Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 35

  • 45 122
  • 801
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 322
Здравейте момичета, знаете ли кога ще бъде заседанието този месец?

Аз силно се надявам, че е било днес. Съдя по това, че миналия месец беше на 15-ти и след 1/2 дена актуализираха сайта. Днес звянях и на двата телефона-никой не ми вдигна.
Благодаря, и аз се надявах да е днес . Ако е било днес кога биха започнали да подават към Еконт пратките?

# 91
  • Мнения: 259
Идея си нямам, надявам се да е скоро 🙏🙏

# 92
  • Мнения: 322
Идея си нямам, надявам се да е скоро 🙏🙏

Благодаря. Успех .

# 93
  • Мнения: 35
Добър вечер момичета, моят входящ номер е от 16.02 - за смяна на клиника - само за няколко номера не влязох в миналата комисия. Тази вечер проверих но статусите в сайта не са променени .. ноооо имам регистрация е Еконт и там видях че днес сутринта е подадена пратка за мен от ЦАР - което ме навежда на мисълта че актуалицация ще има до ден два

# 94
  • Мнения: 288
Здравейте, момичета!
На 08.03 пуснахме документите в кутията. Понеже ми е за първи път посочих адрес с препоръчано писмо до пощата. Виждам, че повечето тук сте писали, че чакате по Еконт и малко се притесних. Дали не е проблем с пощата? Непрекъснато проверявам сайта, но виждам, че няма нова информация.

# 95
  • Мнения: 404
Здравейте, момичета!
На 08.03 пуснахме документите в кутията. Понеже ми е за първи път посочих адрес с препоръчано писмо до пощата. Виждам, че повечето тук сте писали, че чакате по Еконт и малко се притесних. Дали не е проблем с пощата? Непрекъснато проверявам сайта, но виждам, че няма нова информация.
Здравейте, аз също посочих , като начин на получаване препоръчано писмо с Български пощи, но в крайна сметка го получих с Еконт.
Всички пратки се изпращат с Еконт, освен тези с електронно връчване. Поздрави.

# 96
  • Мнения: 204
Здравейте, момичета!
На 08.03 пуснахме документите в кутията. Понеже ми е за първи път посочих адрес с препоръчано писмо до пощата. Виждам, че повечето тук сте писали, че чакате по Еконт и малко се притесних. Дали не е проблем с пощата? Непрекъснато проверявам сайта, но виждам, че няма нова информация.
Когато аз подавах документи не знаех с кой куриер работят и бях посочила адрес на Спиди, но от ЦАР ми звънаха да сменя адреса на Еконт такаче не мисля, че ще има проблем, ако все пак има ще ти се обадят. Успех

# 97
  • Мнения: 288
Много благодаря, момичета! 🙂
Ще чакам да се свържат и дано ни одобрят. Желая успех на всички! 🍀🙂

# 98
  • Мнения: 380
Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverСайта е обновен Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Издадена заповед значи ли одобрение или означава, че док. са резгладани?

# 99
  • Мнения: 73
Означава одобрение Simple Smile

# 100
  • София
  • Мнения: 2 970
Аз днес я получих по Еконт, а още не беше обновен сайтът.

Успех на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 101
  • Мнения: 857
И аз сега проверих, в ляво все още стои, че данните са актуализирани последно на 02.03, но при проверка на входящия номер вече сме с издадена заповед Simple Smile така че проверете, явно не са сменили текста все още.

# 102
  • Мнения: 549
Заседанието е било съвсем в началото на месец. Аз ще чакам за следващото Sad . Успех на всички одобрени!

# 103
  • Мнения: 35
И аз днес я получих на 11.03 е била комисията

# 104
  • Мнения: 259
Момичета и ние сме одобрени
Вх. Н. 56078
Пожелавам ви успех и скоро две чертички 🥰🥰🥰🥰

Общи условия

Активация на акаунт