Всичко за климатиците N2

  • 40 245
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 1 678
ако си правиш ексерименти с консумацията с нещо такова ще ти е по лесно
https://www.amazon.com/Suraielec-Calculator-Protection-Electrici … vZ0NsaWNrPXRydWU=

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 2 913
Аутото е ясно,само,че вентилатора има допълнително сетване от 1 до 15.Спрямо това каква мощност съм избрала ,аутото ще си действа в последствие.
Тоест на 10 степен вентилатор,продължавам да имам нисък,среден и силен вентилатор +Ауто,което е различно от 2ра степен със ауто,например.
За диференциална питам дали е по-икономично ,ако искам 22 градуса,да седна при 24 климатика да се изключи и да се включи пак при 21 ,или да си държи само 22°,което предполага много по-често включване.

Сега ще погледна предложенията за измерване,но ако са за контакт няма да ми свършат работа,тъй като телата са включени директно и си имат отделни бушони.

# 722
  • Мнения: 158
Привет група, моля за мнение за климатици Мицубиши?

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 12:35 от AnMary

# 723
  • Мнения: 594
Моето мнение е, че са най-добрите на пазара.

# 724
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Моето мнение е, че са най-добрите на пазара.
Е вие вобще разбрахте ли за кое Митсубиши говорите.

Ива, много пошло описание

# 725
  • Мнения: 8 916
За мен касетофоните на Хитачи са най-добрите! Всичките модели. Вадят най-качествен звук и това ми го казаха и музиканти. Не знам модел касетофон на Хитачи да е с калпави тонколони. Така че защо не всички климатици на Мицубиши да са най-добрите на пазара?

# 726
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Защото
Има 2 марки Mitsubishi. Не е опоменато за коя се пита!
И двете Митсубишита си имат кусури. Пли климатиците има най-добри марки. Но не най-добрите да са Митсубиши. Има много хубави марки. Всяка има хубави модели и издънки.

# 727
  • Мнения: 158
Ами, съжалявам за пошлото описание, но не разбирам от климатици,не знаех че има 2 вади. Човека които ще ни стала климатиците ми предложи тази марка и аз пиша за мнение. @deaf, Благодаря 🤗
Моето мнение е, че са най-добрите на пазара.
Е вие вобще разбрахте ли за кое Митсубиши говорите.

Ива, много пошло описание

# 728
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Питайте го за коя от двете се отнася. Има Mitsubishi Heavy industries и Mitsubishi Electric

# 729
  • Мнения: 158
Коя е добрата
Питайте го за коя от двете се отнася. Има Mitsubishi Heavy industries и Mitsubishi Electric

# 730
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Коя е добрата
Питайте го за коя от двете се отнася. Има Mitsubishi Heavy industries и Mitsubishi Electric
Аз харесвам и двете.
Електрик сякаш малко повече
 Иначе на хеви любимия ми модел е Диамант

# 731
  • Мнения: 158
Важна ми е консумацията на ток, имате ли идея как харчат?
Коя е добрата
Питайте го за коя от двете се отнася. Има Mitsubishi Heavy industries и Mitsubishi Electric
Аз харесвам и двете.
Електрик сякаш малко повече
 Иначе на хеви любимия ми модел е Диамант

# 732
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Не мога да ви кажа какъв ще е разхода.
Той зависи от положението на стаята, топлинните и загуби, слънцегреенето, зададената температура и много други.
Грубо една 12ка в изолирано помещение харчи 40 лв ток на месец

# 733
  • Мнения: 158
За електрик ставало въпрос. Обяваха ми цена 3200 за външно и вътрешно тяло
Не мога да ви кажа какъв ще е разхода.
Той зависи от положението на стаята, топлинните и загуби, слънцегреенето, зададената температура и много други.
Грубо една 12ка в изолирано помещение харчи 40 лв ток на месец

# 734
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
За електрик ставало въпрос. Обяваха ми цена 3200 за външно и вътрешно тяло
Не мога да ви кажа какъв ще е разхода.
Той зависи от положението на стаята, топлинните и загуби, слънцегреенето, зададената температура и много други.
Грубо една 12ка в изолирано помещение харчи 40 лв ток на месец
Добре де. Не питахте ли за модел. Той не е един

Общи условия

Активация на акаунт