След Пойраз Карaйел: Бурчин Терзиоолу - Hükümsüz/Пустота нови проекти и изяви на актьорите и екипа

  • 30 068
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 747
Замислих се, дали инцидента с Умут не е причината да  не се върне на работа с някой от започналите в началото на сезона сериали.
Прочетох го като информация, но дали е вярно само тя си знае. Не беше уточнено заглавие на конкретния сериал, но не се е стигнало до подписване на договор.

Доколкото разбирам това ще са "главните" актьори в сериала.
Да, Инче. Според Бирсен и други източници Феяз Думан в крайна сметка не се е споразумял с продуцентите от Голд филм. Неговото място ще заеме Ийт Киразджъ.
Постепенно започнаха да разкриват подробности около детайлите за историята и персонажите.
Героинята на Бурчин  ще се казва Езги. Героят на Онур – Керем, а на Ийт – Йозгюр. Емре Карайел ще пресъздаде ролята на най-добър приятел на Керем. Историята в сериала започва с местопрестъпление и извършване на убийство.

# 706
  • Мнения: 1 135
Ради Heart Hug
Ново име допълва актьорския екип - Хазал Тюресан.

След Лъжецът, отново ще ги гледаме заедно с Бурчинка, а видях, че е играла заедно и с Онур Туна. Имам чувството, че на снимачната площадка се заформя доста луда и забавна компания
Колкото до смяната в екипа и двамата актьори са ми непознати, но замяната в лицето на този Ийт някой си, дори визуално ми е доста по-симпатична

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 00:19 от Inna_Hristova

# 707
  • Мнения: 8 444
Ради,Инче Hug Hug  мерси за всичко споделено  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus
Инче ,Хазал и Онур играха заедно в "Д-р Чудо" и доколкото съм заглеждала сериала героите им бяха гаджета там.Ще ги видим какви ще са им взаимоотношенията в новия сериал Simple Smile





Дано здравословните проблеми на Бурчин и нейния Умут да са приключили и да ги очакват вече само хубави неща в личния и професионалния живот.  Flowers Four Leaf Clover

# 708
  • Мнения: 3 747
Здрасти, момичета.
Снимките на сериала започват на 10.12.22г.
Героинята на Хазал ще се казва Арзу.
Актриса Первин Багдат ще играе ролята на адвокат на име Елиф.


Междувременно продуцентите са сменили заглавието вместо "Отровен бръшлян"  Zehirli Sarmaşık, "Бръшляново време" Sarmaşık Zamanı. Жанрът ще е криминална драма.

# 709
  • Мнения: 8 444
Hug  Hug  Hug
Ради  мерси за инфото. Flowers Hibiscus
Еми то не останало време до началото на снимките Simple Smile.Дано всичко да е наред ,да тръгнат нещата безпроблемно и след нова година да гледаме един интересен сериал. Flowers Four Leaf Clover
Криминална драма -определено ми харесва как звучи Simple Smile

# 710
  • Мнения: 3 747
Момичета, снимките са отложени, заради контузията на Бурчинка, за щастие с няколко дни.  Обаче имаме пълният актьорски състав и имената на някои от героите, които ще играят.




Бурчин - Езги
Онур Туна - Керем
Первин Багдат - Елиф
Ийт Киразджъ - Йозгюр
Хазал Тюресан - Арзу
Емре Карайел - Метин
Емел Чолгечен  - Несрин
Тилбе Саран - Мюневер
Фатих Берк Шахин - Али
Айше Мелике Черчи - Зейнеп
Уур Карабулут - Селим
Мюге Байрамолу - Дефне
Йълмаз Сютчу - Джем
Ийт Каан Язъджъ  - Мерт
Месут Йълмаз - Мурат

Последна редакция: пн, 12 дек 2022, 17:57 от _Radi

# 711
  • Мнения: 1 135
Страхотна новина! Актьорският екип е прекрасен! Много от познатите ми лица са просто изключително  силни и много талантливи актьори.  Познах, че на снимачната площадка се заформя невероятна компания.
Вече съм сигурна, че Бурчин е избирала не само сценария, но и колегите, с които ще работи. С Хазал и Емел са приятелки и в живота.  Има трима представители на "Лъжецът", а и с едната актриса игра в Пазителят.
Новината, че пак ще играе с Емел много ме радва. Обожавах да гледам общите сцени между Сема и Айшегюл
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Бързо да се възстановява и да започват, защото съм нетърпелива да ги гледам.

# 712
  • Мнения: 3 747

Бързо да се възстановява и да започват, защото съм нетърпелива да ги гледам.
От днес са започнали снимки. Пожелавам им успех. Планувани са 20 епизода.

 

# 713
  • Мнения: 12 827
Успех на сериала.
Много познати лица, силен актьорски състав .
Към  тях е и Тилбе Саран.


# 714
  • Мнения: 9 185
Прекрасна Бурчин ще я погледна със сигурност много ми е домъчняло.



# 715
  • Мнения: 12 827
Бубето е с нова визия, отива и.
Интелигентна, уверена, силна, независима жена, нейната запазена марка.


 

# 716
  • Мнения: 3 747

„Вашият съпруг иска да ви убие!“
Езги имаше всичко, което една жена може да пожелае. Син, красив и грижовен съпруг, който я обича, работа, която обича, богат и комфортен живот. Всеки, който я погледне, вижда само блестящ живот. Какво повече може да иска една жена? Ето какво виждаха, но какво не видяха… Един ден непознат казва на Езги „Съпругът ти иска да те убие“ и обръща всичко с главата надолу. Ритъмът е нарушен. През този период, когато не е сигурна на какво да вярва и на кого в обкръжението си да се довери, тя среща жена, на име Арзу, която току-що се е преместила в квартала, където живеят. Колкото по-затворена е Езги, толкова по-екстровертна е Арзу. Езги има страхове, а Арзу е смела. Приятелството на двете жени с противоположни характери завършва с убийството на Арзу!

В имението Еден е извършено убийство и никой не може да повярва. Защото на това място хората живеят тих, спокоен и луксозен живот. Жителите на квартала са известни със славата си,  професиите си, потеклото и с богатството си. Никой няма големи проблеми или скандали  в живота си. Те живеят привидно честен живот… Докато една жена на име Арзу не се премества в квартала. С пристигането на Арзу всичко се объръща с главата надолу - щастливите бракове ще бъдат унищожени от големи битки, близките приятели ще станат врагове, здравата психика на децата ще се влоши и никой няма вече да се довери на никого. Но нито Арзу, нито хората в квартала знаят какво ще се случи…
Полицията, разследваща убийството на Арзу, ще стане свидетел на заплетени престъпни връзки, гняв, породен от ревност, забранени връзки, изречени лъжи и ще бъдат  постави под въпрос истинските лица на жителите в квартала, докато се разплита сложният “бръшлян”, в който са оплетени всички. … Никой не е този,  който изглежда, но един от тях е убиец и полицията няма да спре, докато не го хване…

# 717
  • Мнения: 1 135
Оха! Точно нещо такова ми се гледа. Заплетено, модерно, с неочаквани сюжетни линии и силен актьорски състав. Браво!  Предполагам, че Арзу/Хазал ще е гледаме не просто в няколко епизода, защото звучи като главен персонаж, който ще е в центъра на действието.

Бурчин изглежда прекрасно с новата визия. Heart Eyes Бих казала: Заслужаваше си чакането.

# 718
  • Мнения: 12 827
Ето защо е свързвано заглавието с бръшлян, отровен при това.

Правя асоциация с ,,Малки убийства,,
 

# 719
  • Мнения: 3 747
Правя асоциация с ,,Малки убийства,,
И аз, Ели. Като се има в предвид, че тогава се отказа от участието си в сериала и то след подписан договор с Ay Yapim, очаквам, че ако сега я е привлякал подобен сценарий ще е нещо подобно поне като обща стилистика.
Радвам се, че епизодите ще са само 20. Не искам локуми и излишно разточителство в сценария. Дано да гледаме нещо добре замислено и реализирано. Напомня ми на сюжета на една книга, която ми подариха наскоро "Малки пожари навсякъде"

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 20:27 от _Radi

Общи условия

Активация на акаунт