Свети Валентин 14.02.2021

  • 3 440
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 356
Ели,дано това е вашият подарък!
Ние не празнуваме Св Валентин а Трифон Зарезан.Ще заложим на вино и мезета.

# 16
  • Мнения: 5 065
На миналия Св. Валентин взаимно решихме да не си купуваме нищо, а с предвидените пари купихме храна за котки и кучета и ги дарихме на една организация. Чувството беше страхотно, решили сме всяка година на даден празник да е така.
Та аз бих предложила нещо подобно с благотворителна цел. Има страница във фб с подаръци, правени от майки на деца с увреждания. Има прекрасни неща за Св. Валентин, правят и по поръчка твои идеи.
Аз поне се чувствам добре от подобни дейности и мисля, че човека отсреща ако е добър, ще оцени и запомни каквото и да му поднесеш.

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 336
Ние празнуваме и двата празника.
Подаръците са символични.
Детето пък прави картички за двама ни.
Семейна разходка на романтично място.
И после ще си спретнем барбекю и ще си отворим бутилка хубаво вино.

# 18
  • Мнения: 2 585
Ние си разменяме малки подаръчета и празнуваме вкъщи.Ако е рекъл Господ на 14.02 ще съм бременна след трансфер на 1-ви,та това ще е най-хубавия подарък,който може да получим и двамата след толкова години ❤

Успех! ☺

# 19
  • София
  • Мнения: 23 130
Ели, стискам палци от сърце!
Ние по принцип винаги излизаме и празнуваме. Миналата година бяхме тримата на пица. Тази година и да работят ресторантите ще сме вкъщи. Вероятно ще поръчаме Хепи или отнякъде другаде. Не знам още дали ще си разменяме подаръци.

# 20
  • Мнения: 261
Ели, стискам палци от сърце!
Ние по принцип винаги излизаме и празнуваме. Миналата година бяхме тримата на пица. Тази година и да работят ресторантите ще сме вкъщи. Вероятно ще поръчаме Хепи или отнякъде другаде. Не знам още дали ще си разменяме подаръци.
 

Сори за въпросът но вие предварително ли се разбирате кой какво на кого ще подари - каква е разликата между такъв "подарък " и обикновеното копване - подаръкът е лично отношение на подриващият към подаряваният а за колко  и какъв празник е такъв измислен " валентин "   оригиналният е "ЗАРИЗАН ' Цветя подарявам всеки ден на измислени глупави дни  НЕ . Искам всеки ден да съм щастлив а не само на Валентиновият

# 21
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз на него не казвам, обикновено подаръци по всички поводи сама си избирам, иначе ще си остана разочарована. Изобщо не може да избира подаръци за никого... 🤣
 Иначе тази година не знам дали ще си подаряваме, други неща са ни на дневен ред.

# 22
  • Мнения: 1 119
Мислим да ходим на почивка в планината за няколко дни. А на 14.02 предполагам обичайното - в ресторант.
Все още нямам идея за подарък и също като авторката, търся идеи.

# 23
  • Мнения: 15 356
Аз на него не казвам, обикновено подаръци по всички поводи сама си избирам, иначе ще си остана разочарована. Изобщо не може да избира подаръци за никого... 🤣
 Иначе тази година не знам дали ще си подаряваме, други неща са ни на дневен ред.
И при нас е така,години наред за всеки повод обеци или висулки за гривната. Joy
Накрая се разбрахме да си избирам,той само да го купи.

# 24
  • Мнения: 413
Ели, стискам палци от сърце!
Ние по принцип винаги излизаме и празнуваме. Миналата година бяхме тримата на пица. Тази година и да работят ресторантите ще сме вкъщи. Вероятно ще поръчаме Хепи или отнякъде другаде. Не знам още дали ще си разменяме подаръци.

благодаря много за ся все още не знам къде ще се празнува дали ще е в нас или на хотел,то ще си каже миналата година ме изненада приятно. Дойде пред нас и ми каза събирай си неща за 2 дена питам го кйде ще ходим не казва..и отиваме пред един хотел и го питам и ся какво и той ми нищо малко на почивка 😂 и аз викам аха ясно и влизане вече взима там ключа и вика ми ся си затвори очите аз  в първият момент и викам добре и като видях какво ми е подготвил останах доста приятно изненадана

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 17:11 от Elityy99

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Не, не празнуваме св. Валентин, много измислен и лигав ми е, отделно, че мразя това привнасяне на събития.
Ама за идеите.. то зависи дали ви допадат такива неща, ама на по-млади години сме се изненадвали къде с парушитни скокове, тандемен полет с парапланер... от тоя род неща.  Забавни тематични фотосесии също са вариант, спа пакети за двама са класика

# 26
  • Мнения: 1 489
ММ има рожден ден няколко дни преди 14 и няма да залагам на голям подарък. По-скоро нещо символично- бисквитки с любовен надпис или нещо подобно. Ще си направим хубава вечеря и ще сме на тихо и спокойно вкъщи
Друга година винаги си организираме няколкодневна почивка около тези дати, но сега съм бременна и не ми се пътува и навира в непознати хора по хотели и ресторанти.

# 27
  • Мнения: 2 266
Ние си разменяме малки подаръчета и празнуваме вкъщи.Ако е рекъл Господ на 14.02 ще съм бременна след трансфер на 1-ви,та това ще е най-хубавия подарък,който може да получим и двамата след толкова години ❤️


Успех.
Денят не е измислен.Не е нужно всяка година да се хващаме за врата и да се плюем кой кой празник ще празнува и т.н.
  Ние лично празнуваме и двата празника.Обикновено е вечеря на свещи. Подаръци не си подаряваме.Съпругът ми ми подарява цветя.И не,не се обичаме само на този ден.Но няма нищо лошо в това да има ден на Любовта.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 130
И ние обичаме празниците като цяло, детето също много се радва. Мисля да украсим с балони и да я облечем като валентинка. Предвид времената не виждам нищо лошо да се насладим и на малкото хубави моменти- пък на който, както му харесва. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 021
Миналата година на Свети Валентин бяхме в Япония. Изпихме огромно количество коктейли в бара на хотела - същия, където е сниман Изгубени в превода. Ще го запомня този Св Валентин, последни глътки свобода, преди локдауна. Тази година вкъщи, за някакъв специален подарък не знам, но може би картичка и бутилка хубаво шампанско или вечеря. Щеше да ми е приятно да излезем някъде, но да сме живи и здрави.

Пожелавам си и аз бебе за празника. На Елислава много успех. Весело на всички празнуващи дами.

Общи условия

Активация на акаунт