Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през февруари

  • 72 296
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 75
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 289
и що с лошо?
Simple Smile часове по бой и още нещо си е плашещо.
точно като във вица с противозачатъчните: "ама срещу нови или срещу стари деца са?"

# 76
  • Мнения: X
thewishmaster  Колко опит се очаква от 15 годишно? Да де, има и "пръснали саксията", но са единици!
И аз се зачудих, Лоли. Но, девойките, които изнасяха лекцията бяха много млади и се притесняваха от учениците и затова се получи така.

# 77
  • Мнения: X
Като ви чета ми настръхват косите какво ме чака. Ама да е жив и здрав да стигнем до там. Гръмна ми главата само като си представих, а и като познавам БНД и неговите амбиции съвсем.
Оплаквам ли се, хваля ли се не знам ама тия дни ставам в 6 без рев на бебе и без аларма.  Луда работа, ама пък ми стига времето.

# 78
  • Мнения: 35 187
Предлагам да се хвалиш Simple Smile

# 79
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 289
паунче, новини?

# 80
  • София
  • Мнения: 9 752
Балонитке, ако не се чувстваш недоспала, значи си е хвалба отвсякъде.

Пийк, присъединявам се към Добри с питането за баща ти.

Аз оплесках нещо в работата преди около 2 часа и от яд и притеснение сега ни приемам, ни предавам. Колеги и шефове се опитват да ми помогнат и ми задават въпроси, а аз съвсем се спекох и само глупости им плямпам. Трябва да се стегна някак. Всеки може да сгреши, но на себе си трудно прощавам фаловете. Малката Пада има същата особеност и чак сега си дадох сметка, че от мен го е наследила ( и/или видяла). Worried

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Панде, вземи глътка въздух и почни отново...Успех!
п.п. Кво стана с оная недочулата колежка? Simple Smile

п.п.2...следобедно...? Аз го изпих почти...

# 82
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Панди, само спокойно! Всичко се оправя,  документи се анулират, сторно се прави, на клиенти се извиняваме...Дишай Simple Smile
 В офиса, неразбории, с доставчик проблем, куриери сменяме, чудо е!

# 83
  • Мнения: 4 895
Панде,пийни едно кафе,дръпни един фас на въздух.Ще ти се избистри.

# 84
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Сори за спама, гледам подаръчни кутии с козметики, и си мисля, че не съм изразходила старите, и че изхвърлих някои неща, които не ми допаднаха... Купих си бяла риза, която е по скоро туника, иии, ми е тясна, очаквах го, хората чашрафи ли да продават?
  От един сайт съм събрала в "кошницата" блузки за дребус-а, и се колебая дали да ги поръчам?

# 85
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 289
какво хора сте вие! желязо!
аз не мога да премислям и да се чудя - поръчвам.
трета поръчка за книги правя за последния месец Sad
още не са ме изгонили от дома, но натам отива работата.

# 86
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
какво хора сте вие! желязо!
аз не мога да премислям и да се чудя - поръчвам.
трета поръчка за книги правя за последния месец Sad
още не са ме изгонили от дома, но натам отива работата.
Книгите си ги поръчвам за мен, там нямам проблеми, ама с дрехите за детето се чудя, дали да кара с тия блузки, докато се изпролетее, и да минаваме на тениски, или да му купя сега, да му стават, и есента да му умалеят? Нема такава овча мисъл, като моята.

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 19:11 от Sunshine-rainbow-lollipop

# 87
# 88
  • София
  • Мнения: 9 752
Благодаря за подкрепата, момичета! Оправихме нещата. И шефове, и колети проявиха разбиране и ми помогнаха много бързо . Клиентката също не фуча. Само аз нещо не мога да се събера още. Чистият въздух не помогна. Ще ходя да се проветрявам пак.

Елифче, колежката май разбра, че няма да я оставя така да ми се катери на главата и малко по малко започна да си върши нейната част от задълженията. Все още оставя някакви неща с хитри оправдания, но има светлина в тунела. Добре, че не се засичаме, а комуникираме чрез съобщения основно, защото докато пиша нещо успявам да се усетя когато започна да ставам хаплива и редактирам. Иначе ако и ги рекна тези неща право куме в очи, можеше да сме се изпокарали до сега.

Съншайнче, ако направо тениски почваш да му слагаш пролетта, няма смисъл да поръчваш друго сега, ако има какво да носи. Пролетното време бързо ще премине в лятно и опасността да ги носи само 2-3 пъти преди да омалеят е голяма.
Аз съм същата. За детето все се хвърлям да поръчвам някакви неща и ако си оставя време да размисля, си давам сметка, че много от тях са излишни. С годините започнах да се уча да преспя 1-2 нощи с мисълта за някоя покупка преди да я направя. Но все още имам импулсивни харчове, които после си блъскам в главата.

# 89
  • Мнения: 35 187
Всичкото ми щастие, че с голямото дете не усетих кога са му пораснали зъбите се изпарява тези дни... С малкото е ад Sad голям рев, голям! Не спи , а само реве Sad

Общи условия

Активация на акаунт