Hercai/Вятърничав по ATV Тема 12

  • 76 354
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Някаде там
  • Мнения: 244
Благодаря за превода на сериала на български език!
Децата актьори Алмина Айше и Али Кайра Кул са се присъединили към актьорския състав на сериала "Вятърничав". Те ще изиграят ролите на малките Гюнеш и Умут, дъщеря и син на Реян и Миран.

[/quot/]
Явно ще има скок във времето. Колко ли епизода ще заснемат още 🤔

# 16
  • Мнения: 127
Няма да има скок във времето.
Но Миран е толкова попил омразата от Азизе,че при всяка ситуация вика.
И двете семейства са родствено свързани.
И другото нещо е,че Миран тръгва на някъде и не се замисля.

# 17
  • Мнения: 1 036
Онлайн озвучка - https://turkru.tv/vetrenyy-57-seriya.html

Хештаг за 57-ма серия #НашеЧудо
 

# 18
  • Мнения: 6 999
Не знам дали е заради актрисата, но мама Дилшах не буди никакво доверие в мен. Все още не мога да преценя дали е добра жена или просто изперкала, или само се прави на откачена. На моменти чак ме плаши...

# 19
  • Мнения: 59
Сега и Фюсун имала скрита дъщеря...няма друг сериал дето толкова мъртви се съживиха и толкова деца бяха скрити,пък после се показаха......

# 20
  • Мнения: 127
Дилшах хич не ми вдъхна доверие когато и казаха че синът е жив,а тя бяга от него и не иска да го види. И другото че ме съмнява че не се е върнала за добро.
Не се знае колко още уж починали а пък са живи ще видим.
А пък Миран да вземе да се по-укроти че понякога в повече ми идва викането му и хукваме на някъде. А и сега е по-важна жена му и бебето.

# 21
  • Мнения: 1 038
Какво излезе сега да не дъщерята на дишлах да е дъщерята на Фюсюн . А защо и как е скрила азизе дъщерята на Фюсюн ?

# 22
  • Мнения: 6 999
О, ама тя и Реян стои, стои па хукне нанякъде.
Още не мога да разбера каква е прислужницата в дом Асланбей на Реян. Тази, която дава информация на истинския баща на Реян.
И линията с бащата, неговия род и минало са ми любопитни...

# 23
  • Мнения: 5 453
Азра появи се?

# 24
  • Мнения: 2
Появи се в 56 епизод

# 25
  • Мнения: 6 999
Да , бе Азра излезе, че е родната дъщеря на Фюсун. И в момента само Дилшах знае, тя затова и наръга Азизе, за да не й вземе дъщерята и да я даде на истинската й майка...

# 26
  • Мнения: 5 442
Тези в най-консервативния град на Турция изповядват някакъв особен ислям- познай чие дете си- бай бабо да не се ожениш за брат си или баща си... Ненормална работа...

# 27
  • Мнения: 127
Азра не ми харесва. Има нещо странно в нея.

# 28
  • Мнения: 6 999
Азра не ми харесва. Има нещо странно в нея.
Аз все още не мога да я преценя, но си имам едно наум, все пак е дъщеря на майка си. Едната й майка луда, другата три пъти повече. Но пък и въпреки опасната си майка, Харун беше добър, забавен и справедлив човек. Така че от Азра, нямам и на идея какво да очаквам

# 29
  • Мнения: 127
Раян хуква на някъде. А Фюсун не разбира от дума при нея само действия трябва.

Общи условия

Активация на акаунт