Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 131

  • 31 260
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 530
Много хубави снимки Heart
Аз пък мисля ,че трябва да има добри отношения на сета .Елементарното възпитание го изисква . Не е задължително да са приятели , но конфликтите са неприятни . А Несли е много положителна и за това я харесват . Що се отнася за Бурак , мисля ,че щяха даже да се веселят между снимките , ако не бяха скандалите , раздухани от журналистите . Искрено вярвам, че Кадир се е почувствал мъничко
застрашенн от чара на Бурак , но най вече малко неподходящото му изявление , зле интерпретирано е донесло напрежение .От друга страна Фахрие , знаейки как е започнала връзката и с Бурак ( на сета , макар да е бил по това време обвързан )  , на фона на много хвалената , талантлива и чаровна по млада колежка ,по същите причини пък е стояла с часове там , което си е малко неприятно .Колкото и да са професионалисти и актьорите са хора , а пресата налива масло в огъня . Аз винаги съм харесвала приятелските отношения защото съм чувала ,че по лесно се работи ( поне Джулия Робъртс така твърди Grinning ,)  а и ми се ще да зная ,че актьорите , които пресъздават тази магия са положително и колегиално настроени  .

# 721
  • Мнения: 10 486
Варна Flowers Hibiscus

Моля разбиращите... споделете какво казва.

# 722
  • София
  • Мнения: 13 625
Фили Неслихан и Бурак започнаха партньорството си прекрасно. До един момент, в който се набъркаха външни фактори и двамата започнаха да се съобразяват с тях. Леко се дистанцираха извън сета, но определено никога не е имало между тях неприязън. Нека да сме справедливи, когато почина бащата на Несли, Бурак дойде лично да изкаже своите съболезнования. Както се вижда от снимката и Кадир е там. Няма нищо лошо и нередно. Те са цивилизовани и възпитани хора.



Аз отново се върнах да изгледам този прекрасен филм на Несли с Екин Коч.
И нещо много весело от промото.
https://www.instagram.com/p/CLjpOCUpNMf/

# 723
  • Мнения: 23 356
Варна Flowers Hibiscus

Моля разбиращите... споделете какво казва.

Много са накъсани видеата.
Жалко, че засега не е излязъл целият запис.

Първо я помолиха да се представи.
Каза си името.
"Омъжена съм. На 28 години съм. От 14 години работя във филмовия и дизи сектор. Опитвам се да бъда актриса".

Само се опитва. Grinning

Каза, че идеалната почивка за нея не е да лежи и да гледа филми.
За да се освободи от стреса трябва да е в непрекъснато движение, постоянно да прави нещо.
Да върви, да чете, да готви, да се разхожда с кучето.
С действие си почива.

На въпроса какво я мотивира отговори, че е от хората, които намират мотивация в себе си. Понякога забравя силата и мощта, които носи в себе си, но съпругът й винаги й напомня коя я и какво може.

"Сферата, в която работим изтощава много.  Понякога падаш, друг път се изправяш. Има моменти, в които трябва да положиш много усилия, дращиш с нокти, ръцете ти кървят, но в крайна сметка нещата се подреждат.  Вярата в собствените ми сили е това, което винаги ми е давало мотивация".

Питаха я за насилието спрямо жените в сериалите.

"Първо трябва да си изясним какво е насилие. Защото нещо, което аз, ти, вие определяме за насилие и тормоз, други възприемат като проява на любов. Те така са били възпитани. Има хора, които смятат, че изнасилването на на малки момиченца е нормално, защото това са видели в своята среда. Тези хора се нуждаят от лечение, от рехабилитация. Какъв е изходът? Да се премахне проблемът от корен. А това става чрез образование. Не само това, което получаваме в училище, но и моделите на общуване, с които ни възпитават в семейството. Когато сериалите показват насилие, те задължително трябва да сочат и верния път, кое е правилното отношение към жените. Но има и много хубави романтични филми и сериали, в които има много добри примери как трябва да се държи мъжът с една жена, показва се и галантно поведение, а изобщо не говорим за тях. Според мен, такива продукции трябва да бъдат поощрявани и да получат признание".

Питат я и какво е важно за нея, когато приема една роля.

Тук видеото е отрязано.
Чува се само, че първото впечатление, разбира се, идва от сценария. Понякога героинята просто ти намига и те приканва да я избереш.

Това е от видеата, които аз успях да изгледам.

.......................

PS  Актьор, когото намира за изключително талантлив -  Бенедикт Камбермат / Benendict Cumberbatch
        Книга, която препоръча - "Атлас на мисълта" от Нувит Осмай ( Dusunce Atlasi)

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 21:33 от varna_2

# 724
  • Мнения: 9 530
Линде , точно така .Държаха се на дистанция малко , но не е имало нищо лошо , те са възпитани хора .Но щеше да е по добре да няма това съобразяване и пазене , обаче какво да се прави ...Важното е ,че легендата КеНи остана Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 22 039
Варна, благодаря много за преводите Heart

И от мен едно Hug

https://twitter.com/nadoshaneskad/status/1363539804609273859

"Развивайте се, нека умът и сърцето ви да са здрави. Много сте силни, много сте красиви. За да бъдете Вие, няма нужда от допълнителни усилия. Вие и без това сте си Вие. И ние имаме нужда от вас. Имаме нужда от жени като вас, от хора като вас."

Ох... и тези двамата...

https://twitter.com/bendramaqueennn/status/1363574020717830145

Ти? Ти нямаш ли причини, момиче? Ти нямаш ли милион причини?

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 22:36 от Еванджелин

# 726
  • София
  • Мнения: 13 625
Варна, огромно благодаря.   

Прекрасно говори това момиче. С такава лекота излизат думите от душата й. Много еродирана, много интелигентна и умна. За таланта вече си го знаем.

# 727
  • Мнения: 10 486
Варна, благодаря Heart

# 728
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добро утро! Grinning

Варна, благодаря ти за преводите! HeartFlowers Bouquet

Тези тримата GrinningHeart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 729
  • Мнения: 22 039
Добро утро, момичета Hug Хубав ден и страхотна нова седмица ви пожелавам Heart

Неслиханче сладуранче Heart Eyes




И малко красоти от миналите славни дни Heart



Рени Kissing Heart Да, тези тримата Grinning

# 730
  • Мнения: 2 280
Добро утро момичета!
Варна, Еви, благодаря ви за експресните преводи Hug
Чрез гугъл преводача от Инста четох, че учи интензивно английски за международния проект. Ако съм разбрала правилно Sunglasses

Несли изглежда чудесно, както винаги усмихната и вдъхновяваща Heart



Това, че се "опитва" да е актриса ме разсмя Joy Скромното ни момиче Heart Eyes

Добрият модел на общуване, за който говори Несли, че трябва да бъде показван го видяхме в Дъщерята Sunglasses

# 731
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Two Hearts



Успешна нова седмица и усмихнат ден!

# 732
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добро утро! Grinning

# 733
  • Мнения: 10 486
Рени Kissing Heart Добро да е.





Привет, момичета Two Hearts

Хубав и усмихнат ден!

# 734
  • Мнения: 22 039
Здравейте, девойки Hug

Рени Kissing Heart Васе Kissing Heart

Несли снощи написа, че е по-добре, но има нужда от още почивка. На много строга диета била Heart



Общи условия

Активация на акаунт