до кога да се къпем всеки ден

  • 2 265
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Kъпем детето всеки ден, но преди малко се върнах от педито и ми каза да започна да го  къп апрез ден и че всекидневното къпане на вече не новородено бебе води до нарушаване на естеств. PH на кожата.
Как щ епостъпя все още не знам, но най-вероятно ще я послушам

# 16
  • Мнения: 509
До 1,6г я къпех всеки ден.

# 17
  • Мнения: 4 806
скоро става на две - досега всеки ден побе веднъж. В жегата по два, че и три пъти. Сега, като захладня, къпане не пропускаме, но главата през ден-два .

# 18
  • Мнения: 1 186
Всеки ден си къпим бебчето-само като е болничка не я къпим а само дупето мия  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 164
Аз се къпя всеки ден, така че защо той да не се къпе всеки ден?! Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 7 803
откакто са родени никога не са къпани всеки ден

# 21
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз лично се къпя всеки ден, не мисля да лишавам и сина си от това.
И аз така си мисля - защо да лишавам детето си от ежедневна хигиена?  Thinking Навиците се създават от рано Wink

# 22
  • Мнения: 2 271
Тялото и до сега всеки ден.Косата през ден.Лятото дори по два пъти на ден- с главата!

# 23
  • Мнения: 942
Аз лично се къпя всеки ден, не мисля да лишавам и сина си от това.
И аз така си мисля - защо да лишавам детето си от ежедневна хигиена?  Thinking Навиците се създават от рано Wink
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 104
на шест месеца започнах да я къпя малката през ден, имам предвид с косата. иначе без косата си я къпя всяка вечер до ден днешен

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз се къпя ежедневно, Мая също така е научена. Косата през няколко дни мия... Лятото е ясно, че се кисне във вода непрестанно.
Не винаги я сапунисвам или по-точно не е обстойно къпане, а просто една вода за плакнене.
Няма нищо по-приятно да се навреш в банята и да измиеш жадното си тяло, а пък за децата е най-голямо удоволствие да  се жабурят. Затова не ги лишавайте от ежедневното къпане! Peace

# 26
  • Мнения: 6 390
Къпя всеки ден от както се е родила, не виждам смисъл да й отнемам това удоволствие  Wink
шампоан 2х в седмицата, иначе само с вода  Peace

# 27
  • around the world
  • Мнения: 651
Ще го къпя всеки ден, докато и аз се къпя всеки ден  Wink 
Peace Само косата я мием през 2-3 дни.
И ние все още се къпем всеки ден само косато  я мием от 2 до3 пъти седмично.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Мия и главата през вечер с пяна,а тялото със медицински сапун всяка вечер Peace.Ще продължавам така докато тя не реши да се къпе по няколко пъти на ден

# 29
  • Мнения: 1 733
Аз лично се къпя всеки ден, не мисля да лишавам и сина си от това.
Абсолютно! Нормално е човек всеки ден да се къпе!

Общи условия

Активация на акаунт