Отговори
# 45
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Още едно предложение за Мурат Боз, лично аз много го харесвам
https://youtu.be/GXcWgtvMbGc
Ебру винаги съм я харесвала. Мурат до скоро го имах предимно за красавец, но след като попаднах на лайф изпълнения, за да остана омагьосана. И как смее н 40 да изглежда така, ама това е друг въпрос.
Тази песен с която започна вчерашната серия съшо много мк харесва. Както и песента от първият им танц. Ед Шийрън с Photograph  и Happier.

# 46
  • София
  • Мнения: 13 621
Качвам една много хубава балада с микс от роли изиграни от нашето красиво и талантливо момиче Ханде.

# 47
  • Мнения: 809
Диди, благодаря за новата тема Two Hearts
За песента,според мен трябва да е накоя знакова от сериала, другите момичета вече са дали линк.

Магийка е направила много хубав анаиз на епизода, който отразява и моите размисли и страсти Heart

Вече се примирих с новия жанр, само не искам драмата да е твърде голяма и твърде много да страдат нашичките, особено Еда.
Ако не беше попарващият финал, още снощи щях да определя епизода като напрегнат и вълнуващ, а в крайна сметка това е, което те държи пред екрана.

Май страстите вече се поуспокоиха, поне до вторник Wink

# 48
  • Мнения: 8 936
Аз напоследък здравата слушам Сена Шенер уникална певица да не коментирам колко слушах Севмемелийиз
Като я чуя и сещам само за моето друго момче с разбитите си мечти на пух
Нека е поздрав от мен!



ПП:Мурат много го харесвам като изпълнител като излезнем от личния му живот,че си е женкарче....готин е,но в Турция така и никой не можа да бъде Таркан...
Впрочем не бих искала да е турско напоследък много използвам турски песни и целта ми е да направя популярна всякаква музика даже и с наши песни имам правила съм на други двойки

# 49
  • Мнения: 514
Диди, страхотна нова къщичка Blush
На мен много ми хареса песента на
Eda Baba- Her Şey Seninle Güzel
https://youtu.be/hSEqTDCtwfo
Откакто я чух не ми излиза от главата Blush

# 50
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Уау, за денонощие изписахме цяла тема, колко бурни емоции предизвика 29 еп., зрителите се почувствахме объркани колкото самия Серкан Joy
Патерина, споделихме различните си гледни точки и се поуспокоихме. Както Габи в предишната тема беше казала, като Клуб за взаимопомощ сме. Smile



Диде, мерси за новата тема. Kissing Heart В анкетата посочих втората опция, момичетата са дали хубави предложения, а нататък ти ще прецениш най-добре в зависимост от моментите, които искаш да включиш...

Нинче, тази песничка още не ми омръзва и на мен, а по принцип не слушам много турско  Kissing Heart

# 51
  • Мнения: 2 130
Аз да питам - това с този Керем е ново, нали?
Подстриган е, брада няма дори... Брадата майната й, но е подстриган 🥳

# 52
  • Мнения: 190
Благодаря и аз за новата тема . От скоро се престраших да пиша.  Благодаря на всички за забавните моменти и за споделените емоции.

# 53
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Диде, аз съм на вълна Мурат Боз  и Тан Ташчъ. Всички други съм ги зарязала. Тан ми е по-големият любимец от двамата.Мурат го харесах покрай Гласът на Турция ( първо ми направи впечатление с чувството му за хумор, после гласът). Иначе по принцип много турска музика слушам от години, толкова любимци имам...

Керем е пуснал ново стори, със сглобеното лего. Наистина е като малко дете понякога...

# 54
  • Мнения: 931
По повод песните, ви предлагам една с много хубав текст:

Scorpions - Are you the One


Скрит текст:
Още една дъждовна утрин
Хората се спускат
Главата ми е още в облаците
Сънувам с отворени очи
Внезапно от никъде
Тя дойде в моя живот
Сякаш се опознахме
Толкова бързо
В звука на тишината
Времето е спряло

Има някаква връзка между нас
Това ми дава хладината
Наистина ли се учудваш
Че можем да изгорим небето
Написано е преди хиляда години
В книгата на живота
Ти ли си тази, която Бог е направил за мен
Ти ли си тази, която е винаги в сънищата ми
Тази, която ме кара да продължавам
Когато не мога да продължа
Тази, която съм чакал
Толкова дълго

О, да...
Внезапно от никъде
Тя дойде в моя живот
Ти ли си тази, която Бог е направил за мен
Ти ли си тази, която е винаги в сънищата ми
Ти ли си тази, която Бог е направил за мен
Ти ли си тази, която ще е моя вечно
Тази, която ме кара да мечтая
Когато съм тъжен и уморен
Която дава смисъл на живота ми
До деня, в който ще умра
Ти ли си тази...

Ти ли си тази...

Една от любимите ми песни на Лара Фабиан:
Lara Fabian - Quedate



Тази песен е за много голяма драма - Ishtar - Shir Ha Keshet с разкошна музика и текст:



Поздравявам всички прекрасни момичета в темата с тази чувствена музика и ви пожелавам много хубав нов месец! Sparkling Heart

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 23:00 от Mira07

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Nalbantova, според това което еннаписал в сторито си, мисля че тазк награда  не е нова. Пише "Все оше е една от най-смислените награди, които съм получавал"

# 56
  • Мнения: 8 936
Диде, аз съм на вълна Мурат Боз  и Тан Ташчъ. Всички други съм ги зарязала. Тан ми е по-големият любимец от двамата.Мурат го харесах покрай Гласът на Турция ( първо ми направи впечатление с чувството му за хумор, после гласът). Иначе по принцип много турска музика слушам от години, толкова любимци имам...

Керем е пуснал ново стори, със сглобеното лего. Наистина е като малко дете понякога...

Ооо е тази на Тан ми е....
 

# 57
  • София
  • Мнения: 1 245
Аз да питам - това с този Керем е ново, нали?
Подстриган е, брада няма дори... Брадата майната й, но е подстриган 🥳

Отговарям, защото аз написах текста свързан с тези снимки и наградата на Керем Бурсин!
Автоцитат: "Включвам се по повод снимките от предходната тема с Керем Бурсин, които са от връчването на наградата за Световния ден на работещите жени, като личност която се бори за правата на жените. Самият Керем Бурсин е отбелязал, че това е една от най-важните награди в неговия живот! Тази награда той е получил от студентски клуб Yeditepe Woman a Business, който работи за равенство между половете."

Самото награждаване е било през март 2020 год., не знам защо снимките се появиха сега в интернет пространството! Sunglasses

# 58
  • Мнения: 2 130
Ясно значи, благодаря!
Подстриган Болат е все още мираж... 😔

# 59
  • Мнения: 1 130
Ето и предложение за не турска песен
https://youtu.be/lU9p1WRfA9w

Общи условия

Активация на акаунт