Мики Маус или Патета - помагайте с отзивиииии

  • 1 120
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
От проучванията из форумите останах с впечетление, че най-хвалени са на Лъки, Лагуна, Гаврош, Неделя, 100 гр. сладки. Нашата ще е от Лагуна, но чак в понеделник ще мога да споделя дали е била вкусна Grinning

# 16
  • Мнения: 2 332
На 08.09. празнувахме в "Мики Маус" 5-тия р.д. на Йоана. Равносметката ми е: 9 деца+7 родителя = 115 лв, като за децата имаше пица и сокчета, за родителите - банички, сладки, за пиене - кой каквото иска - но алкохола се ограничи с бири всъщност. Отделно обаче е тортата - нашата беше от "Торти Оро" - по-нормални цени от другите - е, да - не беше с 3-измерни фигурки, но за сметка на това не беше и толкова натрапчиво сладка - много приятна за ядене, и поносима като цена на фона на другите  Peace.
Но другото, което според мен е много важно за детски р.д. - че в "Мики Маус" забавляват страхотно децата - нещо, което на много други места липсва.

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 16:57 от Роси74

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Но другото, което според мен е много важно за детски р.д. - че в "Мики Маус" забавляват страхотно децата - нещо, което на много други места липсва.
Ете туй и аз казвам Grinning. Наскоро бяхме в Смехорани. там имаше само една какичка, която през цялото време гледаше кисело и отвреме на време подвикваше на децата да внимават, а на няколко пъти и се измъкна и да пуши. Добре, че имаше клоун да ги позабавлява малко.

# 18
  • Мнения: 2 332
Но другото, което според мен е много важно за детски р.д. - че в "Мики Маус" забавляват страхотно децата - нещо, което на много други места липсва.
Ете туй и аз казвам Grinning. Наскоро бяхме в Смехорани. там имаше само една какичка, която през цялото време гледаше кисело и отвреме на време подвикваше на децата да внимават, а на няколко пъти и се измъкна и да пуши. Добре, че имаше клоун да ги позабавлява малко.

Клоуна Чочо ли беше? Имам много добри впечатления от него, но не ми хареса тарифата за наемането му...

Общи условия

Активация на акаунт