Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 66/

  • 17 093
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте момичета 🤗
Марги 🤗, мерси мила!

Пожелавам приятно гледане и един прекрасен епизод с който да избием рибата 👻

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Приятно гледане момичета. Чета ви, но скоро не съм се включвала.Започваме със свити сърца.

# 62
  • Мнения: 2 130
От Биге... Еми прилича си на кокошчица...

# 63
  • Мнения: 4 838
Поне започнахме веднага след два месеца и ни спестиха драмите в деня на сватбата!

Алекс и Али, Sparkling Heart предварително благодаря за преводите! Бъдете много здрави, обичани и щастливи!

Да, абсолютно и аз се радвам! По-принцип се дразня така като прескачат и новият епизод започва с друг кадър и друга сцена (епизодът в Анталия) , но в случая изобщо не съжалявам , че ни спестиха сълзите...

# 64
  • София
  • Мнения: 5 740
Имам чувството, че има промени в снимачния екип. Начинът на заснемане е различен. Похватът, режисурата. Страхотна работа вършат обаче. И музикалният фон е право в десятката. Напълниха ми се очите със сълзи, а мен човек трудно може да ме разчувства. Не съм вярвала, че ще го напиша, но дори да станем класическа драма, ще ги гледам докрай. Подписано със солена сълза. ❤

# 65
# 66
  • Мнения: 970
Имам чувството, че има промени в снимачния екип. Начинът на заснемане е различен. Похватът, режисурата. Страхотна работа вършат обаче. И музикалният фон е право в десятката. Напълниха ми се очите със сълзи, а мен човек трудно може да ме разчувства. Не съм вярвала, че ще го напиша, но дори да станем класическа драма, ще ги гледам докрай. Подписано със солена сълза. ❤

Миличка Бърборанке, Sparkling Heart това е любовта! Дори и да има неща, които не ни харесват, прощаваме!

Всичко ще бъде красиво и интересно, сигурна съм! При такъв екип от сценаристи, режисьор, оператори и несравнимите актьори!

Коя е песента, с която започнаха?

# 67
  • Мнения: 38


 Тук е превода
https://textovenapesni.com/cem-adrian/ben-seni-cok-sevdim.html
Много те обикнах...
Може би от мълчанието ми е трудно да се разбере...


Много те обикнах...
Много те обикнах...
Прочети думите в очите ми…

# 68
  • Мнения: 970
Много благодаря, morte! Sparkling Heart

Много затрогваща песен!

# 69
  • Мнения: 10 521
Над 250 000 туитове в момента Wink

# 70
  • Мнения: 5 195
От Биге... Еми прилича си на кокошчица...



Сети се тя след дъжд качулка. Иска да омилостиви фандома, но...

Треперя и съм със свито сърце...

# 71
  • Мнения: 9 549
Мерси за темата Марго Hug Heart Eyes , да я изпишем с положителни емоции Flowers Hibiscus

# 72
  • Мнения: 781
Ох тази песен направо ме разплака😭

# 73
  • Кърджали
  • Мнения: 10 380
Пфу, толкова ми е криво...И Тая го прегръща...
Еда е получила някаква награда. Поздравяват я
Спечелила награда, била за последният проект с който се е  захванал Серкан

# 74
  • Мнения: 38

За настроение:)

Общи условия

Активация на акаунт