Кралски работи и клюки - февруари 2021

  • 68 032
  • 1 627
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 2 908
Аз пък не мога да разбера какво толкова им е взела баба ни Бети на Съсекс? 😁 На Хари му взе военните титли и няколко патронажа. Да не би да е останал на улицата, гол и бос? 😄 Взе му незначителни неща, а да не би да му е забранено да си работи по други проекти? Бетито хвърли прах в очите на хейтърите, хем за пред вряскащите им е отнела това и онова, хем с нищо съществено не са се разделили. 😉 Отвърза им ръцете да си работят и да не се съобразяват със сульо и пульо. ☺️

# 1 606
  • Мнения: 4 130
Бялата блуза на Кейт се оказа боди

https://www.hollandcooper.com/products/shirt-bodysuit-white
От марката са потвърдили на една от модните кралски страници

# 1 607
  • Мнения: 16 874
Хубаво е бодито- блуза. От погледа на манекенката ме побиха тръпки Scream

# 1 608
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
Чудна Виктория.
Като пролетна фея е.


Получила е награда за речта си на Стокхолм прайда миналата година.
Тя е покровител на организацията.
https://www.instagram.com/p/CL1-ehGg83e/?igshid=1k6eosrry5y3z
Думите с които им благодари.
Бях наистина горди щастлива за фината награда от читателите на QX. Това означава много за мен. Благодаря ви! [...] Последната година беше предизвикателство по различни начини. В много отношения в света работата по правата на човека е била утежнена или възпрепятствана в сянката на пандемията. Затова сега е особено спешно да продължим да работим всеки ден за свят, в който ЛГБТИ хората получават възможност да живеят в свобода и без потисничество. Свят, в който можеш да бъдеш точно такъв, какъвто си, и да се гордееш с него.

# 1 609
  • Мнения: 4 130
Тук пък пише, че е спечелила наградата за хетеросексуален човек на годината


https://mobile.twitter.com/ufonomore/status/1366071310229635072

# 1 610
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
О, Боже... Хетеросексуален човек на годината! Накъде отива този свят!?

# 1 611
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Досега я харесвах...

# 1 612
  • Мнения: X
Хубаво е бодито, на манекенката определено стои по-добре отколкото на Кейт.
Страхотна зелена рокля на Виктория, ужасно ми хареса😍

# 1 613
  • Мнения: 2 938
Те пък щото, като работещи рояли нещо свършиха. Освен да се размножат друго - какво?

# 1 614
  • Мнения: X
О, Боже... Хетеросексуален човек на годината! Накъде отива този свят!?
Същото си помислих..👍
Иначе Вики е с прекрасна рокля и фон за нея. Зеленият букет и обзавеждането в унисон..😍

# 1 615
  • София
  • Мнения: 9 980
Да, хетеросексуален човек на годината на шведско  гей списание.
Харесва ми цвета на роклята, самата рокля горе-долу, Виктория е чудесен предвестник на пролетта. Харесва ми украшението на главата.

# 1 616
  • Мнения: 8 810
Ние можем да си съчиняваме много конспирации, но не е зле да се придържаме към реалността все пак,  Хари взе радикално решение, както всеки съпруг и баща би направил. Преценил е, че иска друг начин на живот за своите деца и го направи. Разбира се със състоянието което разполага и от бащина и от майчина страна му е много по-лесно и приятно отколкото на някой от нас, но който какъвто късмет извади.

Хари взе решение, което смяташе, че ще удовлетвори него и жена му. Сбърка по отношение на себе си, защото му взеха това, което го правеше истински горд от личните му постижения - военните звания, патронажи, награди и дейност, свързана с армията. Титлата Съсекс им остана, но  тя не е това ,което топли сърцето на Хари, за жена му пък съвсем, защото нея така и не я приеха в двора.
За децата не е мислил, защото ги лиши от привилегията да растат в кралския двор и да бъдат част от него. Не знам какво ще бъде обкръжението на Арчи и нероден Петко като поотраснат. Децата на Бионсе и Кардашиян може би?
Това с принцесата -хетеросексуален човек не е ли обида към хомосексуалните?JoyJoy Защо тази принцеса е приела такава обиждаща малцинствата награда?

# 1 617
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
Виктория е патрон на LBTI организацията и миналата  година изнася реч на Стокхолм прайда. Пускахме тук речта и на прайда.
Наградата и е дадена заради речта и подкрепата й за организацията.
Какво точно и е сбърканото на Виктория, щом иска да подкрепя такива хора, и няма проблем с това защо не ?

Роклята е ХМ

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 20:27 от daviz

# 1 618
  • Мнения: 4 967
Много хубава Вики!
Това с хетеросексуалния човек разбирам, че е подчертано, защото е на корицата на гей списание и явно и "външната" и кралска подкрепа е важна за гей обществото.
Мисля, че е хубава и важна кампания, за мен това е модерна монархия, която освен всичко и разпространява позитивно отношение.

# 1 619
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
Ето речта от миналогодишния прад за която вестника я награждава. Тирамису 👍
https://www.instagram.com/p/CDV94r2gJPI/?igshid=zdd12pdji94t

Общи условия

Активация на акаунт