Косопад - 19

  • 42 648
  • 792
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 453
По това което събрах като информация е по успешно с 5%.

# 691
  • Мнения: 2 926
Момичета желязото и вит.С-то едновременно ли ги приемате?

# 692
  • Мнения: 453
Момичета желязото и вит.С-то едновременно ли ги приемате?
Да на гладно и с много вода.
Разстояние от другите медикаменти поне няколко часа,това доказано спомага абсорбацията. Храненето също е важно да има много желязо съдържащи и фибри, абе баланс на всичко с две думи.

# 693
  • Мнения: 5 165
Аз пък за желязото се чудя на гладно или след хранене. На Тотема пишеше на гладно, на малтофер пише след хранене или п време на хранене.

# 694
  • Мнения: 39 786
На гладно може и да дразни стомаха.

# 695
  • Мнения: 23 459
Пия желязо, извлечено от боровинки, на което пише след хранене.

# 696
  • Мнения: 459
Момичета желязото и вит.С-то едновременно ли ги приемате?
Да на гладно и с много вода.
Разстояние от другите медикаменти поне няколко часа,това доказано спомага абсорбацията. Храненето също е важно да има много желязо съдържащи и фибри, абе баланс на всичко с две думи. Аз ако съм яла, въобще не си пия желязото, няма смисъл. Само дето не го пия с Вит. Ц... и аз не знам защо.

Разбирам, че не става въпрос за едновременен  прием на желязо с фибри, но фибрите  по принцип стопират абсорбацията на желязо.


Аз имам един миноксидил в шкафа, ползвах го 3 пъти и го спрях. Достраша ме някак си и много ме засърбя скалпа след 3дневно ползване. Сега от 1.5 седмица прилагам Еукапил.

# 697
  • Мнения: 289
Аз пия Малтофер на обяд, защото кафето пречи на абсорбацията. А аз пия кафе сутрин, не мога без кафе. А на Малтофера пише след ядене. След 2 месеца ще направя контролни изследвания и ще разбера дали има ефект така.

# 698
  • Мнения: 39 786
Някой има ли отзиви след Еукапил? Дали след спирането му след 6 месеца се запазва резултата?

# 699
  • Мнения: 621
Здравейте, момичета. Минаха вече 10 месеца след раждането, на 2-рия започна косопада. Тъкмо си мислех,че ще се размина ама не. По принцип съм с гъста къдрева коса, която значително се разреди и изправи в корените и не мога повече да чакам. Ясно е , че е от хормоните, а и още кърмя, но все трябва да има някой продукт на пазара, който малко или много да помогне. Не съм спирала да пия Прегнакеър за кърмачки, но то си е да възстановя витамините в тялото си, които бебето изсмуква чрез кърмата. Моля ви за съвет за ампули, шампоан, серум или каквото и да било само да даде резултат. На ясно съм, че всеки човек е различен, но се надявам да не се наложи да купя 10 продукта и никой да не помогне. Нямам време да чета назад темите, тъй като детенцето ми ми спира тока. Благодаря предварително!

# 700
  • Мнения: 4 645
Някой има ли отзиви след Еукапил? Дали след спирането му след 6 месеца се запазва резултата?
Да, запазва се

# 701
  • Мнения: 39 786
Тъкмо те прочетох в стари теми. Благодаря, че се включи!

# 702
  • Мнения: 79
Пия желязо, извлечено от боровинки, на което пише след хранене.
Кой е продукта извлечен от боровинки и как се отразява на стомаха ви?

# 703
  • Мнения: 23 459
Пия желязо, извлечено от боровинки, на което пише след хранене.
Кой е продукта извлечен от боровинки и как се отразява на стомаха ви?
Нямам проблем със стомаха по принцип и този продукт също не съм забелязала да ми докарва усложения.
https://herbamedicabg.com/blue-iron-techno-zhelyazo-330ml

# 704
  • Мнения: 99
Здравейте! Туко що излизам от консултация с хематолог. Потвърди, че феритина може и да е по-висок, за да се спре косопада, но ме остави без терапия за 3 месеца, тъй като в момента желязото е в норма. Попитах я как е възможно да се качи феритина - повдигна рамена и каза с желязо. Каза още, че е сигурна, че косопадът ми не се дължи на тези липси, но имало много жени, които се заинатяват, че косопадът им е от ниски стойности на феритин и настояват да ги тъпчат с желязо. Накрая просто ми даде страхотния съвет да си "накажа" косата, като я подстрижа, и да си я нося къса, за да не ме дразни. Стана ми ужасно криво, сякаш чух "няма как да се оправи, примири се".

Общи условия

Активация на акаунт