Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 521
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Марви е страхотна!!!
Толкова ме е яд, че не успях да я поръчам. Бях си направила аларма, но точно в този момент ми се развали колата и я изпуснах 🙄

# 706
  • София
  • Мнения: 1 914
Какво ще кажете за новата подаръчна кутия от Кибрит с продукти на Brave New Hair и за марката като цяло? Имате ли си любими терапии от тях или им се наситихте вече? https://kibrit.bg/box/hairtherapy

Това мисля е същата кутия,  която беше изчерпана. Просто самата кутия е друга.  Продуктите са същите.

Boxy wow голяма реклама за тези намаления,  а като влезеш и гледаш от 25 на 22 лв.  Страшна далавера.  Simple Smile) Иначе и аз обмислям тази с маските,  че съм луда ма тема шийт маски.  Simple Smile

# 707
  • Мнения: leet
Какво ще кажете за новата подаръчна кутия от Кибрит с продукти на Brave New Hair и за марката като цяло? Имате ли си любими терапии от тях или им се наситихте вече? https://kibrit.bg/box/hairtherapy

Това мисля е същата кутия,  която беше изчерпана. Просто самата кутия е друга.  Продуктите са същите.

Boxy wow голяма реклама за тези намаления,  а като влезеш и гледаш от 25 на 22 лв.  Страшна далавера.  Simple Smile) Иначе и аз обмислям тази с маските,  че съм луда ма тема шийт маски.  Simple Smile
Да, продуктите на Brave New Hair са същите като от коледната кутия, само опаковката е различна. На мен кутията ми хареса, в никакъв случай не съжалявам, че си я взех тогава. Но не бих я взела пак, просто защото ми се иска промяна. Имам още от коледната кутия.

И аз й се чудех на тази с маските🤷♀

Някой получи ли днес You are worth it box?

# 708
  • Мнения: 118



Това мисля е същата кутия,  която беше изчерпана. Просто самата кутия е друга.  Продуктите са същите.

Boxy wow голяма реклама за тези намаления,  а като влезеш и гледаш от 25 на 22 лв.  Страшна далавера.  Simple Smile) Иначе и аз обмислям тази с маските,  че съм луда ма тема шийт маски.  Simple Smile

Аз под далавера, имах предвид именно,  кутията с маските.  С намалението и допълнителния код, едната маска излиза на цена, по-малко от 2 лв, което за корейска такава си е супер 🙃

# 709
  • София
  • Мнения: 299
Напълни се с кутии по 50-60лв :Д
Мисля да се придържам към стандартните такива. Този месец съм си поръчала само Good Box, но пък се чудя и за кутията на Saff, има продукти, които бих пробвала, и цената излиза добра.

Поръчах и получих кутията на Saff и от три дни ползвам само техните продукти. Надминаха очакванията ми, честно казано, направо съм очарована. "Заспаха" на моята кожа. В дългосрочен план ще видим как ще се държат..

Помолих и за мостри. Изпратиха ми такива на нощния крем, ексфолианта за лице, клей маската и маслото им. Тях все още не съм тествала.

# 710
  • Мнения: 4 397
Какво ще кажете за новата подаръчна кутия от Кибрит с продукти на Brave New Hair и за марката като цяло? Имате ли си любими терапии от тях или им се наситихте вече? https://kibrit.bg/box/hairtherapy
Мисля само, че преди бяха по-оригинални, последните им кутии нямат индивидуалност и съответно, отношение към получателя. Интересно ми е, какви количества маски за коса, балсами, серуми според тях средностатистическа жена използва на месец, че бълват още и още. Що се отнася до грижи за косата и за кожата, разчитам на марки и продукти, които имат ефект за мен, а не такива с измислено надути цени, които сме чували основно от рекламите на “Кибрит”. От месечна кутия очаквам разнообразни и лайфстайл артикули, които да създават настроение, комфорт и да показват отношение към крайния получател.

# 711
  • Мнения: 4 751
На мен кибрита са ми най-луксозни и чакам с нетърпение новата им кутия след 8 ми март ,от предната ползвам всичко и съм много доволна

# 712
  • Мнения: 1 113
THE MIRACLE HAIR THERAPY, имаше такава кутия преди 2 месеца мисля. Това ми беше първата кутия евър, която поръчвам. Като фен на продукти за коса, бих казала, че само миришат божествено. Четката дадох на моя приятел- та тя е малка.
BEAUTY RITUALS е някъде скрита из нас. И чакам да я получа на 8ми :d

# 713
  • Мнения: 1 759
Едно май доста глупаво питане имам.
Прочетох някъде за кутия с шийт маски .
Харесвам да ползвам , бих поръчала. Може ли линк?
Но, питането ми е нали всяка една маска е за еднократно ползване? Винаги хвърлям, а по тях има толкова много не използван продукт и всеки път мисля аз ли не правилно ползвам маските?

# 714
  • Мнения: 118
Едно май доста глупаво питане имам.
Прочетох някъде за кутия с шийт маски .
Харесвам да ползвам , бих поръчала. Може ли линк?
Но, питането ми е нали всяка една маска е за еднократно ползване? Винаги хвърлям, а по тях има толкова много не използван продукт и всеки път мисля аз ли не правилно ползвам маските?

Заповядай линк, ако решиш да поръчваш сложи и код EP64, за допълнителна отстъпка.
https://boxywow.com/index.php?route=product/product&product_id=612 Да, лист маските са за еднократно използване. Преди да отворя, аз лично намачквам с длани,за да попие хубаво серума и да не остава количество в опаковката.


Относно кутията на Кибрит, бях поръчала коледното издание с тези продукти на Brave New Hair  , от които харесах само балсама. За моята тънка и бързо омазняваща се коса, тези продукти не са удачни. Шампоана и 2-3 сашета от терапията си стоят в шкафа, бих изпратила на някоя от Вас да пробва, ако се чуди за кутията.

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 17:39 от katerinkka

# 715
  • Мнения: 4 595
Добре, че споделихте за новите продукти на Кибрит. И моята коса е тънка и нямаше да са подходящи, ако не бях прочела тук отзиви веднага щях да я взема. Те на колко време пускат кутия? Сега е момента някой да изкара някоя комбинирана, че като прибавя и belle box този месец и до края на годината съм се запълнила с козметика...На Марви определено всичко ще ползвам. Познати марки. На saff супер звучи, но 145лв бих дала, ако ми бяха свършили продуктите.
Много са зарибяващи тези кутии..
Иска ми се нещо различно от продукти за коса и лице... Книги също вече имам много..

# 716
  • INFJ
  • Мнения: 9 382
Напълни се с кутии по 50-60лв :Д
Мисля да се придържам към стандартните такива. Този месец съм си поръчала само Good Box, но пък се чудя и за кутията на Saff, има продукти, които бих пробвала, и цената излиза добра.

Поръчах и получих кутията на Saff и от три дни ползвам само техните продукти. Надминаха очакванията ми, честно казано, направо съм очарована. "Заспаха" на моята кожа. В дългосрочен план ще видим как ще се държат..

Помолих и за мостри. Изпратиха ми такива на нощния крем, ексфолианта за лице, клей маската и маслото им. Тях все още не съм тествала.

Супер Simple Smile А каква е твоята кожа? Моята по челото и носа е по-бързо омазняваща се, а по останалата част на лицето - нормална, дори суха понякога. Дали ще са ок тези продукти?

# 717
  • Мнения: 1 759
Благодаря, поръчах маските

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз имах кутията на Кибрит, дори 2 като едната я продадох.
В началото ми харесваше, но много ми омазняваше и утежняваше косата. Моята е тънка и мазна в корените, суха в крайщата и се налага да я мия през ден, а с тази серия още на следващия ден беше мазна. Откакто ги спрях поне дочаквам 3 ден за миене.

# 719
  • София
  • Мнения: 22 807
Аз също поръчах маските. 10 броя са в кутията.

Общи условия

Активация на акаунт