Доклада за България

  • 1 147
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
По-интересно ми е, обаче, вие лично какво очаквате от влизането ни в ЕС?

В началото очаквам голям ужас, хаос, нови стандарти натресени от нищото, .......пак закони, които не се спазват яко.......ужас от затваряне на малки фирми, и от фалиращи малки собственици........накрая нещата се успокояват и всичко си остава както си е............А другия вариант е точно нищо да не се случи.......т.е. все нищо ново
Което е по-вероятно Tired, както и до сега. Ние българите сме уникални - каквото и да става, който  и да си изберем да ни управлява, все сме недоволни и все се носим по течението и само мрънкаме, но така, че никой да не ни чуе!?!?!

# 16
  • Мнения: 3 423

Иначе е хубаво, че поне до сега в анкетата водят интересуващите се.

Останалите просто не отварят темата............

Ми що да я отварят, нали са компетентни по теми като
колко ви влиза, защо ви излиза и други такива.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271

Иначе е хубаво, че поне до сега в анкетата водят интересуващите се.

Останалите просто не отварят темата............

Ми що да я отварят, нали са компетентни по теми като
колко ви влиза, защо ви излиза и други такива.
Може би и тази тема трябваше да бъде маскирана със заглавие от рода "За влизането..." Mr. Green , за да могат повече мамчета да се подлъжат да я отворят.

# 18
  • Мнения: X

Иначе е хубаво, че поне до сега в анкетата водят интересуващите се.

Останалите просто не отварят темата............

Ми що да я отварят, нали са компетентни по теми като
колко ви влиза, защо ви излиза и други такива.
hahaha Joy JoyЛиска много ме кефиш.Само като ти видя аватара, и знам че ще прочета нещо точно на място.Продължавай все в същия дух Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Нека майките, живеещи в бившия източен блок да се включат - какво се промени там, според вас, след влизането в ЕС?
Аз се надявам да бъдат наложени правила и контрол, но това е твърде общо казано. Би било много хубаво България да участва в ЕС със свое лице и достойнство. Сигурна съм, че имаме потенциал. Бих искала да видя, че има ясна идея за "България в ЕС" - не само у политиците.  За турбуленциите в началото е ясно, но като че ли същото се очаква и след евентуалното влизане в еврозоната.

# 20
  • Мнения: 11 607
Може би и тази тема трябваше да бъде маскирана със заглавие от рода "За влизането..." Mr. Green , за да могат повече мамчета да се подлъжат да я отворят.

Дайте идея за заглавие и ще го сменим... ако може

# 21
  • Мнения: 1 462
Дайте идея за заглавие и ще го сменим... ако може

"Как според вас влиза - положително или отрицателно?"

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дайте идея за заглавие и ще го сменим... ако може

"Как според вас влиза - положително или отрицателно?"

Ние ли влизаме или на нас ни влиза

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Ние се смеем, но е трагично как трябва да популяризираме сериозните теми за размисъл  ooooh!

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ние се смеем, но е трагично как трябва да популяризираме сериозните теми за размисъл  ooooh!



тя темата вече е стара.......има нова "Честито........."

Общи условия

Активация на акаунт