Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2021

  • 105 663
  • 1 491
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8 462
Код за парфимо има ли? Разцъках назад, но не видях.

# 271
  • Мнения: 5 080
Над 140лв 10ONLINEPROMO  за (-10)лв

# 272
  • Мнения: 8 462
Над 140лв 10ONLINEPROMO  за (-10)лв
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 273
  • Мнения: 6 930
Леле, наистина фрапираща разлика в цената на новия La Belle.. 😳

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Аз си поръчах няколко мини-та от Parfumi-shop рано сутринта и сега ми звъннаха да ми кажат, че изпращат поръчката. Много са бързи, браво!
Поръчах
Elie Saab Essence No*9 Tubereuse Mini
Elie Saab Cuir Patchouli Mini
Alexandre. J Zafeer Oud Vanille Mini Spray
Alexandre. J Silver Ombre Mini Spray

Двата на Ели Сааб не са спрей.

# 275
  • Мнения: 38
И аз си поръчах няколко мини-та от Парфюми шоп-на Mugler три за щастие🙄😀 Alien, Angel и Aura, както и на Givenshy Live Irresistible.
Много бързи и коректни, обадиха ми се след 2 часа и в понеделник преди обяд ще ми ги доставят. Даже искаха в събота, ако ми е много спешно🙂

# 276
  • София
  • Мнения: 3 856
Токущо получих пратката от parfumdreams. Поръчах на 23.01 и водих няколкодневна кореспонденция с тях, поради липсващ в последствие артикул, който уж щеше да е наличен след 5-10 работни дни. Изпратиха ми само единия продукт в понеделник на 01.02 и днес вече е при мен, т.е. доставка 4 работни дни. Имам и 4 мостри в кутията. Междувременно в сряда получих имейл, че вторият артикул няма да е наличен повече и съответно ми връщат парите, както и ми изпращат персонален код за 15% намаление, който може да се ползва в рамките на една година.
Скрит текст:
Снимки няма да прилагам, тъй като съвсем наскоро видях снимка абсолютно подобна на моя снимка от парфюмна група във фейсбук, постната в другата тема.   

# 277
  • Мнения: 19 878
И аз се замислих за минитата от парфюми шоп, но са много скъпи, даже нахално скъпи, бих казала. Simple Smile

# 278
  • Мнения: 1 403
И аз си получих днес Erba pura от parfumdreams. Доста си почаках, но сега съм много доволна. Кашончето беше малко смачкано, но парфюмът е наред Heart Eyes
Пратили са ми мостра на Ambassador woman Gisada. Не го бях чувала, не ме впечатли, но аз и много не му обърнах внимание.

# 279
  • Мнения: 404
И аз да се похваля с Круизния Ангел, поръчан от gopretty.bg
В торбичка, червена хартия с панделка и комплимент

# 280
  • Мнения: 487
Я кажете от този списък с Kilian,кой бихте си избрали.Диапазона на харесвани от мен парфюми е доста широк,за пример обаче не харесвам Брайт кристал,и на Бучерон никой.Та кой от тези ми препоръчвате?Тъп въпрос,осъзнавам,но ми предлагат парфюмите на безобразно ниски цени и трябва бързо да реша,а не ги познавам хич,само от четеното в темата.

# 281
  • Мнения: 5 080
Принцесата е най- лесна, ако харесваш ванилови нежни аромати. Аз бих купила за себе си Straight to Heaven, страшно го харесвам и при изгодна цена не бих се бавила, НО е мъжки и ако не носиш унисекс ще ми се разсърдиш безвъзвратно Joy

# 282
  • Мнения: 487
Принцесата е най- лесна, ако харесваш ванилови нежни аромати. Аз бих купила за себе си Straight to Heaven, страшно го
харесвам и при изгодна цена не бих се бавила, НО е мъжки и ако не носиш унисекс ще ми се разсърдиш безвъзвратно Joy

Принцесата я поръчах.Толкова е споменавана тук,че не я мислих даже.
А този който ти тпоменаваш е 95 евро за 50 мл.Не съм ровила цени,но май е добре.
А дали харесвам мъжки,в момента най-употребяваните ми парфюми са Шанел Париж-Ривиера,и Гучи Мемоар. а сега де Simple Smile Тотална каша е при мен

# 283
  • Мнения: 357
Така е, скъпи са минитата на парфюми-шоп.

# 284
  • Мнения: 5 080
kg, риск е да те съветвам. За Adults и Kissing (мисля) мога да ти кажа къде продават пробички, но май нямаш време.  За мен не са впечатляващи, на каква цена ги мислиш.

Общи условия

Активация на акаунт