Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2021

  • 105 926
  • 1 491
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 5 086
Имам далечен спомен за аромата и много го харесах при тест в Салон Олфактив. Дано получиш желаното бутилче .

# 1 276
  • Мнения: 3 733
Азалия, от сърце ти желая късмет! Надеждата може да е жива във вторник, след като отвориш пакета. Simple Smile

Три парфюма купувам по твоята схема и трите от makeup и трите не отговаряха на снимките. Надявам се, поне ти да извадиш късмет.
Двата ги купих заради цена, но единия си беше експеримент, защото никъде не се педлага, на всичко отгоре, беше и скъп.

На стари находки вярвам само на starcorp.

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 14:35 от Milen™

# 1 277
  • София
  • Мнения: 859
И аз с теб поръчах Visa, но чакам да пристигнат всички поръчани неща, за да ги взема накуп в петък. Ако не отговаря на снимката и аз ще върна. Обаче много ме подразни това с плащане на връщане, което не е по твоя вина. Подготвена съм, благодарение на споделеното от теб и ще съм на контра за такова нещо. Не съм за сумата, а за принципа.

# 1 278
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Веднъж съм връщала към парфимо за несъответващо описание и транспорта си беше за тяхна сметка.
Защо аз да плащам за техни грешки ?

# 1 279
  • Мнения: 642
На Парфимо връщах 3 пъти и никога не съм плащала. Не съм имала и проблеми. Не знам от къде тръгна такова мнение за Парфимо, че не приемат рекламации. За мен е странно. Когато наистина има основание, няма защо да откажат. Поне моят опит е такъв Simple Smile. Последният път даже не поискаха да им върна парфюма. За мен в това отношение нямат грешка.

# 1 280
# 1 281
  • Мнения: 3 033
https://www.parfimo.bg/narciso-rodriguez-narciso-ambree-eau-de-p … eni-90-ml-tester/

https://www.parfimo.bg/tom-ford-lost-cherry-eau-de-parfum-50-ml/

ако си мислите че успях с Oud Satin Mood .... нееее Smile

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 16:48 от macadamia

# 1 282
  • Мнения: X
Защото не се обадих от офиса на Спиди, за да го уточним това... Не съм за 3,50 просто няма как, ако не говоря с тях да не го платя, щом го отказвам. Няма бланка, на която да попълня причината за отказа и заради това да отпадне таксата. Просто не е регламентирано добре. А аз излязох в обедната почивка, нямах време да се обаждам и да се уточняваме. Стана опашка пред офиса и затова. Ако не приемеш пратката без да я отваряш, не плащаш нищо - нито насам, нито натам. Ако отвориш и откажеш... трябва уточнение заради причината за отказа.
Мерси, дано е Visa 2007, макар да нямам много надежда, честна дума.

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 15:35 от Анонимен

# 1 283
# 1 284
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Преди години имах тази прекрасна Виза на Пиге, само че върху мен не изтрайваше много, а толкова я харесвах. Опатках за нула време една стотица. Бях я купила от FragranceX.
Азалия, дано получиш желаното бутилче. 🤗
А моят Croisière пише, че е изпратен. Круизи прави сигурно... 🤣
Чакам го. ❤️

# 1 285
  • Мнения: 5 086
Парфимо цък-цък правят зареждания всеки ден,  така че, ако дебнете нещо, може да сте нащрек.

# 1 286
  • София
  • Мнения: 220
Взех си пратката от makeup вчера - Nasomatto - Narcotic Venus i няколко дреболии..Кашончето беше поизмачкано в единия край, но вътре всичко си беше ок, макар и увито само в амбалажна хартия.

# 1 287
  • при морето
  • Мнения: 911
Това Валентино е на хубава цена
https://www.parfimo.bg/valentino-valentino-donna-born-in-roma-ea … ni-100-ml-tester/
Някой да каже две думи за него,хубави или лоши!
 
 Азалия,а как изглеждаше новата Виза,не я ли снима?Любопитно ми е.

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 18:37 от Winter fairy

# 1 288
  • Мнения: 11 830
Ей, няма свършване този Croisière!! Satisfied Все се надявах, че ще го изкупите, но - не и не! Smile
Поръчах го на 74 лв. преди малко.. Ще чакам обаче да пишете и ще преценя дали да го отворя или да го оставя за подарък.

# 1 289
  • Мнения: 5 086
Заложих,  че имат 50+ бройки круизни ,  не заради друго,  но рекламната статията твърди за "огромни количества ", а обявените наличности са за 10+ държави Wink

Общи условия

Активация на акаунт