Уреди Gorenje

  • 5 078
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 978
Да,същото.Възможно е,откакто сме я купили не съм се интересувала,но тогава само "Горение" ги правеха. Wink
Да,да явно за едно и също говорим.Има доста модели със сензори,може би в Бг няма голям избор.Моята фурна е такава на Сименс,купували сме я преди 5г,2001г,модела може и да е по-стар.Харесва ми на външен вид,но ме дразни,че постоянно е на пръсти и от най-малкото докосване. Twisted Evil Ето я моята на снимка от кухнята.Модела не го откривам в нета.
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2449262730044858392ePxaYz

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 12:46 от Деси-мама х2

# 31
  • Мнения: 22 978
На Битоля има също някакъв магазин на Горение, от страната на болницата
С Електролукса не се набутвай, имам познати които не са доволни..
и друго което не взимай от собствен опит ти казвам Индезит.. ужасни боклуци
Майка мин има уреди индезит-от 5г работят без грешка.Имаме и печка на Горене от  newsm78 15г може би.И тя не е мръднала.Според мен е въпрос на късмет.

# 32
  • Мнения: 1 418
Да,същото.Възможно е,откакто сме я купили не съм се интересувала,но тогава само "Горение" ги правеха. Wink
Да,да явно за едно и също говорим.Има доста модели със сензори,може би в Бг няма голям избор.Моята фурна е такава на Сименс,купували сме я преди 5г,2001г,модела може и да е по-стар.Харесва ми на външен вид,но ме дразни,че постоянно е на пръсти и от най-малкото докосване. Twisted Evil Ето я моята на снимка от кухнята.Модела не го откривам в нета.
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2449262730044858392ePxaY
Не ми излиза снимката.А моята е като на рекамата на "Медикс-грил"(щото не мога да качвам снимки Mr. Green)

# 33
  • Мнения: 22 978
Да,същото.Възможно е,откакто сме я купили не съм се интересувала,но тогава само "Горение" ги правеха. Wink
Да,да явно за едно и също говорим.Има доста модели със сензори,може би в Бг няма голям избор.Моята фурна е такава на Сименс,купували сме я преди 5г,2001г,модела може и да е по-стар.Харесва ми на външен вид,но ме дразни,че постоянно е на пръсти и от най-малкото докосване. Twisted Evil Ето я моята на снимка от кухнята.Модела не го откривам в нета.
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2449262730044858392ePxaY
Не ми излиза снимката.А моята е като на рекамата на "Медикс-грил"(щото не мога да качвам снимки Mr. Green)
Ще я гледам внимателно другия път.Не си я спомням.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16361&AlbumId=5810 … p;PhotoId=2500138

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 12:56 от Деси-мама х2

# 34
  • Мнения: 1 418
Да,видях я.Между другото и аз искам да я монтираме на нивото на очите,ама при нас май няма да стане.А е толкова удобно...

# 35
  • Мнения: 25 651
Та днес ще разпитаме познати из сервизи какво ще кажат.  Thinking

Тук е истината!  Laughing В сервизите знаят най-добре коя марка и кой модел са най-удачни. Нали те ги поправят?
А иначе - всичко си до късмет!  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Все още не съм чула нищо за Ariston, а една позната се уби да ми хвали Electrolux. Та днес ще разпитаме познати из сервизи какво ще кажат.  Thinking

Ммммммм, един приятел работи в Технополис и каза че на Електролукса качеството е ужасно в момента! И аз се бях запалила по една такава, но той ми препоръча едиствено Горение. Още не сме я сефтосали, но се надявам да е правилният изборSimple Smile)

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На Битоля има също някакъв магазин на Горение, от страната на болницата
С Електролукса не се набутвай, имам познати които не са доволни..
и друго което не взимай от собствен опит ти казвам Индезит.. ужасни боклуци

Коте, благодаря за предуреждението. На същото мнение съм. Електролукс- изобщо не се предвижда в никакъв случай. А пък Индезит- изобщо не ща и да чуя за него НИКОГА. Сегашната ми печка е Индезит, писала съм многократно тук във форума, колко съм недоволна от нея.Въпросът е само АЕГ или Горение? АЕГ-то не бих се двоумила нито за миг да го купя, ако нямаше цена ор 1299 лв Rolling Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Gorenje ще е! В сервиза също казаха така. Имало добро снабдяване с резервни части и не били скъпи. Докато за Electrolux се намирали трудно и били доста скъпи.

Преди малко мъж ми звънна в Техномаркет, от нашия модел имало само 1 останала печка и той я запазил. Утре на обед ще я вземем. Дано е добър избора  Praynig

Въпросът е само АЕГ или Горение? АЕГ-то не бих се двоумила нито за миг да го купя, ако нямаше цена от 1299 лв Rolling Eyes

И мен цената ме отказа от AEG  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 547
Хехе, браво на мъжа ти, Светли!
Честито в аванс и дано ви е на късмет! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт