КАРТИ ТАРО - ТЕМА 25

  • 24 599
  • 733
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 53
ThinkingThinkingThinkingThinkingЗдравейте,искам да питам по знаещите:Възможно ли да три пъти да ми наредят карти за отношения,и трите пъти да се падне,добра развръзка,и един път обратното,че не сериозен,че не е той човека?
Каква може да е причината за това несъответствие според вас?
тук в групата никой не ми е теглил,незная какво ще излезе.
Но страшно се обърках...защо така се получи?Thinking
Защото трябва да се доверяваш на първата подредба. Когато натоварваш картите с един и същ въпрос, ти вече знаеш отговора, и няма смисъл да продължаваш да питаш, така все едно се подиграваш на подсъзнанието си. Това е, когато един човек пита няколко пъти. На теб различни хора ли са ти теглили и трите пъти?

# 601
  • Мнения: 363
ThinkingThinkingThinkingThinkingЗдравейте,искам да питам по знаещите:Възможно ли да три пъти да ми наредят карти за отношения,и трите пъти да се падне,добра развръзка,и един път обратното,че не сериозен,че не е той човека?
Каква може да е причината за това несъответствие според вас?
тук в групата никой не ми е теглил,незная какво ще излезе.
Но страшно се обърках...защо така се получи?Thinking
Защото трябва да се доверяваш на първата подредба. Когато натоварваш картите с един и същ въпрос, ти вече знаеш отговора, и няма смисъл да продължаваш да питаш, така все едно се подиграваш на подсъзнанието си. Това е, когато един човек пита няколко пъти. На теб различни хора ли са ти теглили и трите пъти?

Да различни хора са ми теглили,какво значи да се доверявам на първата?
Че не тя може да е вярната ли?
Много съм объркана,три пъти да едно не
И незная как да продължа 😔

# 602
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

Благодаря за отговора!:smile:
Картите са теглени преди два месеца. За съжаление, нищо общо с действителността. Не съм ги теглила аз.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 11:06 от Hrispa76

# 603
  • Мнения: 6 166
Не са видяли нюансите различните хора.

Първо, глупаво е да питаш един и същ въпрос много пъти.

Освен това "добра развръзка" може и да е: сама ще видиш, че заслужаваш нещо по-добро.

# 604
  • Мнения: 363
Не са видяли нюансите различните хора.

Първо, глупаво е да питаш един и същ въпрос много пъти.

Освен това "добра развръзка" може и да е: сама ще видиш, че заслужаваш нещо по-добро.

Да питах няколко въпроса свързани с този човек.И сега ? Как да разбера какво е точно?
Ние нямаме връзка и аз няма как да знам дали той е човека за мен или не
за това попитах😔

# 605
  • София
  • Мнения: 3 911
sandrela, първият отговор, който сте получила, той Е верният. Явно е, че не ви допада, но това е положението.
Каквото и да ви отговорят картите, вие сама трябва да се погрижите за своето щастие и бъдеще. И това бъдеще се променя заедно с вас постоянно. Затова се препоръчва, ако се питат подобни въпроси за едно и също нещо, то това да е през няколко месеца.

# 606
  • Мнения: 363
sandrela, първият отговор, който сте получила, той Е верният. Явно е, че не ви допада, но това е положението.
Каквото и да ви отговорят картите, вие сама трябва да се погрижите за своето щастие и бъдеще. И това бъдеще се променя заедно с вас постоянно. Затова се препоръчва, ако се питат подобни въпроси за едно и също нещо, то това да е през няколко месеца.

Първия отговор който получих беше положителен,него ли да считам за верен?
След това още два положителни и последно преди два дена беше че не е той човека?

# 607
  • Мнения: 6 166
Спри да ходиш на гледачки. Това е изводът.

Ти нямаш връзка с този мъж, а на 3 или 4 гледачки си ходила за него. Сори, ама ми се струва малко в повече..

# 608
  • Мнения: 1 544
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

Благодаря за отговора!:smile:
Картите са теглени преди два месеца. За съжаление, нищо общо с действителността. Не съм ги теглила аз.
Картитв са си показали съвсем точно. Невярно са изтълкувани, писах по-напред в темата по тези карти. Нула и половина.

# 609
  • Мнения: 363
Thinking
Спри да ходиш на гледачки. Това е изводът.

Ти нямаш връзка с този мъж, а на 3 или 4 гледачки си ходила за него. Сори, ама ми се струва малко в повече..

Добре че не съм ходила на гледачки,а само са ми редили карти...че не си е струвало,
Това че нямам връзка нали за това се пита за даден човек,поне от това което виждам тук в групата??Thinking
За това попитах в групата,ако някой има желание от тук да ми погледне ще се радвам.Лек ден:blush:

# 610
  • Мнения: 6 166
Ще станем малко много маймуни на клона ако и тук гледаме на мъж, който няма общо с теб.

# 611
  • София
  • Мнения: 3 911
sandrela, към онзи момент отговорът е бил положителен. От тогава е минало време, вие сте се променила или той се е променил, или ситуацията се е изменила и вече може и да е отрицателен. Може би е трябвало да предприемете нещо или обратното - е трябвало да изчакате. Не очаквайте картите да ви кажат "Този човек е ТОЙ!" Те показват вероятности и дават насоки.

# 612
  • Мнения: 768
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

Благодаря за отговора!:smile:
Картите са теглени преди два месеца. За съжаление, нищо общо с действителността. Не съм ги теглила аз.

Знаеш ли дали човекът, който ти е теглил картите, работи с обърнати или само с прави карти?

# 613
  • Мнения: 6 166
Приятелки са й теглили картите и тя обикаля от една на втора на трета с очакването някой друг да й нареди живота...

# 614
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

Благодаря за отговора!:smile:
Картите са теглени преди два месеца. За съжаление, нищо общо с действителността. Не съм ги теглила аз.

Знаеш ли дали човекът, който ти е теглил картите, работи с обърнати или само с прави карти?

Cafe, картите са теглени от момиче от темата. Нямам представа дали работи с обърнати карти.

Приятелки са й теглили картите и тя обикаля от една на втора на трета с очакването някой друг да й нареди живота...

Това към мен ли е?!

Общи условия

Активация на акаунт