Пазарувах от www.smenzamen.com и съм доволна

  • 2 356
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 797
Бих искала и аз да се включа, купих страхотно яке на сина ми -10г., от магазин на същата марка,
където се продават стоки от минали колекции с 30% по-ниски цени от тези в сайта.Магазинът се намира на пресечка на ул" Луи Айер"бл 260, близо е до Южния парк.
Якето наистина е страхотно, още повече, че за тази възраст изборът е много малък, а  и цената е повече от приемлива.

  Някой ходил ли е в този магазин и къде точно се намира?  Харесах яке от сайта, обаче не мога да купя без да го видя на живо, какво ще стане ,ако ми го донесе куриера и аз не го харесам? Днес ходих в магазина им до Кошарите и ги нямаше тези намалените якета от сайта. Продавачката каза, че склада им е отделно и тя не знае какво има там. newsm78

# 16
  • Мнения: 5 140
И аз съм любопитна къде точно се намира магазина в Стрелбище и дали има тези неща от сайта. Харесах яке на Ния, но искам да го видя.

# 17
  • Мнения: 2 936
и аз съм доволна,но последните им колекции нещо не ми харесват  Rolling Eyes
а за размерите незнам-според мен повечето са уголемени,на други марки купувам 92-98,докато блузките от mariquita 86 са и добре

# 18
  • Мнения: 8 505
Имам въпрос-някоя по-дребна мацка поръчвала ли е нещо за себе си?Аз си харесах няколко блузки,но се се чудя дали няма да са ми къси ръкавите newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 114
а за размерите незнам-според мен повечето са уголемени,на други марки купувам 92-98,докато блузките от mariquita 86 са и добре
Има нещо такова- синът ми е висок 144 см и му взех панталон р.146- би трябвало да е неговият размерн, след като по-малкият размер се води 140; но в действителност панталонът му беше много голям- не само дълъг, но и широк в талията...така че може би наистина размерите са по-големи.

# 20
  • Мнения: 5 140
Явно е най добре, щом размерите се оказват малко по големи, да се направи разходка до магазина.

Общи условия

Активация на акаунт