Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тренировки в домашни условия - 108

• 27 132
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Някъде там
Днес съм почивка.
Малката ми дъщеря има РД.
Хапвам си всичко, пийвам и не тренирам Blush

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 06:45 от Искрица

# 631
Искрица, да ти е живо и здраво порасналото дете! Наздраве!

Дез,
Скрит текст:
да, доста от местата тук са отворени, но си има рестрикции. Ние превантивно преместихме децата в друго училище, което е отворено. Стандартните училища едва преди около месец отвориха, при това не всички класове. Но тези решения се взимат на местно ниво, а не на ниво щат/държава. За ски - не ходим на спускане, а на cross country. Пистите за спускане са отворени, но става със записване, което не ми се занимава; въпреки записването, пак има големи опашки.. При цялата ми любов към ските, не ми се занимава. Иначе има доста случаи по курортите, но те са най-често от работещи там, които се събират в извънработно време.

Отчет, Work 1, Legs - 6 weeks of the Work. Хареса ми, справих се прилично.

# 632
  • Пловдив
Хай!
Втора седмица на Раунд 10, харесва ми програмата. Бях се ужасно дезинтвресирала от тренировките, бяха ми писналоюи всички силови програми, дето заради мъжа ми ги правя една селд друга, и му заввих, или почваме 10 рунда, или тренира сам. Страшно много вдигам пулс и много ми харесва, макар и да няма общо с Лес Милс комбат. Всеки ден съм с ужасяваща МТ, включително и мъж ми, а той рядко има (щото не се напъва, да не мислите, че за друго), ама тук няма как да крънчи. И ми харесва финиша на Джоел, бях забравила от Лифт 4, завършва с корем всеки ден. Това, е много добре за мен. Само да се стегна да махна близнаците, че ужас..
Лек ден!

# 633
Вчера гърди, рамо, трицепс.
Лицеви упори 4 х 10
Преса с дъмбели 4 х 10- 8
Работих за всяка ръка поотделно
Раменна преса с дъмбели 4 х 7-8
Разтваряне встрани с дъмбели 4 х 7-8
Разтваряне с дъмбели от наклон 4 х 7-8
Кик-бек с дъмбел 4 х 10
Разгъване на дъмбел зад глава 4 х 10

# 634
  • Някъде там
За днес
4 * 20 клека със собствено тегло
Класически клек 3 х 20 с дъмбели
Напади с дъмбели 3 х 30 ( по 15 на крак)
Български клек с дъмбели 3 х 20 ( по десет на крак.
Реверанс със страничен напад с дъмбел(20 кг)
Глутеус мост с ластик и разтваряне в Горна позиция 4 х 20
Клек с изправяне на пръсти с ластик.
Румънска тяга с дъмбели и ластик.
Глутеус ритници с ластик 4 х 30 (по 15 на крак)
Велоергометър 20 минути.
Упражненията за крака ги направих с дъмбели 7 кг.
Само за реверанс използвах повечко кг(зор ми беше)
Малко по късно ще правя и упражнения за корем 😀
За закуска смути от киви, банан, ябълка и чаена лъжичка кокосово масло.

# 635
Много благодаря за хубавите думи. Определено имам нужда да усетя, че поне едно от стотиците ми усилия се оценява Simple Smile

# 636
Някой има ли правещ упражнението Молитва за корем (AB cable crunch)? Имам едно питане, затова се интересувам.

# 637
  • В градината...
Снощи правих леко кардио /ура, кръвното е добре/ под формата на танц, нещо като аеробика, но не с подскоци през цялото време.
Настроих си фитнес гривната на някаква активност, но после ми бях отчетени и крачки през това време.
Има ли възможност да се настрои така, че да не ми брои крачки, докато правя някакви други упражнения?

# 638
  • Някъде там
Намерих нещо интересно в YouTube.
Споделям го с вас
https://m.youtube.com/c/ExerciseLibraryJoannaSoh/videos?disable_ … e&rootVe=3611
На мен лично ми е много полезно Simple Smile

# 639
Привет от ските. Тук е прекрасно, слънчево, топло, писти - мечта, аз съм мнооого слаб скиор, но пък има мноооого дълга зелена писта и ми върши работа, е на места не става за моите невероятни спортни умения Joy, но и така си е супер. Народ много, ама много като ви казвам. Тук маските ги забравихме. Само на лифта ни напомнят да вдигаме шаловете докато сме на опашката.
Явно в различните държави е различно. Говоря с познати от различни страни от Европа, не могат да мръднат от дома, вече не знам колко месеца, изобщо не знам най-лекият им режим какъв точно е бил. В други си живеят сравнително нормално, мерките са повече по новините и написани на хартия.
Освен ските, плуваме, и честно да ви кажа във фитнес-залата едни яки момчета  и момичета тренират доста професионално, така и изглеждат, и никак нямам желание да се бутам между тях с моите клекове, и напади, и тренировки със собствено тегло Blush Каквото такова, харесва ми и така положението. Важното е да ни е забавно и да си изкарваме весело!
НюФрейм мисля че мернах с оплаквания  в коляното, дано се е възстановила и е метнала ските и тя.Heart Eyes
Ани, пита дали някой тренира с тежести за крака, аз изобщо не правя клякания с тежести, че после няма отърване от проблеми с коленете с месеци. Гиричките ги ползвам за някои упражнения за натоварване на дупе, страничните части на краката и това е.
Усмихнат и спортен ден:hugs:Heart Eyes

# 640
Дива ти къде си на ски ? Коляното ми мина,почти ,много съм доволна...
За днес игнайт цяло тяло-40 мин ,пропуснах кардиото заради подскоците.

# 641
Довършвам Booty Challenge на Блендърите и се мятам на ските и аз за една седмица! Още няколко дена само останаха. Нямам търпение вече- специално се прибрахме до Бг, за да караме. Забравила съм да си взема ски- обувките, но здраве да е, това да ми е проблемът, както се казва.

# 642
  • Някъде там
Довършвам Booty Challenge на Блендърите и се мятам на ските и аз за една седмица! Още няколко дена само останаха. Нямам търпение вече- специално се прибрахме до Бг, за да караме. Забравила съм да си взема ски- обувките, но здраве да е, това да ми е проблемът, както се казва.
Може ли линк към booty challenge

# 643
Като сте заговорили за коляно, понеже ми е неудобно, че като плоча всеки път за моето си говоря Simple Smile)), да споделя, че от около една седмица си греба на water rower-a и досега не съм усетила негативен ефект. 🤞 Много сгъване и разгъване, но действително сякаш няма impact. Продължавам. Simple Smile

# 644
Като сте заговорили за коляно, понеже ми е неудобно, че като плоча всеки път за моето си говоря Simple Smile)), да споделя, че от около една седмица си греба на water rower-a и досега не съм усетила негативен ефект. 🤞 Много сгъване и разгъване, но действително сякаш няма impact. Продължавам. Simple Smile
Най добрия кардио уред, с най голям обхват на ефект, и най ниски натоварвания на ставите поради естеството на движение, което е близко до естествените дейности.

Общи условия

Активация на акаунт