Абонаментни кутии в България - Тема 15

  • 51 154
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 34
Балсама на Клиник с цвят ли е 🧐
[
quote author=PeHu4kA link=topic=1310861.msg42692128#msg42692128 date=1618578735]
Направи си сам  MFB. И аз се надявам в кибрита да има нещо на   Saff. Някой ползва ли протеиновия спрей за коса от направи си сам на MFB, да каже мнение, че не успях да го поръчам.
[/quote]

Да, с цвят е, розовеещ.

# 721
  • Мнения: 16
Този продукт на SVR от MFB как го използвате? Аз опитах с тампон като тоалетно мляко и после да измия лицето с вода, но не премахна всичко от лицето ми, та се наложи да си направя двойно почистване с масло и извинен гел сред това Sad

# 722
  • Мнения: 592
Направи си сам  MFB. И аз се надявам в кибрита да има нещо на   Saff. Някой ползва ли протеиновия спрей за коса от направи си сам на MFB, да каже мнение, че не успях да го поръчам.


Сподели мнение за околоочните пачове, моля те!

Не съм авторката, но са хубави. Аз си ги взимам от ДМ, около 4-5лв са Wink

# 723
  • Варна
  • Мнения: 2 320
А аз си ползвам масата продукти от кутии и се радвам като нещо ми свърши 😉
И аз. Особено доволна съм като свърша някой крем или серум.

# 724
  • София
  • Мнения: 6 010
You are worth it box

Прекалено много продукти само за лице има. По-скоро съм разочарована. Може би някои ще заминат в размените.
Скрит текст:


# 725
  • София
  • Мнения: 5 193
Мда,  няма да я взимам. Благодаря!

# 726
  • Мнения: 4 751
Момичета казвайте качествени продукти от кутиите на пик енд дазъл ,че да се запася с продукти от шестмесечния абонамент и да мирясам с тези кутии ,мисля първо да натрупам екукинг и авант .На екукинга всичко им е хубаво ❤️ За аванта се чудя.....какво да е
И някакви отзиви за маслото за коса на кокосолис ?ХЕЛП!

# 727
  • Варна
  • Мнения: 814
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1326940.new#new

Общи условия

Активация на акаунт