Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 35

  • 45 065
  • 801
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 549
Здравейте! Може ли да ми кажете кога е било последното заседание? Предстои ми да подавам документи и се чудя, ако ги подам в понеделник имам ли шанс за заседанието този месец. Благодаря!

# 76
  • Мнения: 259
Миналия месец беше на 15-ти, аз силно се надявам и този да е тогава, така че ако е на същата дата, няма как да стане.

# 77
  • Мнения: 380
Сама ли ще ги пращаш, тъй като и от болницата също ги бавят няколко дни. Не че да те отчайвам, но моите са там от 12.02 и се надявам, че ще ги разглеждат на предстоящото.
Здравейте! Може ли да ми кажете кога е било последното заседание? Предстои ми да подавам документи и се чудя, ако ги подам в понеделник имам ли шанс за заседанието този месец. Благодаря!

# 78
  • Мнения: 259
Сама ли ще ги пращаш, тъй като и от болницата също ги бавят няколко дни. Не че да те отчайвам, но моите са там от 12.02 и се надявам, че ще ги разглеждат на предстоящото.
Здравейте! Може ли да ми кажете кога е било последното заседание? Предстои ми да подавам документи и се чудя, ако ги подам в понеделник имам ли шанс за заседанието този месец. Благодаря!

Моите са там от 10.02 и ми казаха, че замалко съм изтървала февруарското и ще бъда разглеждана март месец.

# 79
  • Мнения: 549
Мисля сама да ги пусна в пощенската им кутия. В понеделник отивам в клиниката. Уж веднага ще станат. Всички изследвания имаме налични. На 27.02 имах неуспешен трансфер и бързам да подавам документите за следващия.

# 80
  • Мнения: 6
Здравейте,

Нашите документи са приети на 4.3, но в сайта все още ги няма качени. Изписва, че са обработени заявления до 2.3 включително. Това дали означава, че заявленията до тази дата влизат в мартенското заседание, а тези след това остават за април?

# 81
  • Мнения: 202
Здравейте,

Нашите документи са приети на 4.3, но в сайта все още ги няма качени. Изписва, че са обработени заявления до 2.3 включително. Това дали означава, че заявленията до тази дата влизат в мартенското заседание, а тези след това остават за април?
Ще минете за мартенското заседание, просто много бавно обновяват сайта. Успех

# 82
  • Мнения: 6
Благодаря Simple Smile
Стискам палци на всички Hands Pray


Здравейте,

Нашите документи са приети на 4.3, но в сайта все още ги няма качени. Изписва, че са обработени заявления до 2.3 включително. Това дали означава, че заявленията до тази дата влизат в мартенското заседание, а тези след това остават за април?
Ще минете за мартенското заседание, просто много бавно обновяват сайта. Успех

# 83
  • Мнения: 3
Здравейте ,ако някой е правил инвитро естествен цикъл по фонда да сподели повече,моля.

# 84
  • Мнения: 38
Здравейте, идвам тук със следния въпрос.
Имам вече издадена заповед, минах стимулация, но до трансфер не се стигна, защото ембрионите не оцеляха. Мога ли да имам втора стимулация със същата заповед?
Благодаря на отзовалите се.

# 85
  • Мнения: 42
Доколкото знам - не.

# 86
  • Пазарджик
  • Мнения: 738
Здравейте, идвам тук със следния въпрос.
Имам вече издадена заповед, минах стимулация, но до трансфер не се стигна, защото ембрионите не оцеляха. Мога ли да имам втора стимулация със същата заповед?
Благодаря на отзовалите се.
Не.Аз бях така при втория си опит

# 87
  • Мнения: 549
Днес подадох документите в пощенската кутия на ЦАР и след 2 часа получих входящ номер. Сега чакам заседанието с Вас. Междувременно мисля да си пусна малко излседвания на витамин В12,В6, Д и фолиева киселина. Чета от много момичета, че има значение за яйчеклетките и лекарите им ги следели. А моята до сега никога нищо не ми е споменавала.

# 88
  • Мнения: 322
Здравейте момичета, знаете ли кога ще бъде заседанието този месец?

# 89
  • Мнения: 259
Здравейте момичета, знаете ли кога ще бъде заседанието този месец?

Аз силно се надявам, че е било днес. Съдя по това, че миналия месец беше на 15-ти и след 1/2 дена актуализираха сайта. Днес звянях и на двата телефона-никой не ми вдигна.

Общи условия

Активация на акаунт