Как се справяте с веждите си...

  • 2 995
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Скубя ги 2-3 пъти в седмицата и то по няколко косъмчета между самите вежди - там, където се сключват, защото са ми доста изписани и не се нуждаят от оформяне. Не са ми много светли, но не се получават и черни точки.

# 16
  • Мнения: 1 813
 #Cussing out  не ме питай как се справям  Crazy
Моите са тъмни и дебели и всеки ден съм с пинсетата  Crazy
Първият път ми ги оформи козметичка,оттам сама ги почиствам и тук там ако  съм в салона за някоя друга процедура,пак тя ми ги прави.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз имам дебели вежди с дебел косъм. Оформи ми ги козметичка, сега си ги поддържам сама. Всеки ден изскубвам косъмчета. Черни точки не остават. Гледам да не са прекалено тънки и къси. А и си ги сресвам леко надолу и стърчащите леко ги подрязвам, но много внимателно. Ползвала съм и безцветна спирала. Пак ефектът е добър.

# 18
  • Мнения: 5 317
Скубя  ги всеки ден.

# 19
  • Мнения: 408
И моите са светли.Никога не са враствали.А с пинсета мога да ги хвана и когато са току-що подали се.
Освен това ходя при една позната всеки месец да ги фризира Joy

# 20
  • Мнения: 27 524
Добре се справям  Grinning

Моите не са черни, светли са, тънки са, никога не се врастват и никога не личат като черни точки. Предполагам, че си е до косъм - цвят и дебелина - и до кожа.  Peace

Знам, че е важно да ги скубеш само по посока на косъма и да опъваш хубаво кожата, преди дръпването. Това предотвратява тези неудобства после  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 526
Скубя ги веднъж в седмицата или на 10 дни. Тънки са ми и като са малки не се забелязват. Не стават на точки и не са ви враствали.

# 22
  • Мнения: 2 910
Моите са светли и ги скубя веднъж в седмицата. Не стават на точки и не врастват.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 481
Купи си хубава пинсета  Peace  Много съм се мъчила със скубане на вежди, получаваха ми се и гадни точки, които нямат изскубване, докато не открих "моята си" пинсета. Трябва да уцелиш и подходящ ъгъл на отскубване.
Скубя ги всеки ден, защото са черни и с дебел косъм, а през десетина дена ги подстригвам леко по съвет на КАРЧЕВА и резултатът е повече от задоволителен  Flutter

# 24
  • Мнения: 2 085
Моите са с дебел косъм, но не много гъсти.Понякога ги забравям Mr. Green и по две седмици, после само почиствам отдолу Peace

# 25
  • Мнения: 2 211
Ама не ви ли е страх, че като си подстригвате веждите един ден ще станат като на Филип Тотю?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 481
Ама не ви ли е страх, че като си подстригвате веждите един ден ще станат като на Филип Тотю?
Не, не ме е страх, нямам намерение да се изоставям  Wink Резултатът е много хубав.  Все едно да не си махам мъха над горната устна, за да не ми израсте мустак, пак като на Филип Тотю  Hug

# 27
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Справям се с пинсета,на около 7-8 дни,много ми е омразно това занимание.Добре,че са ми светли и тънки,та не личат толкова много.Вземи си хубава пинсета,която да ги хваща лесно и изскубва добре

# 28
  • Мнения: 2 897
Сама си ги поддържам и нямам проблем с току-що показалите се косъмчета.Използвам обикновени пинцети,понякога прибягвам и до стоматологични,ако косъмчетата са по-упорити.По същия начин процедирам и с веждите на майка ми,че на нея хич не й се отдава,а и не й се занимава Wink

# 29
  • Мнения: 712
Моите са тъмни и честичко ги следя за "рецидиви" с пинсетата.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт