Тренировки в домашни условия - 108

  • 31 458
  • 732
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 391
Имам един такъв въпрос ,тези от вас ,които си тракват сънят с гривните ,колко горе долу  ви показва че,че ви е дълбокият сън?
15% дълбок сън (около 1 час), 50-60% лек,
останалото е фази REM и събуждания.

# 571
  • Мнения: 2 770
Добре си Искрице, нямаш много излишни мазнини, тренирай си редовно и резултатите ще дойдат!  Simple Smile
На мен стигат ли ми 100 грама протеин на ден? Само 1-2 кг. искам да махна, нямам амбиции за релефи и плочки, 54кг. съм. Поръчах си и аз добавка протеин, че то направо ми дотяга от пилешко филе вече.
За днес "мъчението ми" Plyo legs.
Според мен правилната формула за трениращи жени е 1.5 гр. Протеин на кг тегло. Т.е. жена 50 кг максимум 75 грама протеин. Над това количество вече настъпва глюкогенеза и протеина отива на мазнини. И това говорим ако се тренира добре, иначе грам на кг. Максимум.

# 572
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
Агент, като енциклопедия си.
A, не! По-често просто знам къде да си направя справка, минаха времената, когато държах цялото това инфо в RAM-a!

Георги, викаш протеина отива на мазнини в калориен дефицит?

За импорта на баби само хубаво или нищо, но докато не казвам нищо си мисля, колко ужасно ме дразнеше свекървата, която си слагаше червилото и заставаше до врата с ръце в джобовете, докато аз приготвям тодлър и бебе за да ги закарам всички до супермаркета, защото на нея и липсва социален живот и отказваше да остане с тях сама за да мога аз да напазарувам спокойно. Но затова пък съм кърмила в движение в слинг в супермаркет със свекърва да ме поучава и сега имам вицове в запас Wink

# 573
  • Мнения: 2 770
Дори и при дефицит при високопротеинов прием глюкогенезата е налице. То лесно се засича с тия лентички. Излиза протеин в урината, макар и да не е така. И ако потта почне да е с мирис на амоняк, вече е сигурен знак да се намаля протеина. Дефицита тук няма общо.

# 574
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
ОК, ще го кажа на Erin Stern, от която съм заела макросите и 2 пъти Мисс Олимпия.

Но в интерес на истината само професионалистка преди сцена успява да поддържа такива високи нива на протеин достатъчно дълго. При нормалните жени това не се случва често, да не кажем почти никога и замирисват на амоняк само в кетоза, когато са решили да правят поредната популярна диета.

Съгласна съм, че изискванията за прием на протеин в поддържащи диети са завишени. Но когато дама се е притеснила да не загуби мускул докато отслабва аз бих препоръчала да се довери за няколко седмици на друга дама, която го е правила многократно и успешно.
Скрит текст:


PS Приемам поправката  "замирисват на ацетон само в кетоза"

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 22:39 от Agent Provocateur

# 575
  • Мнения: 2 770
ОК, ще го кажа на Erin Stern, от която съм заела макросите и 2 пъти Мисс Олимпия.

Но в интерес на истината само професионалистка преди сцена успява да поддържа такива високи нива на протеин достатъчно дълго. При нормалните жени това не се случва често, да не кажем почти никога и замирисват на амоняк само в кетоза, когато са решили да правят поредната популярна диета.

Съгласна съм, че изискванията за прием на протеин в поддържащи диети са завишени. Но когато дама се е притеснила да не загуби мускул докато отслабва аз бих препоръчала да се довери за няколко седмици на друга дама, която го е правила многократно и успешно.
Скрит текст:

Викаш не е пипала анавар и винстролче, само на протеин на прах го кара? Повече от видимо е употребата на андрогени при тази професионалистка, което е и нормално. Там протеиновата норма е вече съвсем друга!

# 576
  • Мнения: 10 030
Ерин твърди, че е натурален атлет, т.е. без екстра добавки.
Но спортува от малка, бивша лекоатлетка е, ако помня добре.

# 577
  • Мнения: 1 681
Днес отчитам преход в снежна Витоша, бяхме горе няколко часа.
Скрит текст:

Следя съня с mi band 4,  която вече много искам да сменя, но не мога да реша с какво. В добрите дни показва дълбок сън около 2 часа и половина, не рядко е около/под час, но аз наистина имам проблеми със съня и се будя много лесно и от най-лекия шум.

# 578
  • Някъде там
  • Мнения: 4 897
Здравейте, от много търсене на дъмбели днес взех два такива.

Само, че моите са по 25 кг.
Много са ми тежки, дали мога да използвам само един при клековете?

# 579
  • Мнения: 2 770
Ерин твърди, че е натурален атлет, т.е. без екстра добавки.
Но спортува от малка, бивша лекоатлетка е, ако помня добре.
Не казват ли всички това... Аз бих се обзаложил за андрогенни стероиди, от леките. Анавар и винстрол, както казах. Познавам няколко натурални бодибилдъра състезатели извън БГ. Каквото и да правят, просто не може да се постигне конкретно тази изчистена физика с толкова ниско съдържание мазнини без изсушител като винстрола. Да, вярно лека химия е, но е хормон все пак.

# 580
  • София
  • Мнения: 155
Tежести за ръце и крака къде има най-изгодно и с повече опции? Sofia
 Трябват ми за изометрични упражнения

Преди около месец имаше в Джъмбо, комплект 2бр. х 0,500 гр. за 8,00 лв. мисля. А в китайския магазин на Пиротска комплект 2бр. х 1 кг. за 18,00 -20,00 лв. Тези пясъчните, които се лепят за ръце и крака.

# 581
  • Мнения: 4 785
Ясноо на мен ми отчита 3-4 часа от дълбокият сън ,пък чета че е средно между 1-2 и се чудя дали е реално🙄

# 582
  • Мнения: 9 930
Аз имам пясъчни за крака  от Амазон 2*1.5кг. В почивните дни ходя с тях по няколко часа на ден. Иначе ги ползвам като тренирам от време на време.
За вчера не отчитам нищо. Прибрах се в 9 вечерта и нямах сили за 50мин крака.
Довечера ше видим как ще дойде.

# 583
  • Мнения: 10 030
Да се отчета и аз: подсетена от поста на Арсен Flowers Hibiscus си поръчах тежести за китки и глезени от Декатлон, по 2кг всяка. И по-сериозен ластик за глутеус, текстилен. Моят е смотан, набира се, врязва, и боли.

Тренирах със Сидни, Трансенд, Ден 12. Замених втория сет с класическа тяга- тяга не десен крак- тяга на ляв, защото нейните три не ми влизаха в целите, въпреки че са подобни.
Сутринта тичах.
Скрит текст:
Утре по нейната програма е почивен ден, но нямам нужда, и ще пробвам тренировката с пудовка на Керълайн.

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 19:26 от Dez

# 584
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 727
Днес много яка тренировка си спретнах. Не знам дали заради шоколада и въглехидратите, които изядох днес, но имах много енергия.
Day 67 Cardio Core Phase 3. 80 Day Obsession - https://www.vbox7.com/play:561f57f7b0 - много ми хареса
и https://www.youtube.com/watch?v=E2lCbbe45iQ - Глутеус с Каролин. Тази мацка ми разказа играта с тези пулсации. За повечето упражнения ползвах само 15кг, а за хип тръста малка щанка 22кг. Накрая ми трепереше д...то. Разтегнах добре, но усещам, че утре правя само горна част.

Искрица, нагласяй си ги така ,че да са ти удобни. Предимството на сглобяемите дъмпели е, че можеш да си играеш с тежестта. За тягата можеш да ползваш 2 по 10кг или по 8, ще опиташ и ще прецениш. За напади също можеш да ги направиш на по-малко. Понякога в една тренировка в почвиките може да ти се наложи да ги смениш няколко пъти.

Понеже се заговорихме за макроси, споделям един примерен ден за 1600 калории и прилични макроси в % П35, М25, В40 . Знам, че в повечето случай се препоръчва около 1.5г на 1кг, но при мен тази формула не работи. Резултати видях, чак като вдгигнах протеина около 2.5г на 1кг. Никога не съм усещала мирис на ацетон. Мисля да се доверя на Ерин Стърн
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 21:32 от ani_d

Общи условия

Активация на акаунт