След Пойраз Карaйел: Бурчин Терзиоолу - Hükümsüz/Пустота нови проекти и изяви на актьорите и екипа

  • 29 998
  • 734
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 12 815
Хъши, гледам Бурчин и Салих сега в ,, Лъжеца,,, нещо качествено и професионално изпипано. Ако не е турската реч бих си помислила западна продукция. За сега е началото.
,,Вятърничав,, успях да гледам първи сезон, повече не.

# 451
  • Мнения: 1 135
Здравей, Hushpuppy.
Куршум го спряха заради нисък рейтинг, както не рядко се случва. Въпреки това, както си написала се получи добър сериал. Историята е интересна., музиката, костюмите, цялостната атмосфера. Жалко, че не се порадвахме повече на Бурчин и  Енгин.

Много ги харесвах заедно. Heart Decoration
Хъши, гледам Бурчин и Салих сега в ,, Лъжеца,,, нещо качествено и професионално изпипано. Ако не е турската реч бих си помислила западна продукция. За сега е началото.
И аз потвърждавам написаното от Ели и препоръчвам Лъжец. Отдавана не съм гледала турски сериал, но този е нещо много качествено и интелигентно замислено.

# 452
  • Мнения: 12 815
.......::::препоръчвам Лъжец. Отдавана не съм гледала турски сериал, но този е нещо много качествено и интелигентно замислено.

Абсолютно  
Бурчин доказа, че пресъздава интересни роли, носещи послания.

# 453
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Благодаря ви!
Ще погледна, да видя сериала и аз. Ще пиша с отзиви.

# 454
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, и аз следя Лъжеца и имам голямо желание да обсъждам впечатленията си, заради това ще се присъединя към вашата компания, ако нямате нищо напротив.

Много ми е интересен сюжетът, много ми харесва, че погледът е обърнат и към женската страна в такива ситуации и то в общество, което е традиционно "мъжко". (Не е случайно това, че у нас "турчин" е нарицателно за нетолерантен към жените мъж.)

Подведоха ме много мен първите две серии с този искрено възмутен от "несправедливото" обвинение достопочтен хирург (страхотно правдиво изигран от Салих). Даже започнах да се замислям дали бъгът не е в героинята на Бурчин, толкова достоверно честен изглеждаше докторът.
След като предложи "кафе" на следователката, вече стана ясно, че не е тъй невинен, както изглежда, но след като ни показаха истината с приспивателното, вече всичко е ясно. Малко съжалявам даже, че толкова бързо ни изясниха вината, защото иначе изглеждаше по-интригуващо да се чудим дали пък от нейна страна не стоят по друг начин нещата.
Оттук нататък ми изглежда по-предвидимо развитието на събитията, но все още ми е много интересен сериалът.

Бившият съпруг на Дениз ми е много интересно какъв ще излезе - добър или лош, защото този артист досега съм го гледала само в ролите на лошия , а тук е даже симпатичен досега, макар да е "нечестно" влюбен. Но има нещо в погледа му, което обещава да видим и лоша страна.

# 455
  • Мнения: 12 815
Светле , здравей!
С удоволствие ще чета впечатленията ти от сериала.



Оттук нататък ми изглежда по-предвидимо развитието на събитията, но все още ми е много интересен сериалът.

На пръв поглед изглеждат предвидими нещата,но нищо казват не е свършило.
Всичко едва сега започва.
Очаквам с интерес как ще развият от екипа ,сценарист и режисьор  ,,двубоят,, между двамата- Мехмет Емир и Денис


https://twitter.com/yalancidizi/status/1446415959422652436

# 456
  • Мнения: 3 747
Здравейте, момичета.
Добре дошли на Хъши и Светълчо.
Аз като човек гледал английския сериал Liar, чийто римейк е турската версия на Лъжецът, чистосърдечно си признавам, че не знам какво да очаквам.
За мен знаейки, кой е истинският лъжец нямаше чак такава изненада, но с всеки епизод ми става все по-интересно.
В турският Лъжец са обогатили историята с доста герои, така че има какво да видим.

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 14:41 от _Radi

# 457
  • Мнения: 1 135
Привет на всички!
Здравейте, и аз следя Лъжеца и имам голямо желание да обсъждам впечатленията си, заради това ще се присъединя към вашата компания, ако нямате нищо напротив.
Естествено, че нямаме нищо против. Добре дошла при нас. Можеш да се чувстваш напълно комфортно и да коментираш и обсъждаш свободно с нас всичко, което искаш. Simple Smile
И аз като Ради гледах английският оригинал. Направих го след като разбрах, че турците ще правят римейк и Бурчин ще  е в главната роля.
Мисля, че турските актьори са подбрани страшно добре. Това, че са много талантливи и потопени в ролите си допринася да харесвам сериала дори малко повече от оригинала.
С изключение на това, че и тук докторът е лъжецът не следват много историята. Поне от трите излъчени епизоди стигам до подобни заключения. Има не само допълнителни герои и сюжетни линии, но и малки детайли, които могат да тласнат нещата в друга посока. Може идеята на сценаристите предвид това
Много ми е интересен сюжетът, много ми харесва, че погледът е обърнат и към женската страна в такива ситуации и то в общество, което е традиционно "мъжко".
да се развие в  насока борбата за справедливост на Дениз най-общо казано, като покажат турската действителност, така както правят до момента.
Ще напиша с две изречения сюжета на Liar в спойлер.
Скрит текст:
В първи сезон основният въпрос е Кой е лъжецът, а във втори Лъжецът е намерен убит на езерото и се търси неговият убиец.
Каквото и да са замислили турските сценаристи засега показват наситено сюжетно действие и обмислени детайлно сюжетни линии. Не задълбават в излишни локуми, което е добре. Режисурата също е прекрасна.

Цитат
Епизод 4
Мехмет Емир е оправдан заради показанията на директора на училището, когото Дениз е обвинила в тормоз в миналото. Дениз преследва следа, която е уловила, въпреки всичко и всички. По пътя ѝ, единствената пречка срещу нея ще бъде Мехмет Емир. Двубоят между двамата ще се повтори още веднъж. Истината ще бъде засенчена от извадените мечове

Да ви питам относно подчертаното правилно ли разбрах, че въпросният Директор наистина е бил виновен, но Дениз е била принудена да оттегли обвиненията си заради Мурат?

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 18:48 от Inna_Hristova

# 458
  • Мнения: 8 409
Добър вечер!  Hug  Hug  Hug
Момичета мерси за всичко споделено  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Хъши , Светле добре дошли в темичката ни  Hug   Hug
Хъши  другите момичета са го написали ,но и аз да споделя ,че "Лъжец" е много добър сериал и си заслужава да се гледа.Иначе може да погледнеш и още един сериал с участието на Бурчин,казва се"Пустота".Понеже беше излъчен на една от интернет платформите е с нормално времетраене и брой на епизодите и има и бг превод.от един сезон е и с нетърпение чакаме и втория му сезон ,нооо за сега понеже Бурчин играе в "Лъжец" не се знае кога ще се случи това.Също готин сериал е "Защитникът" с Чаатай Улсой и в него също участва и Бурчин ,а сериала се излъчваше по Нетфликс ,мисля само на последния 4 сезон няма бг превод.Иначе по телевизията и аз поглеждам "Опасно изкушение" ,а също и "Нашата история",мисля и Вятърничавия сериал да гледам ама по натам .Него като го даваха в Турция се пробвах с 1 епизод да го гледам ,тогава не ми хареса много много ,но сега с бг превод може и да ми хареса .В него главната актриса е много сладка и заради нея ще се пробвам пак с гледането. Simple Smile
На "Лъжец" не съм гледала още 2 и 3 епизод и затова няма какво да коментирам,но ви чета и горе долу си имам представа какво се случва.  Simple Smile



Като стана дума за "Пустота" видях една снимка на Бурчин и Ханде ,предполагам стара,но много симпатична.

# 459
  • Мнения: 3 747



Цитат
Да ви питам относно подчертаното правилно ли разбрах, че въпросният Директор наистина е бил виновен, но Дениз е била принудена да оттегли обвиненията си заради Мурат?

Аз разбрах, че е бил виновен от разказа му. Въпреки че прехвърли вината върху Дениз, защото едва ли не тя не го е спряла и му давала такива сигнали. Обаче какво общо да има Мурат с оттеглянето на обвиненията? Това ми се губи. По-скоро са напуснали града и са се преместили. Може да не съм внимавала и да съм пропуснала този момент. Има твърде много малки, но важни детайли.

Бурчин и Умут от сватбата на Арда Тюркмен (шеф готвач и водещ на кулинарни предавания). Арда е близък приятел на Умут и Бурчин





# 460
  • Мнения: 12 815
Да ви питам относно подчертаното правилно ли разбрах, че въпросният Директор наистина е бил виновен, но Дениз е била принудена да оттегли обвиненията си заради Мурат?

Да, виновен  е, така разбрах.  
Обвинява нея, че го е предизвикала  с поведението си. Той света вода ненапита, тя естествено е жена и не може да си търси правата. За това и смята, че тя е съсипала живота муф,, Една жена кой ще и вярва, той директор ,,.
Начинът по който описва случилото се е гнусен, отвратителен, та дори и Мехмет не го издържа. Още по-голям психар и от доктора.


Мурат научавайки за случилото се е пребил директора,  стигнал е дори до лечение в болница .
Денис оттегля обвинението точно заради безмозъчния си мъж, действа преди да мисли. Явно заради работата и  да предпази съпруга си оттегля и обвинението.


Ради, докато пиша и ти си довела Бурчин с Умут

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 20:59 от eliNIM

# 461
  • Мнения: 8 409
Весели сватбари  Бурчин и Умут точно както си подобава за сватба Simple Smile И още едно гифче от сватбата по поръчка на Ради.  Simple Smile

https://twitter.com/i/status/1446504470360305669

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 22:46 от Eny87

# 462
  • Мнения: 12 815
Гледах епизода с руска озвучка. Ще разкажа какво разбрах  в спойлер за тези които не искат да знаят предварително.
Скрит текст:
Мурат и Ясемин  са отвратителни, отвратителни.
Мурат удари Мехмет в болницата, който го предизвика . Каза му , че той запълва пустотата която полицая остава след себе си. Тоест бил е с Денис, много вулгарно предизвикателство пред камера в болницата. Чрез записа повдигат обвинение на Мурат, отстраняват го от работа.

Денис и колегата и откриха, че смъртта на жената на Мехмет не е самоубийство, а убийство. И най страното е, че Мурат и Ясемин знаят.
Денис решава да научи истината и отива при майката на починалата съпруга. Това е жената която видяхме от снимката. Мехмет я следи и наблюдава. Майката разказва за дъщеря си, колко е била меланхолична, тъжна. Била особена и  Мехмет не е могъл да и повлияе. Майката е омаяна от ,, прекрасния,, си зет. Направо е идеален, луд за връзване Когато се ражда Дорук тя е мислила, че всичко ще се промени , но е станало по зле с дъщерята. Имала е приятелка с която са прекратили отношения, май Мехмет се е намесил. Докторската жена ще да е. Тя знае нещо от миналото на семейството. Мехмет Емир проследявайки Денис влезна и я обвини пред тъща си ,че го обвинява в измислено изнасилване. И жената се възмути, каза че той е прекрасен мъж, и тая е заблудена от лицемерието на зет си. /Салих е просто невероятен, какъв поглед прави , типичен
психопат. / Много  опасен , всичко е маска и лицемерие. Манипулатор, болен, болен мозък, психо. Тъща и зет са доволни, че Денис не е намерила нищо при тях, като доказателство. похапват бисквитки. Картината ми прилича на човекоядци след акция, потрес.

Мехмет Емир в началото случайно видя полицайката с Денис на среща да разговарят. Започва да я проучва , ох и не случайно е бременна. Трябва да се пази като такава.
При посещението си при болната му майка , той се загледа в две снимки- неговата и той, съпругата и Дорук като малък. Мисля, че майка му добре познава сина си. Мехмет и каза, че ако познава Денис ще я хареса, защото прилича на нея, решителна , останало малко и ще види. Няма да се изненадам ако убийството на съпругата на Мехмет е предизвикало сегашното състояние на майката.  Вероятно тя знае какво се е случило наистина и какво чудовище е Мехмет Емир.Той говори тя слуша,не може да говори , вероятно е преживяла инсулт така неподвижна.....или нарочно не го прави. Ужас. Какво го е предизвикало момчето да се превърне в такъв нагъл мъж изнасилвач. Какво ли е преживял.  Обсебен и опасен, Мехмет не трябва да лекува хора, него трябва да лекуват в психиатрия.
Медицинската сестра и тя е не си спомня,но и с нея е бил. За него вечерта е приключила за да не навреди на брака и. Поредната.
Мехмет Емир отива към къщата на полицайката.Упоена е. Във витамините поставя няколко капки лекарства . Следващата жертва е бременната полицайка. Показаха какво прави.
Мурат пиян дойде в Денис и започна да говори , издадеде се.Денис разбра за него и Ясемин

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 23:52 от eliNIM

# 463
  • Мнения: 1 135
Момичета, благодаря ви за отговорите.
Eли, много благодаря и за преразказа на новия еп. в спойлера. Отново ще чакам превода с нетърпение.
Трейлър за еп. 5



Сериалът ще бъде представен в Кан на Mipcom 2021





Бурчинка и Умут големи купонджии. Дано да са щастливи заедно. 🧿

# 464
  • Мнения: 12 815
Отново фрагманът е ,,разбираем,,
Интересни са коментарите под него , много интригуващ сериал.

Един от коментарите който описва това което чувства  зрителя.


Салих Бадемджи е легенда. Не мисля, че трябва да се говори много. Такива са и Бурчин Терзиоглу и другите актьори. Сякаш сериалът излиза от телевизионните екрани и имам чувството, че преживявам лично събитията. Той наистина зае мястото си в легендите за мен.

  ще се оцени  ли както трябва за да остане на екран

Рейтингът



Скрит текст:
▪ТOTAL:

2. #ЛюбовьРазумМесть - 5.84%

3. #ОпасныеПереулки - 5.49%

9. #КраснаяКомната - 3.84%

20. #Лжец - 2.01%


▪AB:

1. #КраснаяКомната - 5.79%

9. #Лжец - 2.77%
▪АВС:

3. #ЛюбовьРазумМесть - 5.14%

5. #КраснаяКомната - 4.33%

7. #ОпасныеПереулки - 4.01%

12. #Лжец - 4.75%

Не съм изненадана от предпочитанията на съседите.
 

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 10:35 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт