Hercai/Вятърничав по ATV Тема 12

  • 76 296
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 036
Малкият Али, който играе ролята на Умут, сина на Рейян и Миран, в сцената със съня на Миран е разсмял снимачната група по време на снимките. Казват му на детето да играе и то играе, но играе играта, която му е по- интересна от сценария GrinningGrinningGrinning

https://vk.com/video-74204908_456244357
https://www.instagram.com/p/CKyx1brJXM6/

# 31
  • Мнения: 127
Малко дете е все пак нормално да му се играе.
А дали няма Азра да се влюби в Миран.

# 32
  • Мнения: 3 225
Поздрав!
Не гледам трети сезон, но поне да разбера какво става накрая.

Благодаря на всички, които поддържат темата и превода.

# 33
  • Мнения: 1 130
Нещо фраг, това онова, не се ли очаква днес?

# 34
  • Мнения: 59
Тези в най-консервативния град на Турция изповядват някакъв особен ислям- познай чие дете си- бай бабо да не се ожениш за брат си или баща си... Ненормална работа...
Смях се на глас с твоето мнение,защото и аз напоследък съм на същото.Сега Аслан ли ще чакаме,друго дете ли,друг мъртвец ли и да вземат вече и историята на Мафуз да кажат,Асие му е сестра-това го разбрахме,но как е свързан с Фюсун?Ярен ненаказана ли ще остане за убийството на Харун или току виж и той се възкресил отнякъде-вече очаквам всичко от сценариста на Вятърничав.Винаги съм била на мнение,че един сериал е хубаво да се финализира ,когято е в апогея си,а не когато вече му втръсва на зрителя.

# 35
  • Мнения: 127
Нещото,което ме дразни не е това че връщат разни герой който са уж умрели. По-скоро държанието на Рейян спрямо Миран. Когато иска да я целува или каквото и да е друго се притеснява,но иначе има кураж да вика и да хуква на някъде.
Извинявам се за това ми мнение ама в началото го приемай,че беше такава ама все пак ще имат бебе. Малко или много да се отпусне пред мъжа си.

Имаме и фрагманче.
https://www.youtube.com/watch?v=ZtqRsIflDpU

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 20:10 от galenceto_30

# 36
  • Мнения: 225
Здравейте, следя Ви откакто е започнал филма с голям интерес чета коментарите и реших да се включа във вашата тема. Гледам филма от самото начало. Започна вълнуващо със плам и жар и сякаш сега във този сезон когато толкоз се чакаше да се разкрият тайните започват отново с тайни. Тази смяна на режисьори, сценаристи явно не води до нищо на продуцента все не и харесва и си задавам въпроса тя какво иска в крайна сметка. Изрязват се сцени показват едни неща в спойлерите, а после ги няма в самата серия изобщо го превърнаха в научно фантастичен филм. Жалко, защото актьорите са добри И Реян и Миран наиста израснаха много, но сякаш се усеща, че и на тях имписва от измислените неща. Както споделихте нещата трябваше да приключат когато са в най силната си част. Определено ми се иска да има хубав финал. Извинявам се ако съм ви отегчила.

# 37
  • Мнения: 59
Нещо фраг, това онова, не се ли очаква днес?
Съдейки по снимката ти явно следиш и Керем и Ханде.И тях засега ги спрях,ще чакам някакъв хепиенд,че и там вместо ромкомедия почна да става драм

# 38
  • Мнения: 1 130
Нещо и двата ги подкарах задочно, няма я тръпката от първите серии.

# 39
  • Мнения: 318
Здравейте и от мен. Загледах сериала случйно по Диема фемили и веднага ме грабна сюжета. Започнах да го гледам напред и стигнах до 32 серия в пълен вид (около 2часа и половина). Определено е хубав замисъла, но започна много да цикли на едно място. Актьорът в главната мъжка роля се справя страхотно от към драмата и пресъздава много добре вътрешната борба на Миран, съмненията му, страховете... Женската роля обаче не се разви особенно и са само сълзи и поведение на ученичка. Хубаво сценаристите искат да я представят като невинна и чиста душа, но   да спи по креслата и с дрехите ми идва в повече. Все пак са женени и го обича. Надявям се напред в сериала да има повече възможности да развие и образа да стане по - уверен в отношенията им. Интересно ми е в Мидят така ли живеят и в момента хората? В каменни къщи? Наистина ли имат такива неписани закони за чест и бранят рода си? Надявам се скоро да наваксам до последната серия и да се включвам до края на сезона и да се надяваме и финала. Просто не виждам какво още ще измислят, за да има четвърти сезон.

# 40
  • Мнения: 225
Здравейте, гледам филма и по диема и ми направи впечатление, че дадоха в серията Гьонул как превръзва Миран, а тази сцена сцена беше изрязана реално. Явно това което не ни го показват в сериите който излъчват в Турция ще го видим.Филма и интересен но зациклят много на моменти и ако наистина замислят 4 сезон интересно какво ще снимат. Другото нещо което не разбирам е, защо толкоз голяма цензура се опитват да правят на интимните сцени, това е филма според мен в който изобщо не ни показват близостта интимността на актьорите. А по отношение на Реян защо се притеснява от целувките и целуването на Миран на мен ми се струва, че наистина между двамата има някаква тръпка и тя се дърпа, а той по нахакан това се вижда във видиата които пускат зад кадър. Надявам се сценаристите да намалят темпото с измислени неща и да зарадват с по голяма романтика до края. Хубав и слънчев ден на всички.

# 41
  • Мнения: 318
Сценаристите според мен умишлено забавят тези сцени, защото на това се крепи целия сериал. До сериите, в които съм стигнала няма кой знае какво развитие - откраднати целувки и се държат за ръцете. До колкото разбрах в сезон 3 за съживили доста герои и са оплели още повече сюжета. Колкото и да е хубава химията между героите ако не дават подобаващо развитие ще им падне рейтинга и ще съсипят бъдещата кариера на главните герои. Трябва им един подобаващ финал и да ги видим в нови проекти, защото образите вече се изчерпаха и ще е трудно на зрителя да ги види в друго амплоа след всичката драма и сълзи, която сътвориха.

# 42
  • Мнения: 225
Напълно съм съгласна, да в третия сезон наистина малко ги посъживиха и аз мисля че един филм, когато се протака във времето и отива към 3 ти та даже и 4 сезон започва да се губи сюжета  и омръзва на зрителя. Смятам че един сезон максимум 2 са напълно достатъчни. Да видим сега какво престой в 58 епизод. След като рейтинга за 3 сезон не може да се покачи това трябва да говори на сценаристите, че трябва да се промени нещо и да се отива към финал, ама кой ни пита нас.

# 43
  • Мнения: 1 036



Описание на 58-ма серия на руски език:
Скрит текст:
Все балансы изменились из-за ранения Дильшах, которое она нанесла Азизе. С одной стороны, Рейян должна защитить Дильшах, с другой стороны - сохранить жизнь Азизе. Азра будет тем человеком, который поддержит ее в этом нелегком испытании. Фюсун должна сохранить жизнь единственному человеку, который знает, где находится ее дочь, пытаясь убить Азизе, она наконец отомстит, что перевернет все с ног на голову. С другой стороны, Миран загнал Джихана в угол, но его ошеломили его слова о том, что Рейян что-то скрывает. Рейян решила, что не может хранить больше секретов от Мирана. Она делает шаг навстречу, но всех ждет сюрприз.

Интересно ми е в Мидят така ли живеят и в момента хората? В каменни къщи? Наистина ли имат такива неписани закони за чест и бранят рода си? Надявам се скоро да наваксам до последната серия и да се включвам до края на сезона и да се надяваме и финала. Просто не виждам какво още ще измислят, за да има четвърти сезон.

Deteliniii, сериала го снимат в старата част на Мидят. Градът има над 100000 жители и повечето живеят в квартали с ново строителство. Който има дом в стария град, живее в каменна къща. За съжаление неписаните закони за честта, се прилагат до ден днешен в тези региони. Има един филм на BBC "Чест, която убива", в който се разказва точно за момичета и жени, които са жертва на прилагането на тези закони, в страни с ислямско вероизповедание. Няма да изреждам имената на тези държави, но и Турция е в този списък.

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 15:18 от nedlen

# 44
  • Мнения: 318
Благодаря за отговора. Звучи доста плашещо всичко това. Уж, хора на честта, а по такъв варварски начин наказват близките си. Спомням си и един друг подобен сериал - Завръщане, който описваше доста реално такива съдби. Даже спрях да го гледам, защото в някои от сцените имаше доста насилие към жени. Странна работа иначе - побой над жена може по телевизията, а ласки и интимности не.

Общи условия

Активация на акаунт