Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2021

  • 105 932
  • 1 491
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 501
Ох, изпуснах ви. Връщам се да чета какво съм пропуснала от офертите. Neutral Face
Взех си поръчката от Нотино. Този път няма проблем. Няма да отварям парфюма сега. Ще го оставя на ММ да ми го подари. Smile

# 181
  • Мнения: 5 086
нито един не е за мен и спирам вече да поръчвам на сляпо.
Рано или късно доста от нас стигат до този извод.

# 182
  • Мнения: 2 416
Сутринта (много рано) се обадих на момчето от парфюми.биз и ми донесе парфюма още в 11:00 часа. Невероятно бърз. С добро впечатление останах. За първи път поръчвам от него.
Има ли доставка и ако да, колко е?

Аз се възмолзвах от - 20% в Дъглас. Идеална цена ми се получи!

# 183
  • Мнения: 3 733
Хм, става интересно...

Това бижу, не го ли търсеше някой Simple Smile ...подчертавам, че го има и в новата бутилка, ако изобщо има. Simple Smile

Guerlain L'Instant Magic EDP



Guerlain L'Instant EDP ТЕСТЕР

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 16:20 от Milen™

# 184
  • Мнения: 5 023
Как се пазарува от Парфюми биз? Имат търсен от мен парфюм, а не виждам как да го поръчам...

# 185
  • София
  • Мнения: 4 501
По телефона. С доставка само в София.

# 186
  • Мнения: 4 429
И аз съм много разочарована от гет.бг поръчах Amber mystique EL нямало го казаха..
Някой да го е виждал по сайтовете?

# 187
  • Мнения: 5 023
По телефона. С доставка само в София.
Аз и телефон не виждам.

# 188
  • Мнения: 5 086
И аз съм много разочарована от гет.бг поръчах Amber mystique EL нямало го казаха..
Някой да го е виждал по сайтовете?
Остава да се сетя къде го видях...Thinking
Пробвай и ако стане ще черпиш Wink
Хоп: https://www.perli.bg/estee-lauder-amber-mystique-парфюмна-вода-за-жени-edp-100-мл


Хора, от къде ли се появяват отдавна спрени парфюми? Не мога да си обясня. Обнадеждих се и за Fille en aiguille Joy, ще следя.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 16:39 от Фръц!

# 189
  • Мнения: 3 733
Ето още едно място, където  са налични със сигурност и могат да се поръчат: старата бутилка Simple Smile

Guerlain L'instant de Guerlain for women



и това бижу :

Guerlain L'instant Magic de Guerlain for women

# 190
  • Мнения: 364
Днес си взех Girl of now от makeup. Беше сляпа покупка,не мога да реша още дали го харесвам, има нещо в него,което в началото мноого ме дразни. Опаковка идеална както винаги,тестер,бяла кутия,празен ход. От нотино също ми пристигна една пратка супер експедитивно на мостри,но понеже нещо не ми се плащаше доставка😂 добавих едни тампончета за грим(с които върви безплатна доставка) за 2лв., та ако някой иска,да ги пуска така.

П.П - Нотино винаги са опаковали,все едно ще изпращат до Марс,но много се смях като видях въпросните тампончета за грим, опаковни така:
Скрит текст:

# 191
  • Мнения: 4 429
elia1  и аз използвах същите тампончета заради доставката Laughing

И аз съм много разочарована от гет.бг поръчах Amber mystique EL нямало го казаха..
Някой да го е виждал по сайтовете?
Остава да се сетя къде го видях...Thinking
Пробвай и ако стане ще черпиш Wink
Хоп: https://www.perli.bg/estee-lauder-amber-mystique-парфюмна-вода-за-жени-edp-100-мл



За съжаление го няма , иначе с удоволствие ще почерпя..

# 192
  • София
  • Мнения: 489
@elia1
Би ли споделила дали Girl of now от makeup e с капачка? (бих се радвала да опишеш какво те дразни в аромата).
Подкрепям за нотино хаха винаги опаковат повече от добре, което наистина ми харесва.Не като други сайтове, в които продуктите ми са пристигали търкаляйки се по кашоните. Grinning Grinning

# 193
  • Мнения: 364
Aeanian,да пристига с капачка, а бутилката на живо е много по-красива,отколкото на снимки.

Скрит текст:

А за аромата:
Скрит текст:
Започвам с това,че аз много обичам сладки аромати и по описание ми звучеше като нещо, което ще ми допадне на 101%, но в първите 10 минути ми миришеше  на сапун,колкото и абсурдно да звучи.Обаче след това.... блаженство за сетивата,укротен,,интересен,сладък аромат,сигурно и още ще се развива.

Едит: Разви се. И отново не ми харесва.Цялата му красота беше за 15-20 минути.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 20:49 от elia1

# 194
  • Мнения: 4 429
Ако някой го търси

Общи условия

Активация на акаунт