Пазаруване от Amazon - тема №94

  • 57 948
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте, днес говорих с GGBG относно пратките от Англия. Идеята им е да увеличат цената на килограм (казаха , че ще е 5-6 лв.), като ще поемат митническите такси и ние няма да се занимаваме с това. Оправят си в тази връзка документите и когато всичко е ясно, ще има информация в сайта им за пратките от Англия. Предполагат, че след двайсетина дни ще е това.

# 61
  • Мнения: 2 856
Момичета на това на точен номер ли да заложа или да взема 1 номер по голям?
https://www.amazon.de/dp/B0851DN9Y9/ref=sspa_dk_detail_4?psc=1&a … vZ0NsaWNrPXRydWU=
Вместо М да взема Л? По спомен от ВИПовете като купувахме мисля бяха умалени.Ама съм изрязала всички етикети у дома,да не драскат.

# 62
  • Мнения: 3 154
Дамски часовник Fossil, намален с 65% от 129 на 45 евро
https://www.amazon.de/gp/product/B0844K219Q/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Момичета на това на точен номер ли да заложа или да взема 1 номер по голям?
https://www.amazon.de/dp/B0851DN9Y9/ref=sspa_dk_detail_4?psc=1&a … vZ0NsaWNrPXRydWU=
Вместо М да взема Л? По спомен от ВИПовете като купувахме мисля бяха умалени.Ама съм изрязала всички етикети у дома,да не драскат.

USPS според мен са уголемени, но не съм купувала никога от Европа, само от САЩ. Може и да има разлика

# 64
  • Мнения: 1 040
Здравейте, днес говорих с GGBG относно пратките от Англия. Идеята им е да увеличат цената на килограм (казаха , че ще е 5-6 лв.), като ще поемат митническите такси и ние няма да се занимаваме с това. Оправят си в тази връзка документите и когато всичко е ясно, ще има информация в сайта им за пратките от Англия. Предполагат, че след двайсетина дни ще е това.


Понятие митнически такси няма.
Има митническо представителство за което все трябва  еори номер.
Вие ще си заплатите дължимото ДДС и Мито над 150 евр8.

# 65
  • София
  • Мнения: 574
Моят казус от предишната тема беше за продукти на стойност 20 паунда, при които системата не позволяваше изпращането нито до адрес в България, нито до немски адрес. В този смисъл ми беше и питането към GGBG.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 40 898
а на този вид дали се скъсяват верижките? Ако дойде широчка...
Гледах снимките в коментара...имаше такава на мъжка ръка със същия модел Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 154
а на този вид дали се скъсяват верижките? Ако дойде широчка...
Гледах снимките в коментара...имаше такава на мъжка ръка със същия модел Simple Smile

Свалят се елементите -  имам два Марк Джейкъбс от Випа и двата ги давах на часовникар за стесняване.

# 68
# 69
  • Мнения: 3 745
Привет в новата тема . Пак да попитам за препоръка за постоянни капсули за тази машинка Крупс,коят бяхте  пуснали в предната тема.
https://www.amazon.de/gp/product/B08HSJY2JT/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

# 70
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Моят казус от предишната тема беше за продукти на стойност 20 паунда, при които системата не позволяваше изпращането нито до адрес в България, нито до немски адрес. В този смисъл ми беше и питането към GGBG.

Здравейте, тъй като не съм пазарувала от Амазон , а искам да купя някои неща от англ. сайт,а те излязоха от европейския съюз, ще бъде ли начислено мито?Покупката може да е около 40 паунда с транспорта.Върху нея дали ще има мито?Извинявам се ако вече е обсъждано това и ще трябва да се повтаря.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 071
Моят казус от предишната тема беше за продукти на стойност 20 паунда, при които системата не позволяваше изпращането нито до адрес в България, нито до немски адрес. В този смисъл ми беше и питането към GGBG.

Здравейте, тъй като не съм пазарувала от Амазон , а искам да купя някои неща от англ. сайт,а те излязоха от европейския съюз, ще бъде ли начислено мито?Покупката може да е около 40 паунда с транспорта.Върху нея дали ще има мито?Извинявам се ако вече е обсъждано това и ще трябва да се повтаря.

Митото е за стоки  НАД 150ЛВ.
над 30лв. мисля, че се плащаше ДДС /20%/

# 72
  • Мнения: 16 876
Мито се плаща за стоки над 300лв.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 071
Мито се плаща за стоки над 300лв.

Да, грешка от моя страна. Написала съм лева вместо евро Simple Smile

# 74
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Моят казус от предишната тема беше за продукти на стойност 20 паунда, при които системата не позволяваше изпращането нито до адрес в България, нито до немски адрес. В този смисъл ми беше и питането към GGBG.

Здравейте, тъй като не съм пазарувала от Амазон , а искам да купя някои неща от англ. сайт,а те излязоха от европейския съюз, ще бъде ли начислено мито?Покупката може да е около 40 паунда с транспорта.Върху нея дали ще има мито?Извинявам се ако вече е обсъждано това и ще трябва да се повтаря.

Митото е за стоки  НАД 150ЛВ.
над 30лв. мисля, че се плащаше ДДС /20%/
Значи ако покупката е 29,99 паунда+10 паунда доставка=40паунда и +20%ддс=48 паунда
Така ли е?

Общи условия

Активация на акаунт