Hercai/Вятърничав по ATV Тема 12

  • 76 326
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 225
Добро утро в този слънчев ден.
Nedlen, съгласна съм с теб, че след въпросната вечер на Акън наистина му беше трудно да говори личеше, че е прекалил до късно гледах цялата пресконференция, както и за атаките срещу Ебру, че я злепоставиха тези псевдожурналисти  сцената, която  пуснаха във фрага ако си спомняте  когато Миран беше ранен веднага  беша махната след това  я нарекоха, че е лека жена. Факт, че всички знаем какво е да си жена в Турция и особено в тези райони където се снима филма какво насилие все още се извършва и несправедливост има към жените. Жалко е, че точно журналистите както могът да възнесът един актьор или актриса така и да го сринат това е по цял свят да не забравяме за  една Лейди Даяна какви неща се изписаха и изговориха. За въпросния скандал с Акън и неговата подадена жалба също е факт, но повече нищо не се говори за това, а също така както казваш негови фенове са присъствали и са станали свидетели, но въпреки това те казаха, че независимо от това той се е снимал с тях и се е отнесъл любезно, а и човека който се грижеше за неговата каравана също даде интервю за този скандал и най интересното ми е, че нищо повече не се коментира по този повод. И си задавам въпроса как е възможно такава продукция как не се намеси през цялото време на заснемането на филма, че да го санкционира по някакъв начин и както го описа Бану, че закъснявал, бил редовно под влияние на алкохол, държал се грубо и от този сорт неща нищо не предприе, рейтинга на филма падна до неузнаваемост, но никакви мерки не се направиха от продукцията и по този повод филма Дума на Честта такъв мащабен проект  го спряха още на 6 епизод за нисък рейтинг,а тук става въпрос за нещо доста по сериозно тя непредприе никакви мерки. И точно това ме кара да мисля, че с тази история има нещо много гнило. Но както се казва всяко чудо за три дни. За мен самия филм беше невероятен и двамата актьори го изиграха на макс и оставиха прекрасни запомнящи се моменти пожелавам им да развиват таланта който притежават. Хубав ден на всички!

# 721
  • Мнения: 1 036
Vili Asenova, аз не твърдя, че Акън е лош човек и се отнася постоянно лошо с другите. Всичко което се случи показа, че той има гневни изблици на публични места, каквито имат и много други хора. Може бързо да му минава гневът, но тези които е обидил с повишения си тон, докато е бил ядосан, имат право да се обидят, нали. Мисля, че точно това се е случило и то нееднократно и по отношение на Ебру. А човекът от караваната, но чийто думи се позоваваш не е бил в Мидят, по време на скандала на края на сериала. Той говори за скандала, които е записан и се е случил през есента. Иронията е, че Акън направи добро и даде съгласието си, този мъж и семейството му, да заминат заедно с караваната на снимачната площадка на проект, които има перспективи да се излъчва поне още 2 години и се съгласи да ползва общата каравана, заедно с другите мъже актьори, за оставащите две седмици снимки. И точно заради пренаселеността в тази каравана, май се е случило закъснението му, станало първопричината за скандала. Акън направи добро, а какво се случи в последствие...
Всички знаем че Бану преувеличава и лъже, но за съжаление Акън наистина е закъснявал и се е държал на моменти арогантно с Ебру. Алкохол също е употребявал, но не вярвам да го е правил в друго време, освен след работа. Но това се отразявало на кондицията му и на настроението му през следващия ден. Всички знаем какво е махмурлук.

# 722
  • Мнения: 1 544
Vili Asenova, аз не твърдя, че Акън е лош човек и се отнася постоянно лошо с другите. Всичко което се случи показа, че той има гневни изблици на публични места, каквито имат и много други хора. Може бързо да му минава гневът, но тези които е обидил с повишения си тон, докато е бил ядосан, имат право да се обидят, нали. Мисля, че точно това се е случило и то нееднократно и по отношение на Ебру. А човекът от караваната, но чийто думи се позоваваш не е бил в Мидят, по време на скандала на края на сериала. Той говори за скандала, които е записан и се е случил през есента. Иронията е, че Акън направи добро и даде съгласието си, този мъж и семейството му, да заминат заедно с караваната на снимачната площадка на проект, които има перспективи да се излъчва поне още 2 години и се съгласи да ползва общата каравана, заедно с другите мъже актьори, за оставащите две седмици снимки. И точно заради пренаселеността в тази каравана, май се е случило закъснението му, станало първопричината за скандала. Акън направи добро, а какво се случи в последствие...
Всички знаем че Бану преувеличава и лъже, но за съжаление Акън наистина е закъснявал и се е държал на моменти арогантно с Ебру. Алкохол също е употребявал, но не вярвам да го е правил в друго време, освен след работа. Но това се отразявало на кондицията му и на настроението му през следващия ден. Всички знаем какво е махмурлук.

Много неща научавам в хода на времето.   Нямате ли и снимков материал?..
За махмурлука...всички си знаем....важното , като щракне копчето...как се представяш....
Айде, де....критикуваше Бол, съпричастни?????
Но, ако Акън се е държал грубо с Ебру- не го прощавам.  .

# 723
  • Мнения: 3 626
Или снимков материал или клипове?

# 724
  • Мнения: 1 036
Гледала съм клипчето на летището и съм слушала записа, на който се чува как крещи Акън. Не разполагам с тях, но записа с крясъците ми беше много неприятно да го слушам и не бих го слушала повторно. Личеше си че другият мъж, който се чува на записа е съвсем спокоен, а Акън беше толкова вбесен, че не знам как не се е стигнало и до физическа разправа. А може би и това е била целта им. Слава богу, че Акън е се е ограничил само с крясъци, защото ако беше и ударил тогава историята щеше да е още по- злепоставяща за него. Точно спокойствието на другия мъж ме кара да мисля, че той съвссем целенасочено е провокирал Акън. Какво са си казали преди това, съответно го няма на записа...
За това, че Акън се е държал грубо с Ебру, се говори от миналата есен. Не съм виждала доказателства за това във вид на клипове и снимки. Напрежението между тях извън кадър се появи в края на септември, когато излъчиха 40-та серия на сериала.

# 725
  • Мнения: 1 544
Потопена съм с двата крака, Дамиии...не ми се смейте....Достатъчно ми е, че моите любимци  се въртят, като гламави около мен и не знаят, каква поза да заемат. .
Ууааууу...трети път. .това наистина не ми се е случвало...
За изблиците на Акън..  Мога, но донякъде да го разбера.  Каквото и да ти струва...има си и праг.. .Но, пък вече ми е любимец...мамка му стара.  
За Ебру,  ако наистина са имали инфарктни случки - това в никакъв случай не се е отразило на работата им. Абе, професионалисти от класа. Обичам Ви..И двамата! Изпълнихте сърцето ми!

# 726
  • Мнения: 225
Nedlen, както бях писала и по рано харесвам постовете ти и информацията която даваш, но бих искала да ти задам един въпрос? След, като с толкоз голяма точност разказваш за отношението на Акън към Ебру, че я е убиждал, повишавал тон,и е употребявал алкохол  че между тях има напрежение след 40 епизод защо според теб тази голяма продукция не взе никакви мерки и най вече нейния мениджър, който я придружава на всякъде не се е намесил тъй, като доколкото знам думата мениджър е точно това да защитава правата на клиента си каквито и проблеми да има да ги разрешава, защото доколкото виждам двамата имат изключително силна професионална връзка, защото аз ако бях на негово място не бих си замълчала ако към клиента ми има едно такова отношение? Аз специално от никого до сега не съм чула да се държи грубо с нея и да и повишава тон, освен след въпросния скандал бяха казали, че се държал грубо и е повишил тон дори към майката на бебето, но щом казваш, че от миналата есен се е държал така с нея според мен някой трябваше да направи нещо не мислиш ли? Факт, че се вижда в характера му черта на това да се пали бързо , но не мога да го коментирам със 100% че не може да се контролира защото не съм била свидетел, и като виждам снимките с майка му не допускам, че може да се държи грубо към жените, но може и да си права.

# 727
  • Мнения: 2 140
Само факта, че Ебру спря да го следва в социалните мрежи за мен е показателен, че отношението му към нея не е било Ок.
Без съмнение той беше фаворизиран от Бану, а Ебру подценявана от продукцията, нещо, което тя стоически понесе, но явно и там бяха преминати някакви граници, затова го поряза публично .
Защо се е отнасял кофти кой знае, дали скофтен , че тя е по- оценена от критиката с повече награди, дали разочарование на отхвърлен ухажор, ако подведен от желанието на феновете се е пробвал, а Ебру е отрязала мераците му, или просто е сприхав и като не е на кеф си го изкарва, на който му е пред очите, само може да гадаем!? Но е факт, че не просто не останаха приятели, но дори от куртоазия пред феновете, не запазиха чисто колегиални отношения. Все едно края на сериала за Ебру е бил " най - щастливия ден, когато ти ще си далече от мен".
Колкото за отношението му към жените, ми направи лошо впечатление отношението му към Сандра.Милата все върви на няколко крачки след него, като кученце. Как веднъж не я прегърна, как пък веднъж не я хвана за ръка!? Като я гледам до него изглежда една вяла, стеснителна , не на място . Накратко не изглежда , като обичана жена.
Гледам Ебру до Джеди Ами тя сияе, така изглежда обичаната жена, с блясък в очите, а онова девойче е някак смачкано и неуверено. Дори на клетвата му го бяха смотали някъде далеч от родата на Акън.
Все едно в края на краищата те са хора със своите характери и недостатъци, излишно ги товарим с нашите очаквания. Тъжно е, че се разделиха по този начин, това ме кара да мисля, че няма да ги видим в общ проект, което е жалко, защото стояха добре на екрана и химията беше невероятна. Колкото за надеждите на някои фенове за евентуална бъдеща връзка между тях, тук надежда всяка остави. Точно, като в оная песен "от сега нататък ще сме най- чужди в света"   Кауза пердута.

# 728
  • Мнения: 6 891
Здравейте!
От два дни само чета и се чудя на информираността - вярна или не това не знам. Но ще се включа в беседата като ви кажа думите на един мой преподавател - Да не сме учили заедно в едно клозетно училище, че да знаеш какво ми е? Та и аз да ви попитам същото по отношение на Акън и Ебру.
Все пак сме се събрали в темата, за да нищим Hercai, а не личните отношения и истории на Акън и Ебру. Дайте да си гледаме Миран и Рейян, а другото да го оставим настрани.

# 729
  • Мнения: 1 544
Само факта, че Ебру спря да го следва в социалните мрежи за мен е показателен, че отношението му към нея не е било Ок.
Без съмнение той беше фаворизиран от Бану, а Ебру подценявана от продукцията, нещо, което тя стоически понесе, но явно и там бяха преминати някакви граници, затова го поряза публично .
Защо се е отнасял кофти кой знае, дали скофтен , че тя е по- оценена от критиката с повече награди, дали разочарование на отхвърлен ухажор, ако подведен от желанието на феновете се е пробвал, а Ебру е отрязала мераците му, или просто е сприхав и като не е на кеф си го изкарва, на който му е пред очите, само може да гадаем!? Но е факт, че не просто не останаха приятели, но дори от куртоазия пред феновете, не запазиха чисто колегиални отношения. Все едно края на сериала за Ебру е бил " най - щастливия ден, когато ти ще си далече от мен".
Колкото за отношението му към жените, ми направи лошо впечатление отношението му към Сандра.Милата все върви на няколко крачки след него, като кученце. Как веднъж не я прегърна, как пък веднъж не я хвана за ръка!? Като я гледам до него изглежда една вяла, стеснителна , не на място . Накратко не изглежда , като обичана жена.
Гледам Ебру до Джеди Ами тя сияе, така изглежда обичаната жена, с блясък в очите, а онова девойче е някак смачкано и неуверено. Дори на клетвата му го бяха смотали някъде далеч от родата на Акън.
Все едно в края на краищата те са хора със своите характери и недостатъци, излишно ги товарим с нашите очаквания. Тъжно е, че се разделиха по този начин, това ме кара да мисля, че няма да ги видим в общ проект, което е жалко, защото стояха добре на екрана и химията беше невероятна. Колкото за надеждите на някои фенове за евентуална бъдеща връзка между тях, тук надежда всяка остави. Точно, като в оная песен "от сега нататък ще сме най- чужди в света"   Кауза пердута.
Само факта, че Ебру спря да го следва в социалните мрежи за мен е показателен, че отношението му към нея не е било Ок.
Без съмнение той беше фаворизиран от Бану, а Ебру подценявана от продукцията, нещо, което тя стоически понесе, но явно и там бяха преминати някакви граници, затова го поряза публично .
Защо се е отнасял кофти кой знае, дали скофтен , че тя е по- оценена от критиката с повече награди, дали разочарование на отхвърлен ухажор, ако подведен от желанието на феновете се е пробвал, а Ебру е отрязала мераците му, или просто е сприхав и като не е на кеф си го изкарва, на който му е пред очите, само може да гадаем!? Но е факт, че не просто не останаха приятели, но дори от куртоазия пред феновете, не запазиха чисто колегиални отношения. Все едно края на сериала за Ебру е бил " най - щастливия ден, когато ти ще си далече от мен".
Колкото за отношението му към жените, ми направи лошо впечатление отношението му към Сандра.Милата все върви на няколко крачки след него, като кученце. Как веднъж не я прегърна, как пък веднъж не я хвана за ръка!? Като я гледам до него изглежда една вяла, стеснителна , не на място . Накратко не изглежда , като обичана жена.
Гледам Ебру до Джеди Ами тя сияе, така изглежда обичаната жена, с блясък в очите, а онова девойче е някак смачкано и неуверено. Дори на клетвата му го бяха смотали някъде далеч от родата на Акън.
Все едно в края на краищата те са хора със своите характери и недостатъци, излишно ги товарим с нашите очаквания. Тъжно е, че се разделиха по този начин, това ме кара да мисля, че няма да ги видим в общ проект, което е жалко, защото стояха добре на екрана и химията беше невероятна. Колкото за надеждите на някои фенове за евентуална бъдеща връзка между тях, тук надежда всяка остави. Точно, като в оная песен "от сега нататък ще сме най- чужди в света"   Кауза пердута.
Жалко....но е истината...

# 730
  • Мнения: 1 036
Vili Asenova,, тогава мениджърът и наистина отиде в Мидят и остана няколко дни, предполагам с намерението да потуши напрежението. Но явно не е успял, защото от този момент нататък много рядко можехме да видим заедно Ебру и Акън зад кадър, и ако това се случеше винаги двамата изглеждаха така сякаш не се забелязват един друг. Чак през март , когато изпращаха Тансу и Оя, се появиха и двамата на едно селфи с много други хора от екипа. Тогава се заговори за леко затопляне но отношенията между Ебру и Акън, но за съжаление, то не продължи до края на сериала.
Ще се радвам, ако греша и бъдещето ме опровергае.

# 731
  • Мнения: 225
Благодаря за отговора Nedlen, както ти бях писала и ще се потретя харесвам информацията ти, анализите и уважавам мнението, но ми се струваа че написаното от мен както и  мнението ми не ти харесва тъй, като ти пишеш така нещата, че все едно  си част от  екипа и си била свидетел  на случващите неща  така излиза. Само от това, което се дава пише и пускат журналистите не може да се вярва на 100 %, когато не си вътре в кухнята  и не си бил свидетел няма как да се вярва за всичко, това не е само с киното,  във всяка друга сфера. Доста клипове и снимки вървяха из нета зад кадър с Акън и Ебру на които аз през последните 10 епизода специално не видях да се държат дръпнато и да странят един от друг,но всички ние като зрители сме различни хора и гледаме по различен начин. В крайна сметка спирам с диалога който водим, защото виждам, че няма смисъл излиза като някакво заяждане, а аз изобщо нецеля това. Нека се запази настроението в темата и както се коментира ние гледаме геройте Реян и Миран които с играта си  ни завладяха. В личен план кой с кого щастлив сияещ мен не ме засяга личния живот на всеки си е личен. Нека развиват таланта си на актьори и да радват зрителите. Желая лека и спокойна вечер на всички. Извинявам се ако някой съм засегнала или убидила с нещо.

# 732
  • Мнения: 6 891
Здравейте и Добро утро! Весела и спокойна неделя!

И нека денят ни започне с приятна закуска с нашите Рейян и Миран...

# 733
  • Мнения: 1 544
Здравейте и Добро утро! Весела и спокойна неделя!

Допълвам се....светнах се....На 11 серия съм.....при ...."релефа"...  хихи, ами млад си е човекът, нищо не трябва да му е чуждо....
Абе, сладури.. . Да им се радваш с кеф...


И нека денят ни започне с приятна закуска с нашите Рейян и Миран...


Оох, Добро утро! cvetansk, как ги качваш тези красотииии.
Дамиии, аз навлизам все по-навътре в лудостта си...Просто не ми обръщайте внимание... Луда работа...Ставам и лягам с Реймир....Не знам дали е нормално, но наистина се усещам, че и давам лека фира...Абе, лято е ...слънце и туйти-онуйти.... но, важното е, че се и усещам в даден момент. Любимците ми са вдигнали ръце и не ме доближават. ..само, каго им видя погледите ....се усвествам....
Тотал...
Поне се научих и да Ви цитирам....една точка в плюс.
Хубав да е денят Ви - на всички...Лято е - да му се наслаждаваме...

Стана тя, каквато стана....не мога да разплета конците. Надявам се да ме разберете...

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 11:11 от Stella2021

# 734
  • Мнения: 6 588
Момичета, заповядайте в новата 13 тема, посветена на сериала "Вятърничав".

https://www.bg-mamma.com/?topic=1352249.new#new

Общи условия

Активация на акаунт