Кралски работи и клюки - февруари 2021

  • 68 029
  • 1 627
  •   1
Отговори
# 30
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Каръл изглежда  много добре, на мен ми харесва, особено в тяло 😍. Ще търпи негативи, защото е майка на Кейт.

(Тази е по-добре)

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 16:43 от Hello♥J

# 31
  • София
  • Мнения: 9 980
Много ми харесват тези стари снимки и тоалети на Летисия

и тук

# 32
  • Някъде там
  • Мнения: 16 080
Софи от 28ми. Много красиви обеци и рокля.




Някой преди време питаше какъв ли е е размера на дарението на  Дейли за извинение към Хари и игрите. Сумата е 0 лева. 🤣🤣🤣🤣🤣   
Поредната лъжа. Ако не бяха жалки щяха да са смешни.


https://www.instagram.com/p/CKv27C3l0CL/?igshid=5mn4o7kdy168

# 33
  • София
  • Мнения: 9 980
Роклята (на мен на блуза ми прилича на манекенката), не е лоша, но на Софи нещо не стои добре. Тясна ѝ е в ръкавите, на раменете стърчи грозно. Но обеците са страхотни!

Камила праща послание за РД на GIVIT Австралия (не ми се рови да видя какъв патронаж е), но блузата/роклята ми се струва приятна



Дейли Фейл са излъгали?! Не е възможно! JoyJoyJoy

# 34
  • Мнения: 4 966
Красива Летисия в червено, роклята на Софи също е хубава.
Дейлитата са едно много, много тъжно място. Това дали ще го сложат сега като статия или...?
Радвам се за Хари, радвам се, че и отстоява себе си и не се дава на тези измамници.

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 20:30 от bubanka

# 35
  • Мнения: 13 770
Пак дечица Simple Smile
https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/g22826034/british … 0PUFBQUFBR0FYX284

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 21:05 от bubanka

# 36
  • Мнения: X
Не знаех, че принц Фредерик има татуировки Grinning все повече започва да ме кефи Heart



# 37
  • Мнения: 21 486
Харесват ми, особено акулката Simple Smile

# 38
  • Варна
  • Мнения: 36 622
"Когато обикновените хора се женят за членове на кралското семейство, те трябва да правят много компромиси. А за мнозина присъединяването към една такава  фамилия всъщност означава да се откажат от собственото си семейство.

Но внукът на кралица Елизабет II принц Уилям се е погрижил това никога да не се случи с бъдещата му съпруга.

Дни преди сватбата си с Кейт Мидълтън през април 2011 г.,  принцът й дал обещание, че никога няма да й се наложи да се откаже от семейството си, за да бъде с него. Той се заклел, че ще приеме семейството на любимата си като свое и до ден днешен успява да спази обещанието си, пише Marie Claire.

Независимо дали става въпрос за кралските състезания на Аскот, или за официален прием на кораб от Кралския флот за отбелязване на диамантения юбилей на кралица Елизабет II - семейството на Катрин винаги получава покана за тържествата.

"В момента, в който се ожениш за член на кралското семейство, ти ставаш Уиндзор - и това е всичко. Но когато Кейт и Уилям се ожениха, нещата бяха различни.

Когато Уилям предложи на Кейт, той даде да се разбере, че няма да й се налага да остави семейството си, след като се омъжи", разказва кралският биограф Кейти Никол в документалния филм на  Amazon Prime "Kate Middleton: Working Class ti Windsor".

# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Благодарности за темата, много е красива кукленската къща.
Татуировките на Фредерик са много сладки Simple Smile и принцът бил човек Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
Дориа се разхожда в собствената си градина и е снимана от папараци. Не позира за снимка за публикуване! И снимката й не е дообработвана за получаване на 30годишна визия Wink
АнджАк...Joy
Цитат
Точно Меган гори от желание да пътува до Англия и да поддържа връзка с мъжовата си рода. Направо го виждам на живо... Клюкарите отсега спрягат, че тя нямало да идва с Хари, когато той планира посещение тази година.
Би било интересно все пак да дойде. Ще има материал за поне няколко теми напред.
Цитат
Тя затова избяга чак в Америка. Че и Хари взе.
Е, как така Мегън не искала да дойде в Англия сега? Тя нали се натискаше за Хари, пък искаше слава, богатство, пък го беше дебнала и търсила да го вземе за мъж и да се набута на балкончето.
Последно?

Anie11, на втората снимка Фреди ли е? Малко не ми прилича на него.

# 41
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Като казахте балконче и веднага ми изниква тази снимка 😂
Скрит текст:

Чувства се презрението...на талази 😳

# 42
  • Мнения: 1 952
Като казахте балконче и веднага ми изниква тази снимка 😂
Скрит текст:

Чувства се презрението...на талази 😳

Снимката е илюстрация на поговорката"Пази боже сляпо да прогледа"!

# 43
  • Мнения: 21 486
Аз на тази снимка виждам главно,  че Мегън е много хубава. Simple Smile

Иначе ми е трудно да преценя кой кого се предполага, че презира...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Лесно е. Като видиш ехидната усмивчица.

Общи условия

Активация на акаунт