Симптоми за раждане?

  • 12 813
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 566
оооооооо, аз мога много да изпиша.
 моите симптоми или по-точно моето раждане започна месец и половина преди Христо да се появи.
първите дни на 8-я месец получих неболезнени контракции и разкритие
   началото на 9-я месец - още разкритие и контракции. тапата започна да ми пада и това продължи около 1 седмица.
    денят преди да родя ме понаболяваше кръста, но си мислех, че е от домашната работа. тогава организмът ми си направи естествена клизма
    когато започна раждането имах някаква болка, която беше много търпима, не беше на равни интервали както ми обясняваше доки и беше по-скоро в областта на кръста
   и най-интересното е, че сънувах кога ще родя, но родих предния ден.
                     Успех и лек час!!!

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Нямах никакви симптоми. Grinning
Леко и бързо раждане  bouquet
Peace

# 17
никакви симптоми нямах. Изтекоха ми водите и разбрах 4е ще раждам ка4иха ме на магарето и видяха 4е имам 7см разкритие докато сляза до предродилна зала бях полу4ила пьлно разкритие и синковеца излезе  Grinning

# 18
  • Мнения: 419
Два-три дни преди да родя ме налегна страхотен мързел Embarassedи нищо не ми се правеше,корема ми натежа и много ми се спеше Peace

# 19
  • Мнения: 517
Хей, мами.. нека продължим темичката..разпишете се..Simple Smile) Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
Нямах никакви симптоми. 
Леко  раждане

# 21
  • Мнения: 5 026
 Като изключа подготвителните контракции, предния ден имах невероятни болки в кръста, а на следващият (дена на раждането) започнаха леки контракции от сутринта. И пак не бях сигурна, че ще раждам. Около 16ч. ми падна тапата и така...имах 1 см разкритие!
 Леко раждане!

# 22
  • Мнения: 2 040
Нямах никакви симптоми, оставаше ми цяла седмица до термина и изобщо не бях психически подготвена, че на следв. ден ще раждам ... Видях петно по бельото и отидох на преглед, без контракции, без разкритие, без болки ... тогава лекарката реши да си ме изпрати вкъщи и да чакам, но притеснението до болницата че се започва не исках да го изживея още веднъж на следващия или по- следващия ден и казах, че искам система и така и така съм там, да предизвикваме раждането ...  Grinning
И няколко часа по- късно имах бебе  Heart Eyes

# 23
  • ES
  • Мнения: 2 172
........
3.Увеличена болка в гърба
...........
7.Стомашно-чревни неразположения
Една седмица преди това имах силно стомаШно неразположение, повръШтане, даже вода не можех да задържам. Мислех, 4е няма вразка с раждането, но в последствие се установи, 4е хормоните подготвят тялото за раждане. А кръста ме болеШе адски от 8ия месец и продъжава и сега. Не се страхувай, по-голямо от страха няма. Леко раждане  Peace

# 24
  • Мнения: 226
Нямах никакви симптоми, дори лекарката ми каза, че ако родях него ден /термина ми/ или следващия ще е чудо, но чудото стана  Joy
Започнах с леки контракции вечерта и така бавно и славно се отправих към болницата  Laughing
Леко раждане   bouquet

# 25
  • Мнения: 517
аз не се страхувам от раждането..приемам го като предизвикателство..а и резултата от мъките ще са бебче!
Последните два дни ми е много зле..имам чувството, че ще припадна..гади ми се.. имам неразположения в стомаха.. Вчера мислех ,че може да е защото не бях спала предната вечер..но снощи се наспах..като станах тази сутрин нищо ми нямаше..и ето,че преди малко пак ми стана така .. Дали това има връзка с предстоящо раждане ?  newsm78 Вече съм в девети месец..Терминът ми е за 20.10 ..

# 26
  • Мнения: 1 768
Да побутна теми4ката,4е и мене ве4е ме вълнува..Та нека се раЗпи6ат моя пове4е мами. Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 978
При мен нямаше някакви симптоми. Имах контракции от към 22,30ч вечерта. През нощта станаха по-редовни , но стиснах зъби. После се забавиха и почти затихнаха.Въпреки това сутринта към 8ч. се обадих на лекаря ми и като отидох в Шейново веч бях с 6см разкритие. Родих в 13,45ч прекрасен малък принц. Контракциите усещах като силна болка в кръста.
Леко и безпроблемно раждане Vessito bouquet
И очаквам скоро да се похвалиш с едно голямо, здраво бебе

# 28
  • Мнения: 1 013
А пък според мен няма как да сбъркаш усещанията преди раждане.

# 29
  • Мнения: 112
Най-сигурния симптом за раждане е когато ти изтекат водите. Тогава с или без контракции се налага да се ражда  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт