Уреди Gorenje

  • 5 070
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 460
просто обърках иконите,съжалявам.тези уреди не ги харесвам! newsm11

защо?

защото дават много дефекти!

# 16
  • Мнения: 1 187
В Метро въртят различни модели на изгодни цени.  Hug

# 17
  • Мнения: 547
просто обърках иконите,съжалявам.тези уреди не ги харесвам! newsm11

защо?

защото дават много дефекти!

Не се заяждам, но такова обобщение е меко казано несериозно. Да не говорим, че темата е за магазините и цените на уредите, а не за качеството им.
С най-добри чувства.

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
В Метро въртят различни модели на изгодни цени.  Hug

По мои наблюдения в Метро има само стари модели на уредите, а такива не са много скъпи така или иначе. Вече казах, че се опитвам ако може да намеря скъпите модели- малко по-евтино. Че искам на всяка цена хубава фурна и все още се двоумя между Горение и АЕГ.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
защото дават много дефекти!

Колко много, в сервиз ли работиш? От къде имаш такива близки наблюдения? А и мен ме интересуват нови модели- сигурно са поработили над тях все пак- трябва да има напредък и развитие в една фирма, нали?

# 20
  • Мнения: 22 907
В Метро въртят различни модели на изгодни цени.  Hug

По мои наблюдения в Метро има само стари модели на уредите, а такива не са много скъпи така или иначе. Вече казах, че се опитвам ако може да намеря скъпите модели- малко по-евтино. Че искам на всяка цена хубава фурна и все още се двоумя между Горение и АЕГ.
АЕГ ,според мен.

# 21
  • Мнения: 460
просто обърках иконите,съжалявам.тези уреди не ги харесвам! newsm11

защо?

защото дават много дефекти!

Не се заяждам, но такова обобщение е меко казано несериозно. Да не говорим, че темата е за магазините и цените на уредите, а не за качеството им.
С най-добри чувства.

е след като едни уреди не са качествени какво значение имат цените??? newsm78
аз си казвам мнението нали за това е форума! Confused
мисля ,че има много по подходящи марки от тази!
не го приемем твоето мнение като заяждане ,но мисля че и ти трябва да приемеш моите възгледи.от отговорите ти не оставам с тези впечатления!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Katya, не се засягай! Перличка искаше да каже, че е хубаво да си обосновеш мнението. Например: имала съм еди-каква си печка и не съм доволна. После обаче си купих марка еди-каква си и съм много по-доволна. Това вече ще е убедително.

Аз все още съм в чуденка. Междувременно говорихме с един образ от фирмения магазин на Gorenje и той препоръча този модел http://www.gorenje.bg/1255?aid=1834

Печките на AEG са доста по-скъпи и това ме спира.
Все още не съм чула нищо за Ariston, а една позната се уби да ми хвали Electrolux. Та днес ще разпитаме познати из сервизи какво ще кажат.  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 418
Аз от Горение съм много доволна.Взехме си пералня и фувна за вграждане.Мислихме и за хладилник,но взехме "Самсунг",защото има диспенсер за вода.За стъклокерамичният плот още мислим,защото на "Горение" са малко недодялано направени.Дано докато тръгнем да купуваме направят нещо по-добро.И за миялна още не мисля.Но фурната на "горение" няма аналог,или поне аз незнам.Съжалявам,че не мога да качвам снимки,за да добиете по-ясна представа.

# 24
  • Мнения: 22 907
Аз от Горение съм много доволна.Взехме си пералня и фувна за вграждане.Мислихме и за хладилник,но взехме "Самсунг",защото има диспенсер за вода.За стъклокерамичният плот още мислим,защото на "Горение" са малко недодялано направени.Дано докато тръгнем да купуваме направят нещо по-добро.И за миялна още не мисля.Но фурната на "горение" няма аналог,или поне аз незнам.Съжалявам,че не мога да качвам снимки,за да добиете по-ясна представа.
Какво значи Няма аналог

# 25
  • Мнения: 1 418
Имам предвид,че фурната е със сензорно управление.Мисля,че други марки не предлагат такива.

# 26
  • Мнения: 22 907
Имам предвид,че фурната е със сензорно управление.Мисля,че други марки не предлагат такива.
Тач контрол,нали ,без копчета.Много фурни има с такова управление.

# 27
  • Мнения: 1 418
Да,същото.Възможно е,откакто сме я купили не съм се интересувала,но тогава само "Горение" ги правеха. Wink

# 28
  • Мнения: 5 178
На Битоля има също някакъв магазин на Горение, от страната на болницата
С Електролукса не се набутвай, имам познати които не са доволни..
и друго което не взимай от собствен опит ти казвам Индезит.. ужасни боклуци

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
.............. искам на всяка цена хубава фурна и все още се двоумя между Горение и АЕГ.
Аз бих избрала АЕГ. Роднини си купиха хладилник с марка Горение, развали се след  половин година и беше голямото ходене по мъките със сервиза, накрая сложили част, която не е оригинална и в момента хладилника издава звук както врящ чайник.

и друго което не взимай от собствен опит ти казвам Индезит.. ужасни боклуци

 Защо така, в къщи имам електроуреди Индезит и съм доволна?

Общи условия

Активация на акаунт