ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 30 430
  • 728
  •   1
Отговори
# 480
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Шекерджи има аристократичен вид. А Ча на това столче, поза и хоризонт си плаче да го спретнат с подобната сцена в двора на университета  край масичката с Емко от първа серия. И въобще ако имах уменията на Али Ав щях да спретна един колаж  с всички Чачови герои около някоя маса и да гледам сеир как някои питат кои са тези 😆

Марги, различни причини има за създаване на няколко теми за един актьор. Понякога е наложително.  За другите не знам, но в  нашия случай стои несъгласието на създателите на  AFK темата от онлайна да бъде най логично продължена с ОС същия сериал ама с дублаж.  Наложило се е зрителите на т.н. ОС да създадат своя тема за да продължат да споделят впечатленията си и даже някои от онлайн темата  са продължили в тази. Надето например... и други имаше. Вместо това темата от онлайна  на АФК я продължиха с онлайна на  мъпета и в чудо се видяха и едните и другите фенове.  Мина време и двете страни  сами поискаха да ги разделят и помолиха да сложим на нашата първа страница темите от онлайна. Понякога такова разделяне е неизбежно, особено когато се игнорира предишния проект все едно никога не го е имало  и споменаването на успеха и заглавието му се смятаха за мръсни думи. Някои брояха Ча от Прилива.  Всеки има своето място в историята и видяхме че игнора на първия е невъзмажен защото се оказва по харесвания проект.

# 481
  • Мнения: 27 560



Grinning
Вечерта  блу тв ще пусне два епизода по изключение .  Една от руските групи ще има директен превод . Вълнуват се за любимеца . Йешилчам дори влезе в класация преди да е излъчен . Сега не ми се рови но е факт и го видях и прочетох . Wink



Асоциация с рибка.
я да си го сложа и порадвам на муцунката . Котараче Animal Kissing Cat
Съгласна съм че цвета на пуловера е гаден.

 
 Бел на въпроса ти  честно  ако в началото  е като сега на вид нема да ни хареса много.
 
Всъщност ако не знаех кой е Чаатай Улусой и гледах клошарския филм и ме впечатли с изграден образ на героя  , талант  щях да се разровя да проверя кой е аджеба този човек. Винаги съм казвала че харесвам различните актьори и качества .  Горещите сцени и целувкити настръхва кожата . Гори отвътре. Nature Fire
 
Не е нужно винаги да сме на едно мнение. Знаем се отдавна в темичката , без проблем си говорим.
В момента за мен изглежда добре не е пълен  , нито е прекалено обрасъл.
Може и да стане обрасъл  докато почива . Лятото предстои , яхти , махти  с приятели.
 
Онова време нема връщане , особено репортажите като е навън.   Адски красив естествен в началото на кариерата , чаровен ,  още необигран . Късметлия е с Фериха и колежката.

 Kiss допир на устни , нежност ! Усещаш флуидите .
Браво на екипа за стила на Шекерджи.








Визия ли сравняват или пуловерите
2018 -2021 beautiful

колегата Бурак Дениз също напомня за старта тази вечер. Ще гледа сериала.



ново от гица убавица . Подкъсила е още косата. Хич не ми хареса у фейса. Animal Monkey Face

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 16:32 от femmi2

# 482
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Какво пвавят на първия кадър, учат ги да танцуват ли? Ча ми харесва танцуващ. Различен е.
Фемо къде я намери дуда?

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 20:24 от Беллора

# 483
  • Мнения: 27 560
Бел , Дуда я изрових от една руска Чачова група .С нова прическа и за шаманското лице не ми се говори.
 Чок зле е на тая снимка .  
 Снощи Дуда и брата Аталай са отбелязали в сторито премиерата на Йешилчам . Брата е помощник по монтажа там . Известният брат му помага в света на киното.
Двамата обичат киното. Аталай е учил в Лондон това. Нашият патрон е създал име и кариера в този бранш.

Хайдее , топлооо излязоха първите два епизода с превод .
Рускините не са спали да дебнат . Благодарим, иначе не разбираме да търсим.
https://turkru.tv/yeshilcham-1-seriya.html
 Цъкате горе за субт. руски като не искате отзвучка.
Да се насладиш на оригиналните гласове, интонация , дикция особено на любимеца Heart Eyes

 Пишете отзиви, като го изгледате.
И аз ще напиша също.


засега целувка по бузата за друго ша почакаме .
Чок пушат всички не само Семих.






Смешен е  може и това да е целта.
Ехааа чок гифкиии , снимки , затрупаха ни. Награда за желязното търпение!  
Все така да ни радва . Дори да мине зад камера надявам се да ги съчетава с актьорството.
На този кадър  е ядосан и говори, като къртечница и пафка



GrinningStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes
Добре се получиха гифките Grinning
Всичките аз ги резнах от Т.

 
Бързи са и трети фрагмент за епизода на 29  април. Става сложно около Семих Атеш.  








Чачи в профил и поглед ,  уникален кадър на заснемане. Heart

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 15:52 от femmi2

# 484
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Пишат че периода Йешилчам се слави с наивност, проекти които могат да гледат и децата, заедно с възрастните, така че не очаквам нищо  от към тънката част а и СЕМА им яко се е разшетал и по платформите.
Канех се днес да го погледна, но може в следващите дни....
Дуда е постнала рекламен постер най после и позволиха да покаже отношение, доживяхме и ние и тя. Ама вярно с тази прическа е още по ужасна Scream

# 485
  • Мнения: 27 560
Поглед сериозен , така ми липсва този сладур , сега ще му се насладим в изобилие Gift Heart

Heart Eyes


Semih ateş ✘ Gangsta’s Paradise
https://twitter.com/mutsuzpluto/status/1385534189827670016
 шикарно ,готино  и песента  е класика.

Името на брата в екипа как нема да се пофали и подкрепи Чачослав.

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 23:12 от femmi2

# 486
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Ох тая Хазал, що не внимава какво говори това момиче 🙄 В снощната серия на "Момичето зад стъклото" е имало сцена с проверка на девственост, в мрежите се е вдигнал страшен шум, а Ранини е наляла масло в огъня припомняйки че Хазал е отказала да изиграе подобна сцена в АФК. Сега я разпъват почти като Бурджу Бириджик. Работата стана ти защо си с шапка, защо си без шапка. Хубаво, отказала си, ама защо го разправяш на целия свят, някои неща трябва да си останат там където са се случили - на сета. Абсурдно е да се сравнява  импулсивното отношение на едно 20 годишно момиче и професионализма и житейския опит  на 32 годишната Бурджу но все  пак го правят. Ех Хазал... Само ме напрягат тез патрони значи.
Навремето бяха питали за слуховете Джейда Атеш и тя каза  "глупости как ги измисляте тези неща" а нашата  умница година и половина след финала и без никой да я пита го разказа и не стига това, ами през годините безброй пъти го повтори 🙄  Да не започвам пак какви сигнали дава отказа да изиграе сцена. Как не може да разбере че облекчаването на сърбежа на езика може да съсипе кариерата и. Не ми се мисли ако реши да се включи в споровете в мрежите. Дано не го направи.

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 23:29 от Беллора

# 487
  • Мнения: 27 560

Хазал Кая  поздравява всички деца за техния празник и публикува фото с Фикрет Али Атай.
От сега е чаровник , ще разтуптява женските сърца Heart Усмивката е на мама и очите.


https://twitter.com/CagatayNorth/status/1385398089515601923
От ИГ на тези хора , които са беседвали с Ча .
Снимките са били в Бейоглу.
Скромен, както винаги в поведението.
Пандемията промени нещата,много от тях са в соц. мрежи.
 
Превод от Английски  дружката Айра с която си пишем  Hug

От коя година е това ?
Чаатай - От 1964. Снимахме периода, за който сме чували от различни истории.
- Времената са много хубави, да. Чувствата, приятелите, музиката.
Вие ни поддържате. Благодаря ви.

Изкуствата във всеки период са трамплин за хората.
Кино, музика театър. Но сега са насочени към дигиталните платформи.
Чаатай - Да в резултат на пандемията, нямахме друга алтернатива.
 - Но не се предавате, киното трябва да продължи, театъра също.

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 02:07 от femmi2

# 488
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Лайк от Хазал Heart


И неочаквана подкрепа за Хазал от Керем Бюрсин. Става въпрос за онова което съм написала в предното си мнение. Керем е американец, с модерно мислене е. Макар да не съм съгласна че е отказала сцена,  особено че сама го раздуха дори когато нейни колеги и приятели решиха да я покрият, явно по-добре от нея самата разбирайки колко е опасно нещо такова, и още повече че взима отношение по въпрос който разделя обществото, дори и да е така ми харесват думите на Керем или май са на Ранини. Всъщност Керем я подкрепя, а в момента той е супер популярен и това ще и е от полза. Искаше ми се такова нещо да дойде от Ча, все пак той е бил свидетел на станалото навремето и сигурно има представа каква гняс е била сцената за да откаже...

Цитат
💫Керем Бюрсин одобрил твит известной журналистки Ранини, которая раскритиковала сцену с проверкой на девственность в сериале Девушка за стеклом, заявив, что Хазал Кая в свои 20 лет смогла отстоять свою позицию, отказавшись в таком играть. Она очень стоящий человек, настоящий.

Онзи ден споменах че долавям атмосверни прилики с Ча от първа серия. Очаквах да ги скипрят на масичката, но и така става.

Коментара е за първи и последен курс Joy


А тук обърнете внимание на пламналите му уши Joy



от Дуда

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 12:58 от Беллора

# 489
  • Мнения: 27 560
Стилът в Йешилчам .   Илка добре се е справила като за ретро.



Изправя се и казва  Две сестри така ще се казва филма .  Кино се прави с кинти , колкото и Самих Атеш да живее за кинотоп и историята . Ако не правя филми аз ще умра .  Не му стигат финансите но се бори .
 С много хубава интонация и емоция пресъздава думите . Чааатай си е Чаатай .
 Изгледах  го , не е лошо засега но се надявам да  е по вълнуващо .
 Бившата му жена приема бижута от Реха и цуни , гуни .
 Семих има още чувства към нея така си мисля от видяното.
 
 тук чок ми хареса милият с просълзени очи щото му е тежко .  Обади се на Мине Джансу .



танцуващият продуцент Stuck Out Tongue Winking Eye
 ча - ча - ча ха така , самбааа  , разкърши снага .
 Досега такива движения не сме виждали от него .People Dancer


тъжен:cold_sweat: насълзени очи Heart Eyes

https://twitter.com/1soyfortinera/status/1386013540948000778
Joy: добро е смях се как го хока  ми като дигат шум .
 И тук ли ?  Стига де зетко , какъв зет ? Сестра ти се развреде с мен .
На Реха са му слабост жените .

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 22:41 от femmi2

# 490
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Ето и точния цитат от Ранини, това е лайкнал Керем, заради което пък вчера го захапаха шизофреничките на СС. Преди това са ги подразнили слуховете че измел Сера от ИГ, което се оказа лъжа но си го изкараха на Хазал.
Цитат
«Ей было всего 20 лет, когда она заявила, что не хочет снимать сцену проверки девственности, и она была убрана из сценария. Она  наша душа.»

След малко се каня да прецъкам първа серия, макар че нещо не изгарям от желание, не виждам и много въодушевени и впечатлени  фенове ....

# 491
  • Мнения: 27 560
Джейда Атеш с малката Талия.
Прилича на баща си.  Живеят си в Америка.


ново от нашето бАнбонче сладко:yum:





 Честит празник с настроение и върбова клонка по традиция.
Здраве и благополучие за всички !
На мойте близки също.

 
 Кафеее  със Семих Атеш .
 Времената се менят ,кафето си остава.




 какво е агънце Sleeping хората забелязват че неговите промени са скорострелни Flushed
В  ретро проекта  е като на 40 год. Сериала не е нещо невиждано , но поне те разтоварва . Не е психария . Аман от такива !  Каста е добър , особено мъжете. Чаатай си е Чаатай. Уникално играе и изгражда образи и рискува.
В Йешилчам се поразчупи в танците. People Dancers
 
 Моя дружка писа че и  се сторило сякаш претупано началото  няма да се откаже да го гледа. Тя си харесва Чаатай .




Колекция от пушещ Чачиии , сега не ми се дират сетовите извън кадрови снимки от нашия сериал как пафка .Sleeping

Heart Eyes


Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 23:48 от femmi2

# 492
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Честит празник!
Аз сутринта влязох с вратата и забравих да поздравя.

На гифчето Фико прилича на майка си. Интересно че още не са ни пускали гласчето му.

# 493
  • Мнения: 27 560
Не е останал без интерес проекта.
Не съм се съмнявала щом играе нашият патрон . Wink

Генералният директор на  цифровата платформа блу тв Доган Ялчиндаг написа в Туитър и Благодари за интереса на зрителите на сериала Йешилчам . Резултата е висок по гледаемост за два дена и две серии.
Известната журналистка Ранини също се зарадва на този успех.  
Блогъра Токио Аплодира проекта.

 Мехмет Али и Семих Атеш:grinning:




Нямаме гласчето на Фико. Heart
И това ще стане . Хазалка без притесние публкува бебешки снимки , не крие Фико.
Нека прилича на мама , зета не ни се нрави. Свикнахме с него талантлив е.  Зрители го откриха в Последно лято.  
 Мишо го приехме , но с Чачовата любима и моята любимка ненагледнЪ в кавички Чок Зор ! Head Band

 Ето я тука пресна с новата прическа и се озъбла страшнУ направо да бегаш . Animal Monkey Face


Тази жена русата пишат че е живее до тях в Зекеракьой. Не запомних името й.
 Не е изключено и да са гледали премиерата с познати .

И както винаги коментарите са на макс . Напомнила за себе си че сега всички говорат за Чаги и проекта и оная ревнувала Joy ся аз да не съм по - малко известна. Ако не е ЧУ ти си оставаш Безизвестна и това, което имаш заради него ша го видиш през крив макарон!

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 14:52 от femmi2

# 494
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 420
Гледах двете излезли серии на Йешилчам. Не е нещо което ще повторя или очаквам с нетърпение - безкрайни диалози на достатъчно че и отгоре неприятни мустакати мъже, скучно ми беше. Не виждам това как ще привлече млади зрители. Сега предстои да се разгърне историята с кариерата на Тюлин, героинята на Афра и може би да се пораздвижат нещата. Все още си чакам танцуващия Ча.

Новото попълнение в Пера няма да е от местните,  не ги знам откъде са тези, но по имена и вид приличат да са от англосаксонските . Джеймс Шалмерз и Джордан Джей Галахар Предполагам ще имат и приличен британски акцент във връзка с преплитането и на Агата Кристи в историята.

Скрит текст:


Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 13:17 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт