След Пойраз Карaйел: Бурчин Терзиоолу - Hükümsüz/Пустота нови проекти и изяви на актьорите и екипа

  • 30 059
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 826
Ели Hug Ради Hug

Илкер явно няма намерения да се връща към турските дизита

Така изглежда, може и да е за добро, да не забравя турската.

Енгин  ( страхотен е, свежар ,като момче ) и Елчин в ново дизи,тейзъра

https://twitter.com/sanguelcnfan/status/1583546831715590144

# 691
  • Мнения: 3 747
Eли, тийзъра за сериала на Елчин и Енгин хваща окото, но грам химия не виждам между тях. Дано да греша.
Инче,  за сериала на Серенай и аз не знам много подробности. Мисля, че се снима за нетфликс, а и освен това главен режисьор е Умур Турагай, с когото Бурчин работи в Портрет на красотата.
От Бурчин - изказва благодарности на мениджъра си Ясемин и "героите" от екипа на lancome. Техните "жълтури" пишат, че хонорарът й е 700 000 турски лири.



 




# 692
  • Мнения: 3 747
Потвърдено от Бурчин до месец ще стане ясен изборът  ѝ за нов проект



# 693
  • Мнения: 1 135
Потвърдено от Бурчин до месец ще стане ясен изборът  ѝ за нов проект



Страхотно, нямам търпение Stuck Out Tongue Winking Eye Доста дълго чакахме. Щом говорим за нетфликс, значи отново ще е международен проект.

Селфи с Фунда Heart Eyes друга талантлива любимка.



В Пойраз и Пазителят играха заедно, ще се радвам, ако отново се съберат в общ сериал

Още едно партньорство или по-скоро противоборство Айшегюл и Бегюм/ Бурчин и Шебнем Grinning

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 01:42 от Inna_Hristova

# 694
  • Мнения: 12 826
Фунда и Бурчин- ,,опасно,, добра комбинация.
И двете са талантливи и чаровни.


Бурчин в целия си блясък

   

# 695
  • Мнения: 3 747
Фунда и Бурчин- ,,опасно,, добра комбинация.
И двете са талантливи и чаровни.

Подкрепям всяка написана дума

Инче, не ми става ясно дали говорим за нетфликс или е просто съвпадение, защото те представят проектите си.  Ще разберем скоро какво визира, важното е, че след дългата пауза се завръща. Ето какво казва Бурчин на репортерите





Г-жо Бурчин, здравейте. Как сте?
Бурчин: Благодаря добре съм. Вие как сте?
Добре. Изглеждате чудесно.
Бурчин: Днес се чувствам като принцеса.
Много Ви отива.
Бурчин: Благодаря Ви.
Какво очаквате тази вечер?
Бурчин: Нетфликс е много важна платформа за нас. Откакто са на пазара в страната ни, правят невероятни партньорства. Щастлива съм.  С любопитство очаквам да разберем какво ще видим тази вечер и какво ни очаква.
Да проговорим за проектите Ви? Какво планирате?
Бурчин: Все още няма нищо уточнено. В момента е много натоварен период по отношение на срещи и преговори. До месец ще разберете. Тогава ще дадем информация.
Извън работата как сте? Как прекавате времето си?
Бурчин: Чудесно. Малко почивка и ваканции, занимания и неща, които ми  носят развитие.
Казахте почивка. Къде почивате?
Бурчин: Където и да е. Навсякъде до където можем да стигнем.
Стана модерно да се почива пътувайки с кемпер. Такъв тип почивка ли предпочитате?
Бурчин: Не. Последно почивахме в Европа.
Къде в Европа?
Бурчин: Следващият път направо да ви поканя и да отидем заедно (смее се)
Наистина ще е чудесно. Ще е прекрасно да почиваме заедно в Европа.
Бурчин: Благодаря Ви. Лека работа


# 696
  • Мнения: 12 826
Каквито въпросите, такива и отговорите.
Ради, благодаря за превода, Бубето умее да общува с репортерите много умело.
Харесва ми Бурчин като стил на обличане за подобно мероприятие. Разгледах и другите артисти и актриси как са представени, малко кич, малко  ,,изхвърляне,, при дамите.  Допадна ми и Айча


# 697
  • Мнения: 3 747
Имаме новина. Новият проект на Бурчин ще е сериал със заглавие "Отровен бръшлян". Партньори  - Онур Туна и Феяз Думан. Сериалът ще се излъчва по Bein Connect , а продуценти ще са Голд Филм. Сценарий - Саваш Коркмаз.


# 698
  • Мнения: 1 135
Ради, благодаря ти за информацията Hug Откога я чакаме Бурчинка да избере нещо ново... като че ли ми се искаше да е телевизионен сериал, но нищо. Изглежда, че пак залага на свободата, която не веднъж е споделяла, че търси в историята, начина на заснемане, натовареността и т.н.
Пожелавам й успех. В другата тема видях, че историята ще е с крими елемент, което много й отива, а и на мен като тематика ми е доста интересно. Очаквам нещо смело и различно.

Първа снимка на Илкер и новата му партньорка в испанско-турската продукция, която снима.
Яман и Оливия. Имам усещането, че гледам Пойраз в трети сезон Grinning


С режисьора на сериала зад кадър


Ели Hug

Последна редакция: пн, 14 ное 2022, 20:28 от Inna_Hristova

# 699
  • Мнения: 12 826
Ради , благодаря
Бурчин и Онур, впечатления за него кой знае какви нямам, много ми е студен като визия.
 Другият хем ми е познат, хем не. Ще е “отровен” герой , личи си😉

Инче, 👍 след толкова спрени проекти е нормално да се захваща за работа извън ТВ сектора.И добре прави, залага на по сигурното.

Илкер е влезнал в роля_ няма измъкване от Пойраз, същия образ, особено якето. Сигурно е пришито към него. 💁

Последна редакция: пн, 14 ное 2022, 20:34 от eliNIM

# 700
  • Мнения: 8 442
Здравейте Hug  Hug  Hug
Отдавна не съм влизала в темичката ,но то и нямаше и нищо новичко около Бурчин и Илкер.За разлика от сега когато и двамата си имат нови сериасли.
Ради  мерси за чудесната новина която си ни донесла Flowers Hibiscus
Онур Туна съм го гледала в "Опасно изкушение" и в един филм с Фарах Зейнеп Абдула и Енгин Акюрек , а Феяз Думан в "Една жена"  и в един сериал с Елчин Сангу ,но той не продължи дълго.Добре са и двамата ,стават само дето Онур Туна е доста висок ,а Бурчинка не е дребосъчка ,но и не е много висока ,нооооо то това да  им е кусура на двамата.Simple Smile
Илкер наистина има малко Пойразовски вид ,но ще го видим какъв ще е едва като му пуснат сериала.Simple Smile
Феновете вече започнаха да творят красоти с Бурчин и Онур.

# 701
  • Мнения: 3 747
Добър вечер,  момичета.
Още един актьор влиза в каста на сериала - Емре Карайел.  Ето къде е участвал
 www.themoviedb.org-emre-karayel

За Онур, и аз съм го гледала  съвсем малко в "Опасно изкушение". Чаровен ми е, но нямам големи впечатления от играта му. Интересно каква ще е историята в сериала, защото като двойка с Бурчин са  много несъвместими в много отношения. В крайна сметка само с един нейн партньор не я приемах и когато той влезе в каста на въпросния сериал - тя се отказа от участието си. Затова се доверявам на избора й.  Остава малко и ще узнаем подробности.
За момента се е посветила на партньорството си с Lancome.

Скрит текст:












# 702
  • Мнения: 1 135


Бурчин е абсолютен професионалист! Изглежда прекрасно, усмихната, лъчезарна, изключително позитивна, а в същото време е с доста сериозна травма на крака. Пожелавам й скорошно възстановяване и успехи.
Емре Карайел ми изглежда много познат, но не го свързвам с конкретно дизи или филм.
До тук и тримата актьори са много различни един от друг. Очаквам женските попълнения. Мисля, че там ще има попадения.

# 703
  • Мнения: 3 747
Инче, нещо не им върви на Бурчин и Умут. Той се възстановява след операция  на крака заради падане с мотор по време на състезание, Бурчин пък е паднала по стълбите вкъщи.



"Бурчин Терзиолу, която получи предложение за брак от любимият  си, спортният треньор Умут Дуйгу, падна по стълбите в дома си миналата седмица. Красивата актриса, чийто пръст на левия крак е счупен, застана пред обективите с шина на крака.
Бурчин Терзиолу, която спечели сериозна фен база с телевизионния си сериал „Poyraz Karayel“ присъства на мероприятие,  проведено в İstinye Park за марката, на която е рекламно лице. Актрисата привлече вниманието с шината на крака си, като разказа, че миналата седмица е паднала по стълбите в дома си. Терзиоолу, която за известно време беше далеч от екрана, каза: „Имам малка фрактура - счупен пръст и пукната кост на ходилото. Принудена съм да се се разхождам така три седмици“. След като се възстанови започват снимките на Zehirli Sarmaşık/ Отровен Бръшлян

# 704
  • Мнения: 1 135
Неприятна новина, но както се казва, никога не знаеш от какво те е спасил лошият ти късмет. Дано и двамата да се възстановят бързо.
Замислих се, дали инцидента с Умут не е причината да  не се върне на работа с някой от започналите в началото на сезона сериали. Струва ми се много възможно.


📢 beIN CONNECT’te ekrana gelecek #ZehirliSarmaşık adlı dizinin başrolleri belli oldu.

•  Onur Tuna
•  Burçin Terzioğlu
•  Yiğit Kirazcı



Доколкото разбирам това ще са "главните" актьори в сериала.

Общи условия

Активация на акаунт