Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Подуто знаете ли нещо?

• 1 087
  • 12
  •   1
Отговори
Привет момичета ,на майка ми преди 2 вечери  не и беше ок,заболя я под гърдата и гърба .
Но днес има подуто на гърба ,някаква идея от какво е ?
На доктор не мога да я убедя да иде,тя си мисли ,че е гърбица -над 6о г. е .
Или било уж изкривяване което не ми се вярва.

# 1
Ако подутината е мека,веднага на лекар.

# 2
Ако подутината е мека,веднага на лекар.

От какво може да е???

# 3
Ако топчето е меко най вероятно е гной,трябва на лекар да отиде,че е опасно

# 4
Не е топче, по голямо е.

# 5
Ще се наложи да я убедите, баба ми с подобен проблем имаше сериозно кардиологично възпаление. Не знам дали говорим за едно и също нещо, но поне я убедете да отидете до лаборатория за кръвна картина и ЦРП. В крайна сметка, колкото и да не иска по-добре да отиде навреме, отколкото директно с линейка в спешното. Пожелавам ви да не е нещо сериозно все пак.

# 6
Уж ходила до доктора,имало скъсани  власинки.
Не вярвамм, а да я убедя не мога..
Започва да пищи-не я боляло и няма да ходи другаде.

# 7
Уф, твоите драми край нямат...
Тази подутина расте ли? Променя ли се цвета и вида на кожата? Подвижна ли е? Хомогенна ли е или се напипва като ограничена топка? Променя ли си мястото при движение?
Да не искаш тук да врачуваме?
Като не можеш да убедиш майка си да иде на лекар, се свържи с ЛЛ и поискай домашно посещение, щом толкова се притесняваш. В най-лошия случай проведи телефонен разговор с ЛЛ, ако е нужно направи снимка на образуванието и я изпрати по вайбър/месинджър...
Ако ще правиш нещо го прави, ако не можеш - форумът няма да ти помогне...

# 8
Добре, а ти майка на майка си ли си?
Тя не е ли достатъчно възрастна, за да взема сама решения и да знае какво трябва да направи?

# 9
Тя не е ли достатъчно възрастна, за да взема сама решения и да знае какво трябва да направи?
А ти , ако си на мястото й ще се притесняваш ли или пак така ще мислиш? Що пък анонимен, а, криеш се от кого?

# 10
А ти , ако си на мястото й ще се притесняваш ли или пак така ще мислиш? Що пък анонимен, а, криеш се от кого?

A тя те е упълномощила да вземаш отношение от нейно име ли?
Анонимен съм , защото така искам. И да се крия, пак е защото така искам.
На въпросът ти:
Щях да се притеснявам само, ако майка ми е в състояние, в което не може сама да отговаря за себе си. В тежко психическо състояние например. А авторката говори за майка си все едно са си сменили ролите, все едно е малко дете, което няма чувство за лична отговорност. Ако е така, вземам си думите назад.
Но ако бях  на мястото на родителката, това щеше да ми е обидно.

# 11
Тя има доста болести, и това и е в повече.
Мисли, че не е опасно и за нея е по лесно да не ходи да се реди в болницата да чака.
Но страдаме близките, мисля какво ли не..

# 12

A тя те е упълномощила да вземаш отношение от нейно име ли?
Анонимен съм , защото така искам. И да се крия, пак е защото така искам.
На въпросът ти:
Щях да се притеснявам само, ако майка ми е в състояние, в което не може сама да отговаря за себе си. В тежко психическо състояние например. А авторката говори за майка си все едно са си сменили ролите, все едно е малко дете, което няма чувство за лична отговорност. Ако е така, вземам си думите назад.
Но ако бях  на мястото на родителката, това щеше да ми е обидно.
За такива като теб народа е казал, че са дървени философи, а аз добавям анонимен философ.

Общи условия

Активация на акаунт