Парфюмни размисли и страсти - 256

  • 45 650
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
Още един глас за Womanity .  Също за много съблазнителен намирам и Balenciaga Florabotanica.

# 16
  • Мнения: 2 139
Най-секси ми са Tresor Nuit, Scandal, Roberto Cavalli, Sexy amber на Майкъл Корс и Coco Vanille на Mancera. То си е въпрос на индивидуално възприятие.

# 17
  • Мнения: 5 081
Сега трябва да си намеря един уд, относително женски или унисекс, който да ми носи такъв сексуален вайб Simple Smile
Аз обожавам Oud wood TF, непреходна любов ми е. Нося го с удоволствие, но едва ли би имал роля при съблазняване на мъж Hug по-скоро в негативна посока

# 18
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Благодаря за чудесната тема.

Аз се чувствам най-секси и съблазнителна с аромат на ванилия.
Дали и за мъжете това е така може малкото пишещи тук мъже да кажат.
Та в този дух, парфюмът, който нося, когато искам да съблазнявам е най-хубавата ориенталска ванилия, която притежавам и не се помирих  докато не купих, а именно   Opulent shaik classic no33.   Мммм разкош.
Може ли повече да споделите за него? Заглеждам го от няколко години, такива страхотни описания съм чела за него, но цената му хич не предполага поръчка на сляпо. Благодаря предварително.

По темата, аз също мисля, че мъжете харесват ванилия, меки, цветни гурмета, или леки цветни ефирни парфюми. Най-много мъжки комплименти и двусмислени изказвания съм получавала за Hypnotic Poison Dior, Citizen Queen JHAG, La vie est belle Intesement, Aoud Orchid Mancera, Angel Violette Mugler, Choco Violet Mancera, Fashion Decree Atkinsons и всички парфюми, които имам на Нарцисо Родригез, тях винаги ги отбелязват.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 259
БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМАТА ДЕНСИ!!! Hug
Ето и моите 2 минути "размисли и страсти".Никога не съм се впичетвявал от парфюм на дама ,ако съм осъществил визуален контакт с нея,странно как поне при мен ,мистерията и неизвестността ме привличат като магнит.Още си блъскам главата коя беше девойката и с какъв  божествен парфюм  се беше напръскала рано сутрин докато си търсеше изгубеното куче .Да 2 години минаха от тогава ,но още се сещам ,когато правя сутрешната си обиколка с кучето.Толкова беше тъмно ,само един силует си спомням и .........амброзия за обонянието ми .Кучето в крайна сметка го намерихме,но аз така и не се престраших да попитам за парфюма .Странно би било ,човек в паника и стрес да го занимавам с подобни парфюмни страсти Laughing ТАКА ,ЧЕ СЕКСИ ПАРФЮМ Е ТОЗИ КОЙТО ,ТЕ ШАМАРОСВА ПРАВО В ЛИЦЕТО И СЕ ЧУДИШ ОТ КЪДЕ ТИ Е ДОШЛО!ХАРЕСВА ТИ НО НЕ ЗНАЕШ КАКЪВ Е! ИСКАШ ГО, НО ГО НЯМА НИКЪДЕ!!!

# 20
  • Мнения: 468
Не само мъжете, хората като цяло, които нямат силни парфюмни влечения масово харесват или ванилово сладки или свежи/плодови и по-естествени аромати, или поне познати и от зоната на комфорта им.
Цитирам Jollie: "Аз лично, когато искам да бъда секси и съблазняваща, избирам нещо, което на мен лично да ми действа така. А след това, автоматично такова става и излъчването ми. Не знам дали ме разбрахте честно казано🤣"
Разбрахме Simple Smile И аз така. Нямам конкретен парфюм за такива цели, най-важното е да си харесвам каквото съм избрала за повода.
За Родригез и аз съм чувала подобни изказвания, а на момента се сетих и за TF Vanille Fatale.
Ако говорим за съблазняване от някакво разстояние все пак. При близки контакти ненавиждам парфюми, и на мен и на другия човек, пречат ми на рецепторите.

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 00:05 от amareto

# 21
  • Мнения: 357
С доста парфюми се чувствам женствена и привлекателна, но само един мога определено да нарека секси-парфюм - Narciso Rodriguez For Her EDP.

# 22
  • Мнения: 1 430
А аз какво "мазало" си спретнах днес... Първо реших, че ми се носи Bottega Veneta EDP - пръснах 3 пъти, продължих с утринния грим, но ми се стори, че е доста дистанциращ, а денят не предразполагаше за точно такъв тип аромат. Реших малко да подсладя ситуацията с LaVie Est Belle Intense EDP. Ммм, доста добре ми се получи, но усещах, че му липсва и още нещо "по-така", добавих 2 фъс от любимия Valentino Donna Noir Absolu и работата "заспа". Разкошотия! Цял ден ми играеха нотките - ту луксозната, елегантност на Ботега, ту сладкия разкош на Ла Ви, ту кожено-ликьорено-сливовата тъмна красота на Валентино, приказка! В допълнение на това, вчера бях с Коко ЕДП, и тъй като имам навика да пръскам на тила, в корените на косата, по някое време се появи и прекрасния кремест драйдаун на Коко /след повече от 18 часа/. Направо не повярвах! След повече от денонощие, след душ и при силния вятър днес тези аромати се преплитаха, играеха и танцуваха върху кожата ми в неописуема хармония. Никога не съм държала на комплиментите на околните, в това отношение съм егоист Stuck Out Tongue Winking Eye , но толкова много комплименти, от толкова различни хора с различен социален статус и положение не бях получавала много отдавна. Така се размазах от кеф, че, както един колега обича да се шегува - "направо ми идеше да си посегна" Joy
Благодаря за страхотната нова тема, Денси! Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 23:44 от cabochard

# 23
  • Франция
  • Мнения: 898
Парфюмите, с които съм се чувствала най-съблазнителна и секси са:
Скрит текст:
Благодаря за новата тема, densi Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 2 621
Секси е както вече казах самочувствието, което дава парфюма, ама ако конкретно трябва да назова:

1.Уоманити на Мюглер: за мен с...кс в бутилка, харизма при условие, че пасва на притежателката. Излъчва любов към момента, амбиция, страст, искреност, емоция, която е изписана във всяко едно движение. Сила, сладост, сол, животинско желание, мъжка сила, но на токчета, женска съблазнителност, но настоятелна и нескромна. Няма нищо невинно в него, само искреността на емоцията, която излъчва. Мъжът ми, който не реагира често на аромати, реагира много силно положително на този. Направо го побърква и по наблюденията ми мъжете точат носове след Уоманити. Има обаче кожи, на които не отива този парфюм, на майка ми стои много по-различно отколкото при мен.

2. Давидоф cool water колкото и да е странно, това според мен е съблазнителен парфюм. Мирише супер чисто, свежо, меко и според мен ,,следователно" секси. Мъжът ми го обожава. Винаги получавам много комплименти с него и хората са много учудени колко мейнстрийм е парфюмът като го спомена.

3. ДГ Лайт блу (интенз): Според мен са малко мъжете, които да не намират лайт блу изключително секси. Е, трябва и да отива на притежателката, но при мен лично този парфюм удря десятката.

4. Армани Си интенз: само при условие, че пасва на тоалета. Армани Си интенз е резервиран, сух и кисел и тотално лишен от сладост. Пронизващ и дразнещ, леко арогантен и амбициозен. Но това точно често е секси, ако е в контекста на едно мистериозно присъствие, вглъбено в собствените си цели. Армани Си интенз обожавам да нося с елегантни тъмни тоалети. Определено е екзот, който ми писва бързо, но винаги имам в колекцията си, защото истинската ми същност не е аурата, която той описва. Аз не съм кардинално резервирана. Армани Си интенз е абсолютната противоположност на Уоманити като усещане за мен лично. Първият е както казах прибран и остър, вторият разкрепостен, екстровертиращ, избухващ в емоцията си.

Благодаря за страхотната тема, денси!

п.с. От мъжките обожавам Boss Bottled, особено тоалетната вода в бялата бутилка. Но като цяло всички от серията ми харесват. Също така и един на Шанел, който наистина забравих как се казва. Трябва да го проуча.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 23:15 от snowwhite12

# 25
  • Мнения: 7 098
Най-секси чак не знам, но в класацията ми за по-съблазнителни аромати са Jour d'Hermes Absolu, Coco Mademoiselle Intense Chanel и L'Eau de Chloe Chloé.
От мъжките лигите ми потичат от Antaeus Chanel. Супер древен е, но... Heartbeat

# 26
  • Мнения: 3 086
За мен повечето , които са "noir" са съблазнителни

# 27
  • Мнения: 408
A*men Mugler! Това е най-секси парфюмът за мъж според мен.Това е парфюмът на моя мъж,носи ми толкова много хубави спомени,винаги ме връща на първите ни срещи.За първи път ми хареса толкова мъжки парфюм и отидох и го питах кой е този парфюм.5 години по-късно още ми действа така.
За себе си немога да определя.

# 28
  • Мнения: 2 981
Благодаря за новата тема 🍀
Няма парфюм, който да ме кара да се чувствам съблазнителна.Чувсвам се така когато съм чиста, в перфектна форма, добре облечена, парфюма ми е само щрих , който ме кара да се чувствам щастлива, но не и съблазнителна....абсурд !
В момента мега щастлива ме прави Бакара, но вчера просто изчезна след като се парфюмирах сутринта.Обърнах цялата къща, няма я никъде, направо нямам желание сега да сложа парфюм, ще чакам на обяд да си взема новата Бакара.....Най-вероятно е паднала от дамската ми чанта /постоянно я нося разкопчана и постоянно тичам по пътищата/ .Много ме е яд !!!!!

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 07:23 от macadamia

# 29
  • Мнения: 7 098
Благодаря за темата Simple Smile
Не съм се замисляла за аромат за съблазняване, но Нинфео Мио действа безотказно на ММ Simple Smile

И аз много го харесвам, но са ми останали няколко капки. Гледах из българските сайтове, никъде го няма.

Общи условия

Активация на акаунт