КАРТИ ТАРО - ТЕМА 25

  • 24 666
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 14 436
Днес си изтеглих три карти с въпроса :Какво ме очаква до края на този месец?
Изтеглих:
Смъртта
Десятка мечове
Седмица пентакли

На пръв поглед си помислих-все на мен ли се падат такива лоши карти,обаче мъничко се осветих като се замислих.
Първата ми показва ,че още един етап от живота ми е приключил.Да попитам -дали настъпилите промени са кармични или е било възможно те да бъдат променени?
Десятка мечове също ми показва края,надявам се, на един тежък период и е време за нещо ново да настъпи.
Седмицата пентакли ми казва да имам търпение за до събера плодовете на труда си.
Ще съм Ви благодарна,ако споделите мнение и ме коригирате!

# 616
  • Мнения: 128
Здравейте! Ще бъда много благодарна, ако се включите с тълкуване на карти със зададен срок, който вече е минал, така че мога да дам обратна връзка. Озадачи ме това, че според мен отговора беше положителен, но сигурно някъде бъркам в прочита.
Очаквах много важен разговор и питах картите ще се състои ли до края на миналата седмица.
Картите са 3М, 6Ж, Кралица пентакли. В дъното на колодата - Крал пентакли. Не знам вие дали гледате тази карта и дали въобще е състоятелно да се гледа?
По моя прочит на картите отговорът на въпроса би трябвало да е положителен, но не разбрах, защо са намесени тези 3 меча след като отношенията са само приятелски.

# 617
  • Мнения: 775
Според мен тройка мечове е дала отрицателен отговор. Другите две карти не знам как се връзват тук. Може да показват, че ще се случи, но не в дадения срок.
Разговорът между теб и мъж ли е трябвало да бъде? По работа/имущество?

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 15:33 от Cafe

# 618
  • Мнения: 128
Според мен тройка мечове е дала отрицателен отговор. Другите две карти не знам как се връзват тук. Може да показват, че ще се случи, но не в дадения срок.
Разговорът между теб и мъж ли е трябвало да бъде? По работа/имущество?
Разговорът трябваше да бъде по скоро по работа, във връзка с изчистване на детайлите по нещо планирано от преди това. Мислех си, че тази Кралица пентакли може да излиза, за да индикира някаква пречка и по този начин може да се свърже с 3 мечове. В предишен разговор този човек е бил наранен от нещо и докато не го преодолее няма да потърси комуникация. Като цяло отговорът е положителен, но кога ще се случи не става ясно от тези карти.

# 619
  • Мнения: 775
Може би до няколко месеца.

# 620
  • Мнения: 1 544
Една карта сама по себе си няма как да даде положителен или отрицателен отговор.
Тази "да", другите две "не " ,значи тоговорът е "не"...Абсолютно няма как да е адекватно тълкуване.

# 621
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

Благодаря за отговора!:smile:
Картите са теглени преди два месеца. За съжаление, нищо общо с действителността. Не съм ги теглила аз.
Картитв са си показали съвсем точно. Невярно са изтълкувани, писах по-напред в темата по тези карти. Нула и половина.
Не знам какви планове си имала, но Слънцето в Таро е една от най-положителните карти.Двойка чаши е връзка, партньор. Това е няма, как да го тълкувам отрицателно. Може и развръзаката да е била хубава и т.н.

# 622
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Как тълкувате за взаимоотношения картите: Слънцето, Светът, двойка чаши?
Много добра комбинация, изпълнение на плановете.Това за слънцето и светът , в комбинация с двойка чаши са и самите взаимоотношения.

Благодаря за отговора!:smile:
Картите са теглени преди два месеца. За съжаление, нищо общо с действителността. Не съм ги теглила аз.
Картитв са си показали съвсем точно. Невярно са изтълкувани, писах по-напред в темата по тези карти. Нула и половина.
Не знам какви планове си имала, но Слънцето в Таро е една от най-положителните карти.Двойка чаши е връзка, партньор. Това е няма, как да го тълкувам отрицателно. Може и развръзаката да е била хубава и т.н.

Не мисля, че Слънцето е кой знае колко положителна.. а и разбира се, картите се тълкуват заедно, в зависимост една от друга. Познай колко позитивизъм има в комбинация от Луна и Слънце, например..
В случая: Слънце - Светът - 2 чаши - посоката е низходяща. Пренавиване, пренатягане, прекомерно големи очаквания с уклон към лекомислие, припряност, прибързаност дори, защото ситуацията е по-скоро в застой и резултатът е буквално - чаша студена вода.
Картите, особено когато се редят изправени, имат и своята сенчеста страна. Тя изпъква в комбинация, между останалите карти.

# 623
  • Мнения: 128
Във връзка с дискусията за Слънцето бих изкала да покажа подредба, в която картата се оказа положителна. Изтеглих я на въпрос на моя приятелка дали ще получи мечтаната и дългоочаквана материална придобивка. Периода, за който се пита отдавна е минал и развръзката е налице.
Картите са : Асо пентакли, 7 меч, Слънцето
За Асото е ясно, че това е голямата мечта на питащия, но все пак в мен остана въпроса положителната развръзка от Асото ли дойде или от Слънцето? И каква роля точно изиграха тези 7 меча? Може би са използвали връзки или нещо не докрай честно, за да постигнат целта си.

# 624
  • Мнения: 775
Седмица мечове може да говори и за добро планиране. Придобивката може да е в резултат на добре планирани действия, например спестяване или последователни стъпки. Примерно - ако е купуване на имот - наемане на брокер, кандидатстване за кредит, преди това пък вероятно са си осигурили стабилна работа.

# 625
  • Мнения: 1 544
2 чаши пък положителна... Слънцето на първа, без дс е подкрепено от сериозни карти буквално срива цялата комбинация, особено с чаши.

# 626
  • Мнения: 598
Четох, че Слънцето, двойка чаши, Императрицата и ред други карти са положителни, като цяло в сайта на 78 истории. Пак там четох и за доста други карти, които според авторката са положителни. Тук, обаче излиза, че не са...
Ясно ми е, че картите не се тълкуват една по една, и се гледат и останалите карти в една комбинация, но откъде идва това голямо разминаване във вашите тълкувания и тези в този сайт и други сайтове за тълкувания на картите?

# 627
  • Мнения: 15
Разминаването в тълкуванията е като разминаването в живота - това е разликата между "иска ми се да се случи" и "случи се". Мнозина наблягат на първото (тук не искам с нищо да обидя авторката на 78 истории, събрала е материали, в които има полезни неща).  По принцип казвам, че най-трудното е да се абстрахираш емоционално и да тълкуваш безпристрастно.

# 628
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Четох, че Слънцето, двойка чаши, Императрицата и ред други карти са положителни, като цяло в сайта на 78 истории. Пак там четох и за доста други карти, които според авторката са положителни. Тук, обаче излиза, че не са...
Ясно ми е, че картите не се тълкуват една по една, и се гледат и останалите карти в една комбинация, но откъде идва това голямо разминаване във вашите тълкувания и тези в този сайт и други сайтове за тълкувания на картите?

Именно. Картите не се тълкуват една по една. Това е ключът.

пп. Аз много харесвам Вера и сайта й. Много!

# 629
  • Мнения: 1 544
Четох, че Слънцето, двойка чаши, Императрицата и ред други карти са положителни, като цяло в сайта на 78 истории. Пак там четох и за доста други карти, които според авторката са положителни. Тук, обаче излиза, че не са...
Ясно ми е, че картите не се тълкуват една по една, и се гледат и останалите карти в една комбинация, но откъде идва това голямо разминаване във вашите тълкувания и тези в този сайт и други сайтове за тълкувания на картите?
Първо от източника на информация и второ, подкрепено от опит с картите.
Дайте пример за изключително щастливо развитие със Слънце и 2 чаши!

Общи условия

Активация на акаунт