ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 30 400
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Какво толкова има да им наваксваш на Алп и Айча, като са излезли само три епизода?!
Изгледах ги набързо събота и неделя. Приятна екранна двойка са и понеже обичам летни неангажиращи романтики, най-вероятно това ще е сериалът, който ще гледам.

А украси клипове, гифове и т.н., мммм-не, мерси. Нямаме нужда от накокошинване. Да не отварям дума как мразя да ми се товари сърфирането в темата от прекомерно много изображения. И не виждам необходимост от спешно изписване на темата, тъй като нито Хазал, нито Чачо са се скършили да ни осигуряват нещо интересно за обсъждане. Peace

# 721
  • Мнения: 27 464
Не съм изгледала още докрай епизод 3 на Острова. Но имам представа от фрагмани и снимки.

Така е няма кой знае какво за писане ново.
Между другото Ранини произвежда хабери с гатанки . Днес също е загатнала нещо интересно. В нац. ефир ще се завърне актьор който тя обича и е талантлив. Преди време пак писа затова.
Има вероятност да е свързано с Чачовото име макар да не го споменава директно.
Много се спряга името на Киво за Ако Кралят Загуби по книгата на актуалната психоложка. 
Засега няма нищо потвърдено.
Сега са във ваканция и всички от гилдията е почти всички се изсипали по турското черноморие и папараците улавят интимни кадри.

Мисълта ми беше кой ще подготвя и пуска темата за да се подготвим.
Иначе украси може да са в спойлер или една ,две гифки само отгоре да се виждат.
Клипчето на Марги няма да дотежи на страницата. Все пак е тематично и е свързано с нашият сериал. Wink
Марги ще се зарадва да е на първа стр. нали така баджаначке.
Мислех и жадната целувка от гифа  фемирския ,който се хареса ,защото е страхотен кадър уловен.
Щом не желаете насила хубост не става!

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 00:25 от femmi2

# 722
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Баджаначке, честно казано за мен няма значение. Темата ми харесва и в този вид, пък ще има ли и нещо по-актуално или не - по преценка на автора. А по страниците се слага от всичко и всеки си оформя постовете както желае Wink

Рядко се разписваме и си мисля, че нова тема скоро няма да потрябва.

# 723
  • Мнения: 27 464
Международна награда за звезда. Hands Pray


С фотоапарата е много добра снимка и попадение и като гиф е страхотно ефектна.  

Маргиии , утре ще празнувате  с твоето сериалче, което ти харесва . И те като повечето честват годишнини.  
Много фенове и подкрепа.  
Чак национален празник стана ми смешно.
Поразрових се в Туитър и открих ново на Хазалка и Фикош , мамин сладур Heart Eyes




 Още не са заминали на море , защото предполагам нашата ще постне снимки , активна е не е като рибаря.
Тя също приключи Пера Палас и екипа празнува. Сега чакаме да го излъчат. По традиция
не бързат когато ,тогава.  
  

Марги, всеки си има поглед и вкус за нещата.
Преди изписвахме темата за норматив ,сега не е така.  
Айрето Hug ми изпрати страхотна шапка на ХазЧаг. Избрах снимките  тя ги колажира и оразмери. Heart Eyes
Гледа Ча и проектите и се радва на приятелството им с Киво и срещите им. Ще чакаме и това лято да ни зарадват с общи снимки. Имат общо хоби. Animal Tropical Fish
Ще бъдем с тази премяна за новата тема.


https://vk.com/cagaulusoy?w=wall-128333062_176501
Актрисата Нилюфер Ачикалън ,която изпълнява ролята на Адвие ханъм е дала интервю и е говорила за младите таланти в Йешилчам. Разбира се не е пропуснала и ЧУ.
Всички млади актьори в Йешилчам са целеустремени.
Чаатай Улусой не губи мотивация дори за миг.  
Много трудолюбив и дисциплиниран. Аз се възхищавам на неговата доброта и джентълменство.  
Афра Сарачолу , Бора Аккаш , Селин Шекерджи всички играят убедително свойте роли.



Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 15:48 от femmi2

# 724
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, нали знаеш - хуморът съотнесен към даден сериал/актьори е специфичен и може да бъде разбран правилно най-вече от феновете. Stuck Out Tongue Winking Eye За тях е забавно и разтоварващо, за страничните може и да е смахнато...

# 725
  • Мнения: 27 464
Леле това заслужава да го напиша с големи букви и отпред.
Редактирам ,защото всичко ври и кипи.
Чачи отново доказа че с една негова дума и поява отвява всичко.
Хора нерде сте ,патрона е  писал лично.
FrowningАз съм в ступор ръцете ми треперят в момента. Ще опитам да го напиша.
Преди малко Чаатай Улусой изригна в ИГ и написа съобщение.
Няма лъжа и измама.
Той ,който не е социален и търпи и едвам една дума пише сега не му издържаха нервите!
 
Днес един лъжльо от Учанкуш, който се има за журналист избълва глупости и написа.
Чаатай Улусой се сдобри със Серенай Саръкая и двамата прекарват време на яхтата.
Чаатай се раздели с Д. Сърашин . Вече е със СС.
Чачи си има собствена яхта ,не под наем. И това ли е не знае като го пише или се прави че не знае.
Ча досега поне две яхти смени и купи.
 
Ето какво написа лично .
Почти пет години сме в прекрасни отношения.
Всяка година пишете лъжи.
Какво искате да постигнете не разбирам.
Оставете ни на спокойствие !

През телефона  няма как да копирам текста на турски и руски. Смисъла на думите му са тези.
Човешко е да не му издържат нервите още повече след репортажа, където най важният въпрос на света е поздравил ли е СС и дали са се видяли:rage:
Тогава се въздържа но му е кипнало отвътре и ето ти реакцията .
То си е за яд вместо лично да разберем за бъдещите му проекти ,те го провокират с друго нищо ,че не е присъствала на сватбата.
Рядко си позволява да коментира каквото и да е било.Позволи си да изригне когато му лепнаха  Шейма бившата жена на Аджун собственика на тв 8 за Чачова любовница.
Тогава написа че се познават, но нямат нищо повече.Има пълното право Чаатай да се защити и опровергае лъжите. Не мисля че го направи заради връзката  си и така да е какво да направя ..... Освен да напиша все повече ме изненадва.  
Писна му да пишат лъжи и да му свързват името до Серенай. В едно сме сигурни че нашият няма да позволи и преживее това от мъпета отново.


Дуда се кефи  и си вика най после ашкъма да ме брои за нещо Joy
Макар да не спомена името й в съобщението.
Голем чешит е това човече.
Прави, струва,влачи я по сватби  не споменава името на любиматЪ.
Не е само сега и в интервюта също ако ги питат. Забележете  какво пише Ча почти пет години сме заедно.
Някъде толкова от Ичерде. Четири години и половина ,пет. Както съм писала съм си Тома Неверни че се познават от преди.
Леле ,кога мина това време и как се задържаха. Ако някой ми беше казал това преди щях да се изсмея какво приказва. Ама Живот!
Много съм му вярвала. 
Не го давам на всяка това е положението.   Навила съм си на пръста че нема да е сто години с нея ще и бие шута някой ден хубав.
И ето идва най щастливият ден, когато Дуда ще е далеч от мен и от любимеца. Тогава ще си каже бе аз кво съм правил с тази Joy
Много хора ще празнуват тогава буквално.
Какво толкова прекрасно  харесва в нея нема да узнаем.
С новата визия е станала по страшнЪ. Animal Hear No Evil
То да е само това ама Нейсе !
Повечето коментари на феновете са че Дуйгу е доволна. Дочака от Ча реакция и защита.
Остава и тя да се изкаже по въпроса ама нема нужда! Разбрахме че живеят прекрасно.
Нека да е така,човешките отношения не са лесни. 
Редактирам в движение, като се досетя за нещо и дописвам мислите си. 



От публикуваното фото ще ни изненада и свири на китара предполагам.   Отдавна не го е правил.
Чакаме хабери за филма и дали ще снима за нац. ефир. Зависи от предложението и сценария дали ще го грабне. сценарият е предварително написан на платформите ,имат си предимства. Хубавото е че през август месец блу тв ще излъчи втори сезон на ретро проекта и няма да е хептен суша в темата.  



Принц Емир - Чачи .
Отпива секси от чашата на диванчетУ Heart Eyes



 пушещия продуцент.
Йешилчам получи първата си награда на фестивал в Измир .
Награден е за музика на сариал за цифрова платформа .
Поздравления !

Последна редакция: пт, 09 юли 2021, 03:52 от femmi2

# 726
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Уау, Чачослав е изригнал newsm09 Браво, за мен лично реакцията му е адекватна. Даже много търпя. При още един нещастен опит да свържат името му с това на онази особа подозирам, че ще е още по-рязък. hahaha

И защо да споменава Кака с името й, нима не знаем с коя е от години?!

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
https://www.bg-mamma.com/?topic=1351812.new#new

Новатат тема е старата, нямам никакво време, ако мога после ще и пусна украси, ако не, ще си остане така. Марги, Феми, моля напишете 1.2 мнения в новата за да изтикаме старата надолу. Има и интересни новини, но за тях после.

# 728
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Чачослав само потвърди това, което повтарям от много време - с Кака са отпреди Ичерде. Първият епизод на сериала е излъчен на 19.09.2016 г., а те са заедно от лятото преди започването на сериала.  Точно са почти 5 години, щото Чачо знае от точно кой летен месец са чифте. По мое мнение - началото на август. Назад в старите теми може да видим едни снимки и да се ориентираме по тях още по-точно.
А Дуда я включиха в екипа на сериала месеци по-късно. Peace

И понеже сигурно сте се преместили в новата тема, ще метна този пост и там.

Общи условия

Активация на акаунт