Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 29

  • 61 106
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 530
Е , много са хубави Ебру и Онур на екрана Grinning , но ние сме от отбор ЗейАл Heart
Този епизод беше много хубав , Алихан е с нов дом - къща . Много ми хареса със синия костюм , риза и вратовръзка в същия цвят . Харесвам и в черно така . Един цвят , различни материи .
За новите момичета - Ендер е любимката на спонсорите , за това е с най хубавите дрехи , даже домашните . За мен тя има най хубавата фигура от всички дами в сериала ( изключвам Хира , тя е за малко ) . В сериала Ендер е по млада от Зерин , но в реала е обратното ,Шевал ( Ендер ) е около 5 г. по стара .
На праволинейната Зейнеп много и се събра , но тя нали не си мисли ,че да получи такъв мъж като Алихан - богат , умен , красив , добър , един от най желаните ергени на висшето общество ( изключвам странностите му , това са демони от миналото , с които трябва да се пребори ) ще е лесно . Напротив , и тя ще трябва много да се бори за любовта и щастието Flowers Hibiscus

# 721
  • Мнения: 41 709
Добро утроо!


Фили Hug new_newbie Hug

Ендер какво ли не направи за да очерни двете сестри.Забрави,че е била секретарка и е разделила Зерин и Халит!













Желая ви приятен и спокоен ден!

# 722
  • Мнения: 934
Здравейте мили Дружки, HeartJoyFlowers Hibiscus

                               Да се обадя и аз най-накрая, че това моето е безобразие,върнах се от спа почивката,
                               изкарах чудесно, дойдох си и вечерта ходих на летището да посрещна половинката.
                               Заминахме на вилата и почти през цялото време бяхме там. ММ имаше работа там по
                               парното и електриката, та така. Четях ви през цялото време, не съм ви изпускала въобще,
                               но като реших да пиша се оказа, че някъде съм си загубила българската клавиатура.
                               На лаптопа си имам латиница, но при бг буквичките така и не се научих да използвам
                               фонетиката на български, от началото беше голяма мъка и видях, че не мога да се справя.
                               Свикнала съм с моята клавиатура, която е двойна на кирилица и латиница, а с фонетичната
                               кирилица  не можах.Преди 2 дни се върнахме в София, снощи качих ММ на самолета .

                               Благодаря ви за всички публикувани снимки, постове, кафето и позитивните пожелания.
                               Всяка вечер по БТВ си гледам Опасно изкушение, припомням си много от любимите  ми
                               моменти и най-вече емоциите, които преживяхме с вас близо 2 години. За мен беше едно
                               невероятно преживяване, което не съм очаквала на тези мои бабешки години.Намерихме
                              се мили мои Момичета и макар да не се познаваме в реала сме близки по душевност. Много
                               ми станахте скъпи, много ви обичам всички и добре, че ви има, не съм и предполагала, че
                               БГ мама, ще ми даде това, толкова време висях на балкона и най-накрая се престраших и
                              добре, че го направих.HeartpulseFlowers Hibiscus
                              Добре дошли на новите Девойки, пожелавам им да преживеят тези емоции, които ние преди
                              време преживяхме, колко се радвахме, колко плакахме, колко се ядосвахме, само като си
                              спомня, залепнах на тази любов между Алихан и Зейнеп, просто няма да я забравя никога.
                              За дългичкия красавец още нищо не сте видели, има още да сте бесни и ядосани, но накрая
                              краят ще е хубав, но се подгответе да го линчувате. По това време на излъчване на сериала
                              в Турция, малко преди лошите събития си беше блокирал профила в Инстаграм. Явно и ком-
                              шуто му беше набрало. Но накрая ще го обикнете много, така както всички ние тогава.

                              Бъдете живи и здрави, пазете се ако още не сте ваксинирани, че поредната вълна на ковида
                              иде. Изпитанията на човечеството продължат, докога ли? Положението започва да се затя–
                              га, имам приятелка в Бърза помощ  и получавам инфо оттам, отпуските им са спрени, работят
                              на извънреден режим и ми каза да не вярвам на публикуваните данни. Болестта е много ко-
                              варна, синът ми я изкара, а вече минаха два месеца, въпреки, че е млад човек още не може да
                              се възстанови напълно, слабост, умора, няма никакви сили и така.

# 723
  • Мнения: 208
Здравейте, дружки!
Ендер може да е мръсница, но каква жена само! Осанка, походка, присъствие - завладяваща е, пък нека е гадина. Това си е изкуство, на което малцина са сподобни. Много добре изиграна роля. Засега само тя и Зейнеп имат ролкова силно присъствие и проява на характер.
Зехра е пияница и слабохарактерна.
Лиля е лигави момиченце.
Лал е досадна и самата актриса е като от калъп. Носът ѝ е правен, гледам явно е мода сред турските хирурзи тази форма на носа.
Сестрата на Алихан е досадна клюкарка и интригантка, но няма класата на Ендер.
Йълдъз не е глупава, но прави глупави постъпки. Отдавам го на младостта, дано се развие по-нататък.
Приятелката ѝ, фризьорката е невероятна селска пръчка, добре, че я разкарва.
Алихан…иде ми да го шляпна през монитора. Невероятно присъствие и той, но демоните му пречат. Кога ли ще ги превъзмогне?

# 724
  • Мнения: 1 845
Актрисата, която играе Лял, съм я гледала и в други сериали. Казва се Тууче Коджак и е родена на 10 март 1983 година.
В сериала “Една жена” беше също с отрицателна роля. Нейната героиня се казваше Сузан Юксел и създаваше проблеми на Бахар относно това къде може да спира автобуса.


https://youtu.be/xf8_ns06Yj4

# 725
  • Мнения: 41 709
Здравейте,момичета!


Таня Hug,вече да наминаваш по-често.Нямаш оправдания! Wink

new Hug,Йълдъз ще се развие и още как...има за пример Ендер! Simple Smile

Миме Hug,и аз я гледах Тууче К. в сериала ''Една жена''.Играе малки роли.













От Еда...ново...обновено....



превод на руски ез.
Цитат
«Пятый сезон #ЗапретногоПлода приближается. Не могу поверить, что это уже пятый, вау! ✨😅🎉 ♥Я очень взволнована. Пусть скорее начнётся обратный отсчёт! Увидимся с вами в сентябре Simple Smile ✨ Жду от вас новых красивых видео, это всё что у меня есть 😂😂😂»
ето краткото клипче,което имала Еда с Йълдъз...
https://vk.com/edaeceworld?z=video-61185313_456240106%2F7b179b4a … pl_wall_-61185313

Желая ви приятен летен ден!

# 726
  • Мнения: 9 530
Добра вечер , дружки Hug
Да коментирам снощната серия - помните ли момента,  когато Алихан се запозна с Йълдъз ?  Онур така я гледаше ,че за секунди забрави ,че е Алихан и е влюбен в другата сестра Joy Grinning Но то е и нормално , Еда наистина е като Слънцето - светла ,златна , ослепителна  Smile
А тази вечер за сетен път си припомних каква късметлийка е Йълдъз , винаги се измъква и все е щастлива на края . Шевал Сам може да е любимка на спонсорите , но Еда е любимка на СЦ Smile
Иначе тази компания беше любима на режисьорката Неслихан Й. - помните ли видеото от инста на Неслихан Й. , Онур и другите , където са на плажа и Онур ги забавлява  , от лятото на 2018 , не мога да го намеря в гугъл Sad

# 727
  • Мнения: 6 593
Привет!

Злати Миме Ню
Фили

Танче , най-после се появи.
Липсваше ни.
рошанелка.а на "Може би някой ден" се е събрал на четене на сценария.
Синем е голяма хубавелка и рошавелка.







"Снахата" Елиф Доан щяла да участва в сериала "Легенда" с Ебру Шахин и Едип Тепели в главните роли.



Седа Бакан вече снима за Нетфликс с Туба Б.


И Несрин.


Момичета, подготвих новата тема. Добавих тук-там по нещо дребно, друго махнах, но нямам много време в момента. Заглавието ми се искаше всичко да включа в него, за да можем да пишем за всичките си любими актьори, но трябваше да се огранича в сто знака, та това измъдрих.
Забранената ябълка/Опасно изкушение/Доктор Чудо/Онур Туна и Севда Ергинджи/Нови проекти Тема 30

А форума си прави шеги с мен тази вечер, тъкмо оправя всичко и като публикувам се размества.
И във всеки браузър изглежда различно. Предавам се, каквото-такова, нямам нерви вече.
Пускането на нова тема вече е цяло приключение.
Нека първо да стигнем 50 страница и тогава да се преместим в новата къщичка. Просто утре няма да съм на линия.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1359969.msg43296901#msg43296901

# 728
  • Мнения: 9 530
Педлагам да си допишем първо тази до 50 стр.
Мерси за новата , Дъгичке Heart Hug
Значи дано не е вярно ,че Елиф отива в този сериал . Като ще рискува ( защото аз съм песимистично настроена за него ) поне да е в главна роля . Не ми харесва да е добавка Tired Face , Виж , ако са Ебру , Едип и тя , трима главни  - да Smirk
Mного ми харесваха тези сцени



Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 23:22 от Phillipine

Общи условия

Активация на акаунт