Къде в Бургас? 58

  • 45 106
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 220
Страхотно, ще посетя Хоум Макс! Благодаря!

# 331
  • Мнения: 168
Здравейте ,
Някой с препоръки за фирма за циклене на паркет

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 6 037
Тон паркет на "Сливница".
Само с Краси паркет не се хващайте, за нищо не стават, лъжат и ще си дадете парите на вятъра.

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Тон паркет на "Сливница".
Само с Краси паркет не се хващайте, за нищо не стават, лъжат и ще си дадете парите на вятъра.

Това последното ми идва тъкмо навреме, че взехме визитка да се свържем с тях евентуално.
Другия ни вариант е Живко паркет. За него имате ли мнение? Във фейса много похвали срещнах.

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 440
Още един глас за Тон паркет.Много сме доволни.А някой да знае откъде мога да купя метализирани тапети?

# 335
  • Мнения: 405
Здравейте,не намирам подходяща тема където да питам.За това ще питам тук,някой ако знае.ТР1БВА ДА ЗАВЕДА ДЕТЕТО СИ НА  ИНФЕКЦИОНИСТ.Предлагат ми др.Халачева иили др.Кънчева.Мнения за тях,или да ми посочите тема, в която да попитам??

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте,не намирам подходяща тема където да питам.За това ще питам тук,някой ако знае.ТР1БВА ДА ЗАВЕДА ДЕТЕТО СИ НА  ИНФЕКЦИОНИСТ.Предлагат ми др.Халачева иили др.Кънчева.Мнения за тях,или да ми посочите тема, в която да попитам??
От Халачева съм с чудесни впечатления, макар от преди няколко години.

# 337
  • Мнения: 28 553
Здравейте,не намирам подходяща тема където да питам.За това ще питам тук,някой ако знае.ТР1БВА ДА ЗАВЕДА ДЕТЕТО СИ НА  ИНФЕКЦИОНИСТ.Предлагат ми др.Халачева иили др.Кънчева.Мнения за тях,или да ми посочите тема, в която да попитам??
Аз от Кънчева, Халачева за малко да изтърве детето ми, стигнахме почти до сепсис.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 00:16 от mimi.7299

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 6 037
Мога да препоръчам също д-р Милена Петрова в ДКЦ 1, но не знам дали работи още. Тя е и с детски болести. Както и д-р Ростислава Кръстева.

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Препоръчвам д-р Кънчева! Невероятен специалист и човек! Лекувала е дъщеря ми много пъти и винаги е изписвала точното лечение! Препоръчвала съм я на доста близки и всички са доволни.
За тема не знам къде да попитате във форума, но ако сте в групата Мамите на Бургас във Фейсбук, напишете search на инфекционист и ще ви излязат мнения.

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 614
Дами, препоръчайте ми козметик за ламиниране на мигли.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 14:20 от GreenApple

# 341
  • Мнения: 28 553
Мога да препоръчам също д-р Милена Петрова в ДКЦ 1, но не знам дали работи още. Тя е и с детски болести. Както и д-р Ростислава Кръстева.
Ростислава Кръстева я спаси след лечението на Халачева. Много пъргава и с акъл действаща лекарка! И нея препоръчвам!

# 342
  • Мнения: 811
И аз бих препоръчала д-р Кънчева - изключитерно внимателна, отзивчива и човечна.

# 343
  • Бургас
  • Мнения: 1 131
Дами, препоръчайте ми козметик за ламиниране на мигли.

Студио S на пл. Баба Ганка

# 344
  • Мнения: 1 684
Момичета, знаете ли къде правят ПСР тестове в неделя?

Общи условия

Активация на акаунт