Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 487
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 077
Да попитам за кутията с грим на The Balm от Артабюти защо толкова висок процент намаление има? Някой да е поръчал вече?

# 721
  • София
  • Мнения: 299
Elunaria, в категория 40+, тънка, в много добро общо състояние, чувствителна, понякога реактивна (особено към измиващи средства), със склонност към сухота в определни участъци.

# 722
  • Мнения: 511
Ама колко сте бързи! Вече няма кутии с шийт маски....

# 723
  • Варна
  • Мнения: 814
Elunaria, кои продукти на Wooden Spoon и Brave New Hair са ти интересни и би искала да пробваш? От шампоаните на Brave, се загледах в този за обем и детокс терапията, че маската ми хареса и то много. Шампоана за обем бих ползвала само със скраб за скалп преди това, че косата ми е с мазни корени и сухи краища.
П.п. Днес трябва да пусна новата тема. Моля гласувайте в анкетата, че има 2 кутии, които никой не е подкрепил

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 04:03 от Bistra Kostadinova

# 724
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Тя зимата свърши, но съм хвърлила око на зимното им масажно масло и антицелулитното олио на Wooden Spoon, и там някои други балсамчета, душ гелове. А на Brave New Hair шампоана и маската за честа употреба + душ гела, който беше в кутията на Кибрит.

# 725
  • Мнения: 4 739
Момичета,гледам ,че и в предишни кути на Bellebox  е имало продукти на Doctor's formula -май някакви серуми и маска -някой има ли впечатление от марката?

# 726
  • Мнения: 118
Ама колко сте бързи! Вече няма кутии с шийт маски....
Все още  е налична кутията...🤔 Може би някакви оставащи бройки.

# 727
  • Мнения: 13
Ама колко сте бързи! Вече няма кутии с шийт маски....

https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G0920207 … 82&lang=bg-BG

2 от маските са дву-стъпкови

# 728
  • Мнения: 1 336
Момичета, ето съдържанието на you are worth it, ако на някой му е интересно.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт