Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 131

  • 31 263
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22 039
Филе, ще се радвам за Елифчето, много ми харесва това дете Heart Eyes

Да сложа и Екин, много добра роля прави в Селджуците Heart Eyes



И накрая да ви кажа, че като чета днес, съм ей така Sunglasses



Човек не бива да се филмира чак толкова Stuck Out Tongue Winking Eye

# 691
  • Мнения: 2 280
Еви, ако позволите и аз да вмъкна Екин в темата за мъничко.
Пуснах снимката и в темата на Селджуците. Ммммного добре изглежда Heart Eyes



Иначе, не знам какви коментари си чела, но аз сутринта четох при рускините, как Наре била виновна, че лишила Санджар от дъшеря му години наред. Как се върнала в Мугла, само защото разбрала,че ще се жени и така...
Вече дори не е смешно!
Имам чувството, че някои хора ходят на специални курсове, за да изглеждат глупаво Thinking

# 692
  • София
  • Мнения: 13 625
Еви, ако позволите и аз да вмъкна Екин в темата за мъничко.
Пуснах снимката и в темата на Селджуците. Ммммного добре изглежда Heart Eyes



Иначе, не знам какви коментари си чела, но аз сутринта четох при рускините, как Наре била виновна, че лишила Санджар от дъшеря му години наред. Как се върнала в Мугла, само защото разбрала,че ще се жени и така...
Вече дори не е смешно!
Имам чувството, че някои хора ходят на специални курсове, за да изглеждат глупаво Thinking
Джули, Наре я няма, а някои още не могат да се успокоят.

Ще ми е интересно, ако решат в един момент да я върнат в игра. Какво ли ще стане? Няма да му е лесно тогава на Санджар. Ще трябва да избира между майката на детето си и новата непозната...

# 693
  • Мнения: 10 486
Ммм, много хубав Екин.

Аз се досещам какво е чела Евето Grinning

Линде, няма начин да се върне Нарето Stuck Out Tongue Winking Eye

Привет, момичета Two Hearts

# 694
  • Мнения: 22 039
Ходят, Джули, и аз се уверих вече в това Joy

Дзак Heart Eyes



# 695
# 696
  • Мнения: 9 530
За съжаление социалните медии не са само да се създават виртуални приятелства и да се срещат хора , отдавна разделени ,или да се споделят  еднакви интереси . Може би са създадени с тази цел , но това е и царството на хейтърите , завистниците и неудачниците , които с отрова в клавиатурите пишат лъжи и гадости ,  и нараняват , и клеветят другите Rage
Нека да си ''лаят '' , кервана на Несли пълен с младост , талант , красота и любов си върви напред  Simple Smile
Нещо хубаво за настроение Heart
 

# 697
  • Мнения: 22 039
Ниханчето Heart Eyes

# 698
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Привет момичета! GrinningCoffee

# 699
  • Мнения: 2 280
Здравейте и от мен момичета!
Усмихната Неделя Heart

# 700
  • София
  • Мнения: 13 625
Добро утро в неделя, мили дружки.  Преди да си излея душата, нека първо да изпием по едно кафе...



Попаднах на ето тази снимка и тя, вярвайте ми, ме разтърси. Не че не съм виждала болница и болни хора. Накара ме да си задам хиляди въпроси, за това докъде стигнахме с човешкото състрадание. Да погледна нещата по съвсем различен начин от този, който се опитват до момента да ни натрапват.



В момента много хейтъри злословят и упрекват това крехко момиче, че едва ли не е щяла да провали един проект, струващ милиони. Без да са навътре в ситуацията, с лека ръка, по конспираторски, започнаха да се съмняват в това дали наистина е болна. Та даже стигнаха до абсурда, че е наркоманка. Неслихан и "наркотици"? Но не това е, което ме провокира да пиша. Защото тези, които хейтят в момента, не познават Неслихан и могат да мислят всичко.  Вълнува ме друго. Възмутена съм от отношението на всички нейни колеги. Тъй като в момента нещата се представят така, както им е изгодно.
                                           "Неслихан напусна доброволно сериала..."
Това се тиражира и то от хората, с които тя е работила почти цяла година. Които я познават и знаят, че тя няма да си тръгне просто така, без причина. Това момиче е "войник" в работата си. Предполагам, че е търпяла доста дълго време болки, само и само да не стане причина за спиране на сериала. Едно е обаче да те боли главата, да играеш с температура или да си изкълчил крак. Съвсем друго е да играеш с болки, които са животозастрашаващи. Сигурна съм, че в един момент всички вече са знаели за нейното здравословно състояние. Та тя се топеше пред очите на всички. Не им ли е правило впечатление този факт? Да я попитат добре ли е, как се чувства, защо слабее? Та това всеки от нас би направил, ако види свой колега, че нещо не е както трябва.

 Питам: Защо никой от нейните колеги не предприе нещо, за да я изпрати на преглед? Защо се наложи лично нейният мъж Кадир Догулу да я вземе от Мугла по спешност. А след това да се тиражират навсякъде, че "тя доброволно е напуснала."  Това ме провокира най-вече. Точно тази фраза, която се повтаря, като мантра. И според мен не е случайно. Някой си измива ръцете с Неслихан и нарочно насочва хората в грешна посока. Посочен е виновникът - Неслихан!

Защо се е наложило да напусне "доброволно"? Къде са колегите, шефовете... Защо те не я закараха в болница, да бъде прегледана? Какво са чакали, да си спасят парите ли?
Кое е най-ценното в този живот? Не е ли точно човешкият живот? За да си спасят кожата, някои алчни хора, които са  продали на зелено един сериал, тя трябва ли да умре на снимачната площадка.  Как нито един от целия екип не написа, как е търпяла адски болки, но въпреки това геройски е изпълнявала задълженията си, доста дълго време. Какво са чакали след като са виждали това момиче, как се топи пред очите им? За такива хора нищо няма значение. За тях по-важни са печалбите. Поне, от кумова срама, да бяха излезли с едно официално съобщение, в което да обяснят цялата истина. А не сега да пишат, как са се опитвали да спасят проекта. Как три дни и три нощи не са спали и са пренаписвали целия сценарий. Как Енгин бил преуморен, но не се предал. Не му го пожелавам, но в този живот, човек не знае какво ще го сполети.
Забелязвате ли на къде се насочват нещата? До спасяването на един "скапан", ама наистина "скапан" сериал.  До каква степен са деградирали някои хората. До парите и славата... Другите кучета ги яли. Неслихан е черната, Неслихан е виновната. А след тези мерзавци, започват да припяват и хейтърите.
Какви хора трябва да са? Как една искрена дума на съжаление не чух. Няколко реда там от куртоазия, а след това хиляди статии, как заради нейното "доброволно" напускане едва ли не ги е довела до безизходица. Ами приключвайте го тогава този проект.  Не е нужно на всяка цена, дори и на цената на един човешки живот, да изкарваш "мръсни" пари. В живота има и такива неочаквани ситуации. Ама не, ПАРИТЕ, те са над всичко.
Печелети си ги, но не на гърба на други хора.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 10:28 от БлагаВест

# 701
  • Мнения: 2 280
Линде, аз не мисля, че целият екип, с който Несли е работила са банда бездушни, които са гледали безучастно страданията и. Сигурна съм, че е получавала необходимото внимание и грижа, както и, че Кадир също е бил в течение.
На кого не се е случвало да пренебрегва собствените си болежки с идеята, че работата и ангажимента са по- важни. И това до момента, в който нещата не излязат от контрол и лекаря не каже- достатъчно!
Тогава, щеш- не щеш тръгваш, защото здравето си остава най- важно. Въпреки, че си притиснат от обстоятелствата, тръгваш доброволно, в смисъл, никой не те гони. Аз, така го разбирам това "доброволно".
Относно измислиците, които се казаха и накърняват актьорската и етика, може да ги съди и се надявам да го направи.

# 702
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Линде Hug, аз от вчера само чета, и мисля да си остана така... само с четенето. Чак след като сериалът свърши, ще напиша какво мисля и за продуцентите, и за сценаристите, и за актьорите, и за героите. Засега - гледане и четене. Анализите ги оставям на по-амбициозните фенове Wink

# 703
  • София
  • Мнения: 13 625
Ренка, Джули аз също до скоро се въздържах да пиша, но нещата  излязоха извън контрол. Просто исках да си кажа болката. Знам, че няма да променя нищо, но все пак всичко си има някакви граници.
Надявам се нашето момиче по-бързо да се възстанови. И дай Боже да си върне предишната форма. Ето така искам да я видя. Да спортува, да се наслаждава на живота.

# 704
  • Мнения: 22 039
Линде, стига си хабила нерви, душо Kissing Heart
Ти сама си го написала. Какъв човек трябва да си, за да поставяш един наистина скапан проект над човешки живот? Но си задай въпроса, защо толкова ги стяга чепика драгите зрители? Ако беше продължил с висок, че дори и с приличен рейтинг, щяха ли да си помнят още, че Неслихан е участвала и защо е излязла?
Просто си изкарват беса на Неслихан, да не ти пука. Колко хубаво, че бавно са се запътили  натам, където им е мястото Sunglasses



Ех, как ми харесваха сцените на тези двамата... Няма викове, няма крясъци...
Говореха си открито, казваха си всичко... Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт