Косопад - 19

  • 41 615
  • 792
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 587
Къната ми оцветява много добре скалпа,няма измиване.

# 16
  • Мнения: 1 538
Здравейте ! От 2,3 седмици започна по-обилен косопад при мен, вследствие на стресова ситуация. Взех си нещо леко - Мерц, въпросът ми е кога да отида на лекар, или да пусна изследвания ? Заради Ковида не ми се обикаля по прегледи за момента, но в същото време се страхувам да не остана без коса. Особено много пада при къпане - една шепа събирам.
Преди година изследвах щитовидната, малко ми беше завишен тсх, но в референтни. Останалите антитела бяха в норма. Нямам други здравословни оплаква ния, свързани с възможен щитовиден проблем.
Случвало ли се е на някоя от вас да има косопад, причинен от стрес, и колко дълготраен беше ?
Разбира се ако продължи със същите темпове и този месец ще си запиша часове при ендо и дерматолог.

# 17
  • Мнения: 4 658
Да, случва се и в момента. Моят е от стрес, притеснявам се много, защото съвсем ми оредя. Лошото е, че си трябва време. Пусках изследвания преди време, и моето ТСХ беше малко високо, но в граници. Сега дано съм го свалила, скоро не съм пускала.

# 18
  • Мнения: 1 091
От кои шампоани сте доволни?
И от кои сте видяли ефект?
Има толкова много шампоани на пазара ,как да започна да експериментирам?
Поне да ги сведа до 2-3 ,ще е от полза за да знам с кой да започна.
И кога трябва да видя първите резултати?
Знам ,че всяко нещо има време ,но приблизително какво време трябва?

# 19
  • Мнения: 53
Аз използвам този на Аметист, против косопад. Ефект видях на първата седмица използване, като си мия косата от два до три пъти всяка седмица. За сега, два месеца след използването се наблюдава доста растеж, нови косички, както и минимален брой косми, изпадали при ресане на косата.

# 20
  • Мнения: 4 658
Опитай с Дюкре Неоптид лосиона. Стои мазничък, но не омазнява косата. Всяка вечер се нанася на скайпа. Според мен вътрешно с таблетки на първо място, после лосионите без отмиване и най-накрая шампоаните биха повлияли. Все пак те стоят на скалпа и действат някакви си минути, пред другите неща.
Чувала съм и добри отзиви за ампулите Деркос на Виши, взимала съм няколко предвид скъпата им цена, а си трябва постоянство.

# 21
  • Мнения: 22 766
За колко завишено ТСХ говорите? Над 2,5 вече е проблем, да знаете.

# 22
  • Мнения: 1 538
Моето тогава беше над 3, но всичко останало в норма. Не съм ходила на лекар (преди 1,2 години беше), защото не чувствах нищо обезпокоително, хормони на щит. бях пуснала заедно с други изследвания. Не съм гонила бременност, имам деца.

# 23
  • Мнения: 22 766
Моето тогава беше над 3, но всичко останало в норма. Не съм ходила на лекар (преди 1,2 години беше), защото не чувствах нищо обезпокоително, хормони на щит. бях пуснала заедно с други изследвания. Не съм гонила бременност, имам деца.
Ами вижте си щитовидни хормони пак, пуснете ехограф също.Те имат онщо с косопада.Също железен профил, вит Д и Е
Това, че не чувствате нищо, не значи, че няма проблем.

# 24
  • Мнения: 1 538
Да, така е, ще пускам пак. Според резултата ще посетя ендокринолог. Благодаря на всички включили се.

# 25
  • Мнения: 22 766
Да, така е, ще пускам пак. Според резултата ще посетя ендокринолог. Благодаря на всички включили се.
Посетете при всички положения, така и така ще
пускате изследвания.Даце ТСХ чоже да мине по ЗК.

# 26
  • София
  • Мнения: 542
От кои шампоани сте доволни?
И от кои сте видяли ефект?
Има толкова много шампоани на пазара ,как да започна да експериментирам?
Поне да ги сведа до 2-3 ,ще е от полза за да знам с кой да започна.
И кога трябва да видя първите резултати?
Знам ,че всяко нещо има време ,но приблизително какво време трябва?
От около 2 месеца ползвам на Керастаз против косопад. Има ефект. Прави косата да изглежда по-плътна и обемна. Това за мен е плюс. Скъпичък е, но то откакто почна този косопад дадох повече пари за продукти за коса отколкото през целия си живот преди това.

# 27
  • Мнения: 1 091
heartseasee ,мога ли да го намеря във физически магазин или трябва да го поръчам от сайт?

# 28
  • Мнения: 5 085
Имах тежък косопад. Много съм доволна от Forcapil. Има го на сашета и на капсули. Но аз живея във Франция. Надявам се и в България го има в аптеките.

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 21:09 от cardu

# 29
  • София
  • Мнения: 542
heartseasee ,мога ли да го намеря във физически магазин или трябва да го поръчам от сайт?
Може да се поръча онлайн от Арлен и Златна рибка. Те имат и физически магазини в София.

Общи условия

Активация на акаунт