Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 131

  • 31 259
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816


Ех, как ми харесваха сцените на тези двамата... Няма викове, няма крясъци...
Говореха си открито, казваха си всичко... Stuck Out Tongue Winking Eye
Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Сладури, жалко че скоро няма да ги видим заедно в проект... Disappointed

# 706
  • Мнения: 23 356
Цитат
Защо толкова ги стяга чепика драгите зрители


Не драгите зрители, а вманиачените фенове.
Драгият зрител си гледа живота- събужда се, пие си кафето, води децата на училище, работи, влюбва се, пътува, чете книги, гледа сериали само ако са му интересни, ходи на партита и т.н.
Това прави нормалният зрител, който съставлява 99 процента от аудиторията.

Изключително вредно е да стоиш потопен в коментарите на вманиачения зрител, защото започваш да възприемаш , а понякога и да вярваш в една невероятно изкривена картина.
В един момент може да решиш, че целият свят, в най-лошия случай цяла Турция, се занимава само с проблемите, които встрастено обсъжда вманиачения зрител, че всички виждат нещата като него, в конкретния казус, че всички смятат Неслихан виновна за провала на сериала.

А истината е, че никой не се занимава с това какво става на снимачната площадка на някой сериал.
Никой, освен шепа фенове. И те наистина са шепа на фона на 80 милионна Турция и 7-милиардния свят.
Няма никакви обществени настроения срещу Неслихан, никой за нищо не я обвинява, никоя сериозна медия не се занимава с "Дъщерята на посланика", пък и с който и да друг сериал, това изобщо не е предмет на някакъв голям дебат.
Единствените три сериала, от чиито истории  са изскачали казуси са обсъждане са "Червената стая", "Изневяра" и "Апартаментът на невинните". По тях съм чела мнения даже на професионални психолози.
Пак повтарям, говоря за широко обществено обсъждане, а не за страстите в тесните рамки на фенските групички.

Блага, ако някой колега е изразил съпричастност с Неслихан, го е направил в личен разговор или на лично съобщение. Така стоят нещата. Всичко се замита под килима, всеки си държи устата затворена, защото зависи от тази система, колкото и порочна да е тя.
Как да й благодарят продуцентите, че е работила с последни сили, като това означава да стрелят по себе си?
Как някой актьор да възнегодува, като всеки следващ продуцент ще има едно наум за него?
"Лоши" момчета и момичета в турския дизи сектор няма.
Всички са кротки, послушни и доволни.
Може би защото животът бързо ги научава, че бунтарите стоят гладни.
Не само в тази сфера, във всички.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 13:00 от varna_2

# 707
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Варна Hands Clap Напълно съм съгласна с мнението ти. Всичко започнало от един туит на един от сценаристите. Реших да погледна какъв пък е този линч. Линч не видях, възможно е и постовете с обидни коментари да са изтрити. Видях няколко плахи опита да се каже на сценаристите, че посоката, която са поели, противоречи на 36-те епизода преди тяхната поява в проекта. Общият брой на коментарите под поста не надхвърля 1000, като повечето са в подкрепа на сериала и са на езици различни от турския. За мен това си е буря в чаша вода...

# 708
  • Мнения: 23 356
Цитат
За мен това си е буря в чаша вода...


ВИНАГИ става дума за буря в чаша вода.
Във фенските зони има само такъв тип бури.
Когато влезеш във форуми, където аудиторията е по-пъстра,  разбираш, че всъщност времето е слънчево, а небето безоблачно.

# 709
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Two Hearts


# 710
  • Мнения: 22 039
Варна, благодаря за изразеното мнение Hug

И при мен е слънчево и безоблачно Sunglasses

# 711
  • Мнения: 10 486

И при мен е слънчево и безоблачно Sunglasses

При мен също Grinning

Не мисля да обръщам внимание на шепа вманиачени хора.

# 712
  • Мнения: 22 039
Култов за мен клип Heart Eyes

Gediz gibi sevmek - Да обичаш като Гедиз Heart

# 713
  • Мнения: 9 530
Момичета , тази снимка никога не съм я виждала - явно е от Животът продължава Несли и Али Ерсан Дуру , Онур е снимал

Нашето момиче винаги се е разбирала добре с колегите си , знае ,че с някои си е останала приятелка и до днес . Въобще не ме интересува какво пишат шепа нещастни хора , които нямат друго занимание в живота си Stuck Out Tongue Winking Eye

# 714
  • Мнения: 23 356
Цитат
Нашето момиче винаги се е разбирала добре с колегите си , знае ,че с някои си е останала приятелка и до днес

И да не се е разбирала, това не я прави лош човек.
Нито който и да е друг актьор.
Те са на работа там. Главната им задача е да играят добре и да не предизвикват конфликти, които сриват работния процес. Да харесват  и обичат  всички е невъзможно.
Особено, ако човек е ярък характер.

На мен винаги са ми били по-интересни случаите, в които актьорите не просто не са се разбирали, а направо са се мразили на сета, но са направили култови роли заедно.
Ето това е истинско актьорско майсторство.
Преди няколко седмици се бях заровила в статии за такива екранни двойки в американски филми.
Повечето бях ги гледала и не можех да повярвам, че е съществувала  такава непоносимост между актьорите извън кадър.
Бяха цитирали ужасни думи, казани в интервюта по адрес един на друг.
Такива отровения е невъзможно да срещнеш в Турция.
Там дежурните изречения са "Много се забавлявахме, бяхме като едно голямо семейство".Grinning
Сещам се единствено за скандала между Нургюл Йешилчай и Еркан Петеккая.
И все пак смятам, че вежливостта на турските актьори в публичното пространство,  даже  да е лицемерна, е за предпочитане.
Не е необходимо да обременяват и публиката със скандалите и антипатиите си.
Особено, ако са си свършили работата добре.

# 715
  • Мнения: 22 039
Варна, веднага се сещам за Вивиан Лий и Кларк Гейбъл Grinning

Аз също смятам, че не е задължително да са приятели на сета, камо ли да се катерят по вратовете си, за да създадат нещо успешно. Както знаем, Неслихан и Бурак не демонстрираха близост извън кадър, което не попречи да се превърнат в легендарна двойка.
Иначе си знаем, че Несли си е лъчезарен и дружелюбен човек.

# 716
  • Мнения: 10 486
Неслихан днес  от  "Жените в маркетинга 21"





# 717
  • София
  • Мнения: 13 625
Неслихан днес  от  "Жените в маркетинга 21"






Пу, пу да не са й уроки. Добре изглежда, поне визуално.  Само така, няма да показва слабост. По добре на хората в устата, отколкото в краката...

# 718
  • Мнения: 23 356
Неслихан: Ролята на Наре беше много изкушаваща за мен. Тя е от героините, които те сърбят ръцете да изиграеш. Винаги отивах много ентусиазирана на снимачната площадка.

От днешния видео разговор

# 719
  • Мнения: 22 039
В този профил качват постепенно откъси, много хубаво говори Несли Heart Eyes

https://www.instagram.com/sevdakuslari_1/



https://twitter.com/nadoshaneskad/status/1363539804609273859

https://twitter.com/sweetnesliii/status/1363530836537139201

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 20:17 от Еванджелин

Общи условия

Активация на акаунт