчах от Дъглас. Тя е с бяла капачка (може да са различни партиди). До сега съм нямала проблем дори и ако продукта попадне в окото, а в момента дори и да е близо до очите ми причинява парене.

# 77
  • Мнения: 2 805
За затворени комедони с малки бели връхчета (не гнойни), Гликолова киселина ли се препоръчва?

След като почнах да ползвам повече козметика изведнъж ми се появиха доста такива по бузите и линията на челюстта, мисля, че е от кремовете. Чудя се с какво да ги "отворя" и разкарам...

Салицилова киселина, може и маската също.
АХА пилинга
Ниацинамид

# 78
  • Мнения: 855
Някой знае ли какво се случва с Magnesium Ascorbyl Phosphate 10%? Навсякъде е неоткриваем.

# 79
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Някой поръчвал ли е скоро от децием? Как стои въпроса с доставката, бавят ли се много?

# 80
  • Мнения: 38
Някой поръчвал ли е скоро от децием? Как стои въпроса с доставката, бавят ли се много?
Аз пуснах поръчка на 04.01 и пристигна в пощата в събота - близо 40 дни. Но все пак стигна Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 922
А на каква стойност е била поръчката? Има ли вероятност да отиде на митница, ако е над 30лв?

# 82
  • София
  • Мнения: 599
Да споделя и аз за пратката ми от deciem.com
- поръчка 22.01.2021 (петък),
- пакетирана и изпратена на 25.01 от склада на deciem.
- на 27.01 - пристигна някъде в Белгия
- от 29.01 до 11.02 пътува до БГ
- на 12.02 получих СМС от пощенския клон да отида да си я взема.

не съм плащала нищо допълнително, пратката е за 47 евро.

# 83
  • Мнения: 6 700
А на каква стойност е била поръчката? Има ли вероятност да отиде на митница, ако е над 30лв?

Не отива на митница, спокойно.
Направиха някаква врътка и пратките тръгват с БГ пощи от Белгия.

# 84
  • Мнения: 38
Някой да е ползвал слънцезащитния крем 30 фактор на the ordinary - Mineral UV Filters SPF 30 with Antioxidants?
Поръчах си го заедно с другите наща, с мисълта, че трябва да е добър, като се има предвид, че използвайки продуктите им се изисква и хубава слънцезащита.
Та моето мнение за тази слънцезащита е двуполюсно. От една страна съм "какво е това на лицето ми", от друга матира и кожата ми изглежда не зле.
Мирише на гранясало олио, оставя някакъв сив филм по лицето, който след това попива и леко изсветлява лицето.
Притесненията ми са относно кожата, защото от няколко месеца съм с акне. Та някой знае ли дали запушва пори, действа зле и т.н.
Изобщо някакво мнение ми трябва Simple Smile

# 85
  • Мнения: 11 004
Не бих нанесла на лицето си нещо, което мирише гадно и оставя сив филм, а върху акне или друг кожен проблем абсурд.

# 86
  • Мнения: 3 922
А на каква стойност е била поръчката? Има ли вероятност да отиде на митница, ако е над 30лв?
Не отива на митница, спокойно.
Направиха някаква врътка и пратките тръгват с БГ пощи от Белгия.
Благодаря много. Вчера си пуснах поръчка сефте след Брекзита и в нея имаше белгийски VATномер на доставчика. Явно от Белгия шипват.

# 87
  • Мнения: 989
Здравейте!
И аз чакам поръчка от сайта, направена на 26.01.2021г. Днес поглеждам проследяването и пише, че са правили опит за доставка в 9,13 на 15.02.2021г., но не е имало никой на адреса и са оставили бележка. Това не е вярно - бях на адреса от 08-17 часа, бележка няма. Не разбирам обаче кой е куриера, защото тук пощите не доставят до адрес. Проследяващият номер е от неизвестна за мен куриерска фирма - landmarkglobal. Виждам, че сте писали, че получавате пратки в пощата. На мен до момента само Спиди са ми доставяли поръчките от Deciem. Ще съм благодарна, ако някой ми даде насоки къде да търся пратката си!

# 88
  • Мнения: 2 017
Това по принцип е запазена марка на БГ пощи точно - да напишат, че са посетили и е нямало никой,. а всъщност не са идвали изобщо... Случвало ми се е много пъти... Според мен отидете до филиал на пощите във вашето населено място и попитайте за пратка на ваше име...

# 89
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета, а фон дьо тена как е като покривност?Колко време издържа?
Някои ако има би ли снимал-цветовете дали отговарят?
Искам да си поръчам и пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт