Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тренировки в домашни условия - 108

• 26 136
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
Вчера почивах,  днес като по часовник ми дойде,  та преди да почна да се гърча разтегнах с единствената 30 мин. тренировка на Памела https://youtube.com/playlist?list=PLEkRYDcpWohzRZv_90dWB6NF5-X7DfmGm
Какво мислите за тази визия

# 736
  • Бостън
Искрено и честно ли да ти отговоря Wink

# 737
Аз тръгнах да отговарям точно така, искрено и честно. После размислих малко.
Закрий й главата, вгледай се в тялото, особено долната част и ще разбереш какво мисля.

# 738
Я кога пак изписахме 50 стр?
Не ме кефи жената от снимката

# 739
  • Бостън
НОВАТА ТЕМА

И отговор на въпроса.... това не е тяло и мускулатура, които бих искала да имам, ако нямам нужда от тях за да постигна конкретни спортни резултати, които да ми носят доходи. Което за мен не е случаят!

Освен, че чисто естетически не е моят "идеал", мисля че би било изключително нереалистично да се постигне и  поддържа подобна форма във нормално всекидневие на нормална жена със професионален и личен живот и хобита, различни от фитнеса.

Още нещо исках да коментирам...

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 21:05 от Agent Provocateur

# 740
  • Бостън
... от около една седмица си греба на water rower-a и досега не съм усетила негативен ефект. 🤞 Много сгъване и разгъване, но действително сякаш няма impact. Продължавам. Simple Smile
Най добрия кардио уред, с най голям обхват на ефект, и най ниски натоварвания на ставите поради естеството на движение, което е близко до естествените дейности.
Чудя се, след като се адаптирам към тази рутина, за кои групи мускули да вкарам малко допълнителни упражнения. Thinking На сто места прочетох, че гребането ангажира 85% от всички мускули, обаче не мога да преценя кои остават най-назад и имат нужда от допълнително?
Няма добро натоварване на гърди, предно рамо, горен трапец, прасец и врата. Там може да помислиш.
Все критични за хубава женска фигура, тези удебелените!
Задължително наблегни на тях!
(дали се разбра, че се кодоша!?!)

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 21:22 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт