Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 66/

  • 17 016
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сетих се още нещо.. нали Айдан много искаше Селин за снаха, никоя друга.. ей и я Селин, дойде и на краката с един повреден, бъгнат Робот.
Ами и Айдан като нас неволно дръпна дявола за опашката. Искахме си Селин обратно - ето я Joy

# 691
  • Кърджали
  • Мнения: 10 268
Най ,най -смешен ми беше този с урока по плуване и ревността на Серкан. Но първото ,което ми дойде на ум като прочетох поста беше как Еда се оплакваше на приятелките си по време на фалшивия годеж ,че Серкан е безчувствен робот и той беше зад нея и я слушаше .

О да.... Много песто си пускам годежа само заради тази сцена. Всеки път се забавлявам като че я гледам за първи път. Еда как се пали какъв безчувствен робот е Серкан Болат, и Серкан Болат който я слуша зад нея.

# 692
  • Мнения: 10 223
Ето какво гори Ханде/Еда Wink

# 693
  • Мнения: 2 130
Марги, аз пък искам сцената с пердетата отново, хайде да ми я връщат 😆 (ако държат на приказката за казването 100 пъти, във всеки пост ще я пиша 😆)
Замислих се за любим комичен момент, но нямам май такъв. Обичам, когато се дразнеха и закачаха, когато си правеха напук и онези "ммм.. Мхмм.. Мкммм", които си казваха тихо и незабележимо, когато не бяха на едно мнение. Като цяло нямам конкретна сцена, но във всяка серия мога да намеря частица, която да харесам. Мимика, израз, жест, все има нещо, за което да се хвана.

# 694
  • Мнения: 773


На мен този разговор между Серкан и Лейла ми е любим! ❤️❤️❤️❤️

# 695
  • Кърджали
  • Мнения: 10 268


Друг  момент, който ме усмихва често. От 3:13 минута.

# 696
  • Мнения: 168
Винаги, когато се замисля за любима сцена в съзнанието ми се появява края на 2ри епизод с прочутата жълта рокля, чиято презрамка повдига. Много нажежаваща сцена. А най-смешен момент ми е сцената край басейна и мимиките на Серкан... Винаги се смея. Като цяло играта на Керем Бюрсин с лицето е страхотна. Направи ми впечатление сцената от снощи, когато обсъждаха проекта с Пелин ханъм и той чувайки идеите на Еда забели очи. Малко нещо, но веднага се забелязва. С такава лекота играе.
Да се редактирам. Като цяло тази смяна на сценаристите рядко е добра идея по мои наблюдения. Айше Кутлу пише супер сценарии според мен. В РП след смяната й нещата тръгнаха надолу, върнаха я за 2 епизода, които бяха супер, а последните сценаристи затриха всичко дребни важни детайли, на които се крепеше историята. Дано тук не стане същото защото много мразя да следя сериал и накрая да е толкова зле, че даже да не гледам финала.

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 19:19 от ягодка1

# 697
  • Мнения: 2 503
Привет и от мен! Heart Eyes

Вече сте на забавна тема, но аз не съм писала и смятам да вмъкна и моите размисли. Grinning
Откакто Неслихан писа за този прословут епизод, знаех, че нещо голямо ще се случи.
А след като разбрах и за сценариста от Истанбулска невеста, усещах за какво иде реч.
Въпреки усещанията ми, баш за такова нещо не бях подготвена.
И аз съм като Вас, гледах снощи със свито сърце и си изплаках очите. Joy
Но въпреки всичко, аз ще продължавам да гледам.
Няма да изоставя любимите ми ХанКер.

Сърдита съм на Серкан не защото не помни Еда и тяхната голяма любов, ами заради държанието му.
Това съвсем не е Робот Болат от началото.
Това е някакъв различен Серкан, който е истински лед и няма нищо чаровно в него.
Да, не  я помни, тя е чужда за него, но грам ли не се замисли как се чувства този човек.
Чакала го цели два месеца, вярваща , че е жив и ще се върне и накрая той й сервира предложение за брак, ама за друга.
Трябваше ли да предлага на Селин точно пред нея?
Това поне можеше да й го спести, но къде ти.
Човещина няма в този човек, няма.
С нетърпение очаквам  момента, в който си спомни всичко.
Може да е и на сватбата, когато види Селин в сватбената рокля.
Но искам Еда да е далеч.
Винаги съм била от нейния отбор.
Останала без родители, но силна  и толкова лъчезарна, че ако не я познаваш, няма и да си помислиш, че е преживяла толкова болка.

Айдан сгреши.
Нали тя каза на Еда, че вече е нейна дъщеря и, че ако иска може да я нарича "майко".
Е, показа каква майка й е.
Не искам да си представям как бих се почувствала аз, ако ден и нощ в продължение на 2 месеца не знам ММ жив ли е, къде ли е, а свекървата ми знае  и си трае...

Таа много тежък епизод.
Аз съм мазохистка и си пускам избрани моменти пак. Grinning
Серкан всичко ще си спомни, нооооо до тогава май доста вода ще изтече.

Моят любим момент е от 4 епизод - урока по плуване.
И на мен 4 епизод ми е най - любим. Heart

# 698
  • Мнения: 945
Моят любим комичен, но и много сладък момент е, когато Серкан пита Еда какъв е идеалът й за мъж и после демонстративно, уж небрежно си сложи ръката върху колата. Басейнът ми е в топ 10, другият случай с басейна, когато скочи след нея, а тя не можа да си прибере усмивката, а той се чудеше защо още я държи на ръце щом може да плува. Kissing Heart

# 699
  • Мнения: 3 447
Цитат
Ниязи: Благодаря!Г-н Серкан е преживял удар по време на катастрофата. Заради този удар, някои спомени, понеже още не са затвърдени, са се изтрили.
Селин: Тоест остават само старите и затвърдени спомени.Така ли?
Ниязи: Не може да се каже точно така. Всичко зависи от това колко голяма е зоната, която е увредена.Има данни за случаи за хора, които не помнят 30 или 40 години назад.
Айдан: Какво говорите?
Еда: И колко време ще продължи това? Няма ли терапия, рехабилитация?
Ниязи: Мозъка и спомените са още мистерия за нас. Затова в такива случаи няма как да дадем точни отговори. Имаме късмет, че не е наранена друга област и че няма друга болест. Г-н Серкан е много млад и активен човек. Паметта му може да се върне с времето.Но може и да продължи така.тази една година винаги може да остане като несъществувала за него.
Алекс, благодаря за превода. Аз още като рекоха, че докторът - невролог е човек на Селин и застанах нащрек. Имало защо. Първите две изречения на Ниязи и Селин!!! Специално проверявах - не е вярно, че трайността на спомените зависи от това дали са затвърдени, а тук Селин поддаква и насочва розговора. Не знам за какво затвърждаване говори докторът, обаче е установено, че прекъснатите дейности се помнят два пъти по-добре в сравнение със завършените. Сиреч, на въпроса, кого си спомняме: онези, с които отношенията ни са минали през всички стадии на запознанство, кулминация до охлаждане, или онези, с които отношенията ни не са стигнали финалната черта - отговорът е в полза на вторите. По-нататък докторът говори балалайки, за да стигне до: "тази една година винаги може да остане като несъществувала за него". Така че се очертава и един скрит враг, а Селин и затова е толкова самоуверена и нагла.

# 700
  • Мнения: 153
И на мен 4 епизод ми е любим.
Много се смях тогава.
Искам тези моменти да се върнат.

# 701
# 702
  • Кърджали
  • Мнения: 10 268
Кате, немзнам, не съм специалист, само кактп казвах имам огромен интерес. Но и аз съм чела горе долу същото като това, което казва лекаря там. С една уговорка - ще мозъка не забравя, просто спомена е заключен. И е просто въпрос н това ше се появи ли нещо, което да отключи този спомен отново..
И с оше уговорка - че всипко е въпрос на теории

# 703
  • София
  • Мнения: 5 740
Относно амнезията, понеже гледаме сериал и той не е на медицинска тематика,  могат да си измислят всичко, което няма общо с действителността, но е в полза на сценария. Не ми се гадае да ви кажа. Каквото са решили да стане сценаристите, ще стане.

# 704
  • Мнения: 5 723
На мен ми липсва точната ,стилна  секретарка Лейля ......макар и "уволнена "  остава  "омъжена " за фирмата !!!!

-Лейля....... Серкан бей  !  ...и леко намества  очилата ........
----------------------------------------------------------------------------------------------
СЦ превърнаха офиса  на /бит / пазар - всичко друго ,но не и работа .........

Общи условия

Активация на акаунт