Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2021

  • 105 932
  • 1 491
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 371
Може ли някой да пише ако види някъде тестер на Нарцисо Пудре?

# 211
  • Мнения: 189
Здравейте аз не знам дали тук е мястото но искам да се оплача от сайта dolce.bg
Поръчах Versace Bright Crystal но се оказа че след като се напарфюмирам  след 2 часа аромата напълно е изчезнал.
В същата поръчка бях пуснала и крем   FILORGA за лице ,след като видях че парфюма е боклук предполагам че и с крема за 100 лв положението ще е същото за това реших да не го отворя и директно да го върна както си е с целофана опакован.
Съответно звъннах в сайта и ми отговориха че козметика не се връщала,били нареждания от РЗИ.
Обяснявам че крема е във фабрична опаковка не докоснат,но не ги интересува нали са ми набутали вече ментета за една торба пари.

Много се извинявам ако мнението не е за тук но старите теми за DOLCE.BG  са заключени.
Моля модератор да я премести ако има нужда.
Хубав ден и си имайте едно наум!

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 20:28 от Teriska

# 212
  • Мнения: 6 930
Това, че парфюма изчезва за 2 часа може да се дължи на куп други причини, не че долче са измамници. А какво общо има качеството на крема с трайността на парфюма, съвсем не разбрах.
Не съм имала никога проблеми с парфюми от там.

# 213
  • Мнения: 874
Здравейте аз не знам дали тук е мястото но искам да се оплача от сайта dolce.bg
Поръчах Versace Bright Crystal но се оказа че след като се напарфюмирам  след 2 часа аромата напълно е изчезнал.
В същата поръчка бях пуснала и крем   FILORGA за лице ,след като видях че парфюма е боклук предполагам че и с крема за 100 лв положението ще е същото за това реших да не го отворя и директно да го върна както си е с целофана опакован.
Съответно звъннах в сайта и ми отговориха че козметика не се връщала,били нареждания от РЗИ.
Обяснявам че крема е във фабрична опаковка не докоснат,но не ги интересува нали са ми набутали вече ментета за една торба пари.

Много се извинявам ако мнението не е за тук но старите теми за тези измамници DOLCE.BG  са заключени.
Моля модератор да я премести ако има нужда.
Хубав ден и си имайте едно наум!

Това е доста смело изказване.
Това, че парфюмът е ,, напълно изчезнал'', може да означава, че: 1. е реформулиран; 2. Вашата кожа не го излъчва и т.н.  По отношение на крема- ,, предполагам, че е боклук"- можете да предполагате, но ако проверите например в checkcosmetics- там би трябвало да излезе кога е произведен поне.
Факти, а не предположения трябват.

# 214
  • Мнения: 4 497
Свържете се с онлайн търговеца и поискайте клаузата от договора, въз основа на която Ви отказват продукт във фабрична опаковка. Тогава преценете, какви варианти имате.

# 215
  • Мнения: 189
https://
Здравейте аз не знам дали тук е мястото но искам да се оплача от сайта dolce.bg
Поръчах Versace Bright Crystal но се оказа че след като се напарфюмирам  след 2 часа аромата напълно е изчезнал.
В същата поръчка бях пуснала и крем   FILORGA за лице ,след като видях че парфюма е боклук предполагам че и с крема за 100 лв положението ще е същото за това реших да не го отворя и директно да го върна както си е с целофана опакован.
Съответно звъннах в сайта и ми отговориха че козметика не се връщала,били нареждания от РЗИ.
Обяснявам че крема е във фабрична опаковка не докоснат,но не ги интересува нали са ми набутали вече ментета за една торба пари.

Много се извинявам ако мнението не е за тук но старите теми за тези измамници DOLCE.BG  са заключени.
Моля модератор да я премести ако има нужда.
Хубав ден и си имайте едно наум!

Това е доста смело изказване.
Това, че парфюмът е ,, напълно изчезнал'', може да означава, че: 1. е реформулиран; 2. Вашата кожа не го излъчва и т.н.  По отношение на крема- ,, предполагам, че е боклук"- можете да предполагате, но ако проверите например в checkcosmetics- там би трябвало да излезе кога е произведен поне.
Факти, а не предположения трябват.
Тъй като не съм толкова компетентна колкото вас прилагам снимки на крема, може би бихте разбрали.


Нещо не успявам да ги прикача ще ви ги изпратя на лично

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 15:23 от bubanka

# 216
  • Мнения: 1 374
Доста неща съм купувал от Долче всичко е било ок. Това, че парфюма не е траен нищо не значи, пък дали крема е скапан съвсем не е ясно. Но ако се абстрахирам от какво е провокирано решението за връщане, грозно впечатление ми прави, че отказват връщане, аз лично бих подала сигнал където е нужно,  неразпечатен продук може да се върне в 14 дневен срок без обяснение, защо те отказват, че и заместват Рзи ми е странно, защото съм с хубави впечатления от тях.

# 217
  • Франция
  • Мнения: 898
Поръчката ми от Мемо пристигна в кашон метър на два Smiley Satisfied

# 218
  • Мнения: 189
Ами аз да ви кажа повече от тях няма да си поръчам.За първи път и за последен е.
Поръчвала съм от Venera,Notino и не съм имала проблеми реших да ползвам и Dolce.bg защото виждам че повечето мами сте доволни от сайта но останах разочарована за съжаление
Благодаря ви за вниманието.

# 219
  • София
  • Мнения: 6 501
Здравейте аз не знам дали тук е мястото но искам да се оплача от сайта dolce.bg
Поръчах Versace Bright Crystal но се оказа че след като се напарфюмирам  след 2 часа аромата напълно е изчезнал.
В същата поръчка бях пуснала и крем   FILORGA за лице ,след като видях че парфюма е боклук предполагам че и с крема за 100 лв положението ще е същото за това реших да не го отворя и директно да го върна както си е с целофана опакован.
Съответно звъннах в сайта и ми отговориха че козметика не се връщала,били нареждания от РЗИ.
Обяснявам че крема е във фабрична опаковка не докоснат,но не ги интересува нали са ми набутали вече ментета за една торба пари.

Много се извинявам ако мнението не е за тук но старите теми за тези измамници DOLCE.BG  са заключени.
Моля модератор да я премести ако има нужда.
Хубав ден и си имайте едно наум!
Ползвала ли сте го парфюма досега? Защото той толкова си трае по принцип.

# 220
  • Мнения: 189
От както е лансиран 2006г си купувам може би 5-то шише но пък може с годините кожата да ми се е променила и вече да не излъчва парфюма.
Нали така Rolling Eyes

# 221
  • Мнения: 5 086
За парфюма имате вариант да го предложите за размяна или продажба в съответните платформи.
За крема съм изненадана, че отказват.

# 222
  • Мнения: 75
При такива съмнения, съветвам да вземете Вашето Версаче, да отидете в поне 2 парфюмерии и да направите паралелен тест. Така ще стане ясно.  Аз доста козметика съм поръчвала от Долче, без проблеми. Странно е, че не приемат неразпечатан продукт обратно.

# 223
  • Мнения: 189
Да мъж ми вдигна телефона,не попитах за името каза че не им разрешавли от РЗИ независимо че изобщо не е отварян.
Живи и здрави просто явно такъв ми е късмета видях в по-стари теми че не съм единствената която е получавала от тях парфюм менте може би между оригиналните има и ментета или не знам.

# 224
  • Мнения: 284
Здравейте, дами и господа

Харесах няколко парфюма на Pascal Morabito, по нотки, но цените около 20 лева за 100мл. ми се струват много ниски. Имате ли отзиви или мнение за марката като цяло в парфюмите и дали имат поне средна трайност?

Благодаря предварително за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт